ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Tabela

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 UKS Agaris II Maków 11 8 3 0 75-35 19
2 GUKS Gorzkowice 11 7 3 1 79-31 17
3 UMLKS Radomsko 11 6 5 0 70-40 17
4 IKS "Start" II Zduńska Wola 11 7 3 1 70-40 17
5 TG Sokół Zgierz 11 5 3 3 62-48 13
6 ULKS II Moszczenica 11 5 2 4 51-59 12
7 UMKS Księżak II Łowicz 11 4 3 4 52-58 11
8 LKS Omega Kleszczów 11 4 1 6 49-61 9
9 ULKS Kusy Łobudzice 11 2 1 8 44-66 5
10 LKS Jutrzenka Bychlew 11 1 3 7 39-71 5
11 KS Legion Skierniewice 11 1 3 7 42-68 5
12 MKS Rzgów 11 1 0 10 27-83 2

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  -  19.12.2020   

ULKS II Moszczenica     -  MKS Rzgów   6  :  4

Stół 1
[A]   Latocha Kacper - [X]   Cieśliński Dariusz 3 - 0 11-5  11-7  14-12
[B]   Lipa Oskar - [Y]   Kotlicki Mirosław 3 - 0 11-4  11-8  11-9
Latocha Kacper
Adamiak Bartosz
- Cieśliński Dariusz
Kotlicki Mirosław
1 - 3 14-16  8-11  11-8  8-11
[A]   Latocha Kacper - [Y]   Kotlicki Mirosław 2 - 3 9-11  11-7  4-11  11-7  10-12
[B]   Lipa Oskar - [X]   Cieśliński Dariusz 3 - 0 11-3  11-8  11-5
Stół 2
[C]   Adamiak Bartosz - [W]   Wieczorek Miłosz 3 - 1 13-15  12-10  11-7  11-8
[D]   Zajda Szymon - [Z]   Wróbel Krzysztof 3 - 2 11-9  5-11  4-11  14-12  14-12
Lipa Oskar
Zajda Szymon
- Wieczorek Miłosz
Wróbel Krzysztof
0 - 3 7-11  4-11  3-11
[C]   Adamiak Bartosz - [Z]   Wróbel Krzysztof 3 - 1 8-11  11-6  11-5  17-15
[D]   Zajda Szymon - [W]   Wieczorek Miłosz 0 - 3 4-11  8-11  9-11

 

Kolejka X  -  11.12.2020   

ULKS Kusy Łobudzice   -   ULKS II Moszczenica     4  :  6

Stół 1
[A]   Zajda Tomasz - [X]   Latocha Kacper 3 - 2 7-11  11-8  11-4  4-11  13-11
[B]   Bednarek Krzysztof 2 - [Y]   Lipa Oskar 3 - 1 11-8  11-7  14-16  11-3
Bednarek Krzysztof 2
Skibior Damian
- Latocha Kacper
Adamiak Bartosz
3 - 1 11-9  11-9  8-11  11-9
[A]   Zajda Tomasz - [Y]   Lipa Oskar 0 - 3 6-11  6-11  6-11
[B]   Bednarek Krzysztof 2 - [X]   Latocha Kacper 2 - 3 8-11  11-4  6-11  11-4  9-11
Stół 2
[C]   Martyniak Wiktor - [W]   Adamiak Bartosz 2 - 3 11-8  11-7  6-11  4-11  9-11
[D]   Skibior Damian - [Z]   Zajda Szymon 1 - 3 6-11  11-3  9-11  7-11
Zajda Tomasz
Kowalski Jacek
- Lipa Oskar
Zajda Szymon
3 - 1 11-8  13-11  4-11  12-10
[C]   Kowalski Jacek - [Z]   Zajda Szymon 0 - 3 8-11  6-11  9-11
[D]   Skibior Damian - [W]   Adamiak Bartosz 0 - 3 11-13  9-11  4-11

 

