Terminarz III LM 2020/2021
RUNDA I
kolejka 1 | |||
03.10 (so) godz.10 | UKS Agaris II Maków | UMKS Księżak II Łowicz | 7 : 3 |
06.10 (wt) godz.18 | KS Legion Skierniewice | IKS "Start" II Zduńska Wola | 1 : 9 |
03.10 (so) godz.10 | GUKS Gorzkowice | UMLKS Radomsko | 5 : 5 |
05.12 (so) godz.10 | ULKS Kusy Łobudzice | LKS Omega Kleszczów | 4 : 6 |
03.10 (so) godz.12 | MKS Rzgów | LKS Jutrzenka Bychlew | 6 : 4 |
10.10 (so) godz.10 | TG Sokół Zgierz | ULKS II Moszczenica | 2 : 8 |
kolejka 2 | |||
04.10 (nd) godz.12 | UMKS Księżak II Łowicz | KS Legion Skierniewice | 7 : 3 |
04.10 (nd) godz.12 | IKS "Start" II Zduńska Wola | GUKS Gorzkowice | 2 : 8 |
04.10 (nd) godz.10 | UMLKS Radomsko | ULKS Kusy Łobudzice | 7 : 3 |
04.10 (nd) godz.10 | LKS Omega Kleszczów | MKS Rzgów | 8 : 2 |
04.10 (nd) godz.12 | LKS Jutrzenka Bychlew | TG Sokół Zgierz | 2 : 8 |
11.10 (nd) godz.15 | ULKS II Moszczenica | UKS Agaris II Maków | 1 : 9 |
kolejka 3 | |||
17.10 (so) godz.17 | GUKS Gorzkowice | UMKS Księżak II Łowicz | 9 : 1 |
18.10 (nd) godz.10 | UKS Agaris II Maków | KS Legion Skierniewice | 8 : 2 |
31.10 (so) godz.16 | ULKS Kusy Łobudzice | IKS "Start" II Zduńska Wola | 4 : 6 |
17.10 (so) godz.12 | MKS Rzgów | UMLKS Radomsko | 1 : 9 |
17.10 (so) godz.10 | TG Sokół Zgierz | LKS Omega Kleszczów | 9 : 1 |
11.10 (nd) godz.10 | ULKS II Moszczenica | LKS Jutrzenka Bychlew | 7 : 3 |
kolejka 4 | |||
24.10 (so) godz.10 | UMKS Księżak II Łowicz | ULKS Kusy Łobudzice | 8 : 2 |
08.11 (nd) godz.12 | KS Legion Skierniewice | GUKS Gorzkowice | 2 : 8 |
24.10 (so) godz.10 | IKS "Start" II Zduńska Wola | MKS Rzgów | 9 : 1 |
24.10 (so) godz.10 | UMLKS Radomsko | TG Sokół Zgierz | 5 : 5 |
24.10 (so) godz.14 | LKS Omega Kleszczów | ULKS II Moszczenica | 6 : 4 |
24.10 (so) godz.16 | LKS Jutrzenka Bychlew | UKS Agaris II Maków | 1 : 9 |
kolejka 5 | |||
14.11 (so) godz.12 | MKS Rzgów | UMKS Księżak II Łowicz | 4 : 6 |
14.11 (so) godz.12 | ULKS Kusy Łobudzice | KS Legion Skierniewice | 6 : 4 |
14.11 (so) godz.10 | UKS Agaris II Maków | GUKS Gorzkowice | 5 : 5 |
14.11 (so) godz.10 | TG Sokół Zgierz | IKS "Start" II Zduńska Wola | 3 : 7 |
14.11 (so) godz.12 | ULKS II Moszczenica | UMLKS Radomsko | 2 : 8 |
14.11 (so) godz.16 | LKS Jutrzenka Bychlew | LKS Omega Kleszczów | 7 : 3 |
kolejka 6 | |||
21.11 (so) godz.10 | UMKS Księżak II Łowicz | TG Sokół Zgierz | 5 : 5 |
05.12 (so) godz.12 | KS Legion Skierniewice | MKS Rzgów | 7 : 3 |
10.10 (so) godz.14 | GUKS Gorzkowice | ULKS Kusy Łobudzice | 9 : 1 |