Kolejka IX  -  12.12.2020   

ULKS II Moszczenica     -  GUKS Gorzkowice   5  :  5

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Kozera Michał 2 - 3 10-12  11-5  8-11  11-8  4-11
[B]   Latocha Kacper - [Y]   Kozera Paweł 2 3 - 0 11-7  11-9  11-4
Dąbrowski Mateusz
Lipa Oskar
- Kozera Michał
Kozera Paweł 2
0 - 3 7-11  5-11  5-11
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Kozera Paweł 2 0 - 3 2-11  9-11  3-11
[B]   Latocha Kacper - [X]   Kozera Michał 3 - 2 11-7  11-9  9-11  5-11  11-7
Stół 2
[C]   Adamiak Bartosz - [W]   Iznerowicz Kacper 3 - 1 11-5  9-11  11-6  11-5
[D]   Lipa Oskar - [Z]   Zawada Kamil 0 - 3 9-11  2-11  8-11
Adamiak Bartosz
Latocha Kacper
- Iznerowicz Kacper
Zawada Kamil
2 - 3 11-8  12-10  9-11  8-11  9-11
[C]   Adamiak Bartosz - [Z]   Zawada Kamil 3 - 0 15-13  11-5  11-6
[D]   Lipa Oskar - [W]   Iznerowicz Kacper 3 - 1 14-12  11-8  11-13  11-9

 

Kolejka VIII  -  29.11.2020   

KS Legion Skierniewice   -   ULKS II Moszczenica     4  :  6

Stół 1
[A]   Winnicki Damian - [X]   Latocha Kacper 3 - 0 11-6  11-9  11-5
[B]   Frątczak Arkadiusz - [Y]   Lipa Oskar 3 - 2 11-5  11-3  8-11  5-11  11-9
Winnicki Damian
Wlazło Wojciech
- Latocha Kacper
Adamiak Bartosz
0 - 3 10-12  12-14  5-11
[A]   Winnicki Damian - [Y]   Lipa Oskar 3 - 1 12-10  8-11  11-8  11-4
[B]   Frątczak Arkadiusz - [X]   Latocha Kacper 1 - 3 11-5  10-12  8-11  5-11
Stół 2
[C]   Przybysz Sławomir - [W]   Adamiak Bartosz 0 - 3 7-11  4-11  3-11
[D]   Wlazło Wojciech - [Z]   Zajda Szymon 2 - 3 11-5  11-2  7-11  4-11  5-11
Frątczak Arkadiusz
Przybysz Sławomir
- Zajda Szymon
Lipa Oskar
3 - 1 11-5  8-11  11-6  11-7
[C]   Przybysz Sławomir - [Z]   Zajda Szymon 1 - 3 9-11  6-11  12-10  6-11
[D]   Wlazło Wojciech - [W]   Adamiak Bartosz 0 - 3 4-11  5-11  3-11

 

Kolejka VII  -  28.11.2020   

ULKS II Moszczenica     -  UMKS Księżak II Łowicz   5  :  5

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Papuga Dawid 3 - 2 11-8  10-12  7-11  11-6  12-10
[B]   Ryś Paweł - [Y]   Rudak Mateusz 0 - 3 4-11  9-11  8-11
Ryś Paweł
Adamiak Bartosz
- Papuga Dawid
Sierota Szymon
3 - 2 11-4  6-11  6-11  11-9  11-7
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Rudak Mateusz 3 - 2 5-11  13-11  11-8  8-11  11-5
[B]   Ryś Paweł - [X]   Papuga Dawid 2 - 3 11-8  10-12  11-7  4-11  3-11
Stół 2
[C]   Adamiak Bartosz - [W]   Sierota Szymon 3 - 1 11-4  11-3  14-16  11-8
[D]   Lipa Oskar - [Z]   Myczka Przemysław 1 - 3 11-2  11-13  7-11  8-11
Lipa Oskar
Dąbrowski Mateusz
- Myczka Przemysław
Rudak Mateusz
2 - 3 11-8  6-11  14-12  10-12  7-11
[C]   Adamiak Bartosz - [Z]   Myczka Przemysław 0 - 3 6-11  8-11  5-11
[D]   Lipa Oskar - [W]   Sierota Szymon 3 - 1 16-18  11-4  11-9  11-8

 