18.11 (śr) godz.17:30 | ULKS II Moszczenica | IKS "Start" II Zduńska Wola | 1 : 9 |
21.11 (so) godz.10 | UMLKS Radomsko | LKS Jutrzenka Bychlew | 5 : 5 |
21.11 (so) godz.10 | UKS Agaris II Maków | LKS Omega Kleszczów | 7 : 3 |
kolejka 7 | |||
28.11 (so) godz.17 | ULKS II Moszczenica | UMKS Księżak II Łowicz | 5 : 5 |
28.11 (so) godz.12 | TG Sokół Zgierz | KS Legion Skierniewice | 5 : 5 |
29.11 (nd) godz.14 | MKS Rzgów | GUKS Gorzkowice | 0 : 10 |
28.11 (so) godz.16 | ULKS Kusy Łobudzice | UKS Agaris II Maków | 3 : 7 |
28.11 (so) godz.16 | LKS Jutrzenka Bychlew | IKS "Start" II Zduńska Wola | 4 : 6 |
28.11 (so) godz.10 | LKS Omega Kleszczów | UMLKS Radomsko | 3 : 7 |
kolejka 8 | |||
06.12 (nd) godz.10 | UMKS Księżak II Łowicz | LKS Jutrzenka Bychlew | 8 : 2 |
29.11 (nd) godz.12 | KS Legion Skierniewice | ULKS II Moszczenica | 4 : 6 |
18.10 (nd) godz.10 | GUKS Gorzkowice | TG Sokół Zgierz | 4 : 6 |
06.12 (nd) godz.11 | ULKS Kusy Łobudzice | MKS Rzgów | 10 : 0 |
06.12 (nd) godz.12 | IKS "Start" II Zduńska Wola | LKS Omega Kleszczów | 7 : 3 |
06.12 (nd) godz.10 | UKS Agaris II Maków | UMLKS Radomsko | 5 : 5 |
kolejka 9 | |||
12.12 (so) godz.12 | LKS Omega Kleszczów | UMKS Księżak II Łowicz | 8 : 2 |
12.12 (so) godz.16 | LKS Jutrzenka Bychlew | KS Legion Skierniewice | 5 : 5 |
12.12 (so) godz.12 | ULKS II Moszczenica | GUKS Gorzkowice | 5 : 5 |
12.12 (so) godz.10 | TG Sokół Zgierz | ULKS Kusy Łobudzice | 8 : 2 |
12.12 (so) godz.12 | MKS Rzgów | UKS Agaris II Maków | 3 : 7 |
12.12 (so) godz.10 | UMLKS Radomsko | IKS "Start" II Zduńska Wola | 5 : 5 |
kolejka 10 | |||
13.12 (nd) godz.12 | UMKS Księżak II Łowicz | UMLKS Radomsko | 2 : 8 |
13.12 (nd) godz.12 | KS Legion Skierniewice | LKS Omega Kleszczów | 5 : 5 |
13.12 (nd) godz.10 | GUKS Gorzkowice | LKS Jutrzenka Bychlew | 9 : 1 |
11.12 (pt) godz.18 | ULKS Kusy Łobudzice | ULKS II Moszczenica | 4 : 6 |
13.12 (nd) godz.12 | MKS Rzgów | TG Sokół Zgierz | 3 : 7 |
10.12 (cz) godz.17:30 | UKS Agaris II Maków | IKS "Start" II Zduńska Wola | 5 : 5 |
kolejka 11 | |||
19.12 (so) godz.10 | IKS "Start" II Zduńska Wola | UMKS Księżak II Łowicz | 5 : 5 |
19.12 (so) godz.10 | UMLKS Radomsko | KS Legion Skierniewice | 6 : 4 |
19.12 (so) godz.19 | LKS Omega Kleszczów | GUKS Gorzkowice | 3 : 7 |
19.12 (so) godz.16 | LKS Jutrzenka Bychlew | ULKS Kusy Łobudzice | 5 : 5 |
19.12 (so) godz.10 | ULKS II Moszczenica | MKS Rzgów | 6 : 4 |
19.12 (so) godz.10 | TG Sokół Zgierz | UKS Agaris II Maków | 4 : 6 |