Kolejka VI  -  18.11.2020   

ULKS II Moszczenica     -  IKS "Start" Zduńska Wola   1  :  9

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Zochniak Jakub 0 - 3 10-12  9-11  7-11
[B]   Adamiak Bartosz - [Y]   Przybył Michał 0 - 3 8-11  9-11  6-11
Dąbrowski Mateusz
Polak Miłosz
- Przybył Michał
Ciszewski Dominik
0 - 3 8-11  8-11  13-15
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Przybył Michał 2 - 3 7-11  11-9  11-9  6-11  9-11
[B]   Adamiak Bartosz - [X]   Zochniak Jakub 1 - 3 11-8  8-11  8-11  5-11
Stół 2
[C]   Polak Miłosz - [W]   Gutkowski Piotr 2 - 3 13-11  11-5  4-11  8-11  6-11
[D]   Zajda Szymon - [Z]   Kozłowicz Tomasz 1 - 3 3-11  11-7  6-11  6-11
Adamiak Bartosz
Zajda Szymon
- Gutkowski Piotr
Kozłowicz Tomasz
2 - 3 10-12  11-9  11-8  11-13  6-11
[C]   Polak Miłosz - [Z]   Kozłowicz Tomasz 3 - 2 9-11  11-9  11-6  7-11  11-4
[D]   Zajda Szymon - [W]   Gutkowski Piotr 0 - 3 6-11  5-11  6-11

 

Kolejka V  -  14.11.2020   

ULKS II Moszczenica     -  UMLKS Radomsko   2  :  8

Stół 1
[A]   Adamiak Bartosz - [X]   Kokosiński Bogusław 3 - 1 11-9  6-11  11-9  11-9
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Molka Bartłomiej 1 - 3 6-11  11-5  5-11  7-11
Dąbrowski Jarosław
Dąbrowski Mateusz
- Molka Bartłomiej
Wieczorek Krzysztof
0 - 3 4-11  7-11  4-11
[A]   Adamiak Bartosz - [Y]   Molka Bartłomiej 0 - 3 7-11  5-11  7-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Kokosiński Bogusław 2 - 3 9-11  11-7  11-13  12-10  8-11
Stół 2
[C]   Dąbrowski Jarosław - [W]   Kozera Paweł 0 - 3 4-11  4-11  6-11
[D]   Zajda Szymon - [Z]   Wieczorek Krzysztof 3 - 1 11-9  9-11  11-9  11-8
Zajda Szymon
Adamiak Bartosz
- Kozera Paweł
Kokosiński Bogusław
1 - 3 11-7  9-11  7-11  5-11
[C]   Dąbrowski Jarosław - [Z]   Wieczorek Krzysztof 1 - 3 5-11  11-9  11-13  8-11
[D]   Zajda Szymon - [W]   Kozera Paweł 2 - 3 8-11  12-10  6-11  11-6  2-11

 

Kolejka IV  -  24.10.2020   

LKS Omega Kleszczów   -   ULKS II Moszczenica     6  :  4

Stół 1
[A]   Kuśmierski Jakub - [X]   Latocha Kacper 0 - 3 4-11  5-11  9-11
[B]   Zawiślak Hubert - [Y]   Lipa Oskar 3 - 2 11-13  2-11  11-3  11-8  11-7
Kuśmierski Jakub
Zawiślak Hubert
- Latocha Kacper
Adamiak Bartosz
3 - 0 11-6  11-9  11-4
[A]   Kuśmierski Jakub - [Y]   Lipa Oskar 1 - 3 11-5  9-11  9-11  10-12
[B]   Zawiślak Hubert - [X]   Latocha Kacper 3 - 0 11-8  12-10  11-7
Stół 2
[C]   Zawiślak Maksymilian - [W]   Adamiak Bartosz 1 - 3 12-10  7-11  9-11  10-12
[D]   Kowalczyk Piotr - [Z]   Zajda Szymon 0 - 3 4-11  7-11  9-11
Zawiślak Maksymilian
Kowalczyk Piotr
- Lipa Oskar
Zajda Szymon
3 - 1 11-7  11-13  12-10  15-13
[C]   Zawiślak Maksymilian - [Z]   Zajda Szymon 3 - 0 11-4  11-7  12-10
[D]   Kowalczyk Piotr - [W]   Adamiak Bartosz 3 - 2 8-11  5-11  11-9  11-7  11-6

 

Kolejka III  -  11.10.2020   

ULKS II Moszczenica     -  LKS Jutrzenka Bychlew   7  :  3

Stół 1
[A]   Latocha Kacper - [X]   Kordaczuk Michał 3 - 0 11-9  11-9  11-4
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Sobczyk Andrzej 1 - 3 6-11  11-7  7-11  9-11
Dąbrowski Mateusz
Lipa Oskar
- Cieślak Maciej
Sobczyk Andrzej
3 - 2 10-12  11-8  11-5  10-12  11-9
[A]   Latocha Kacper - [Y]   Sobczyk Andrzej 3 - 1 3-11  13-11  11-6  11-9
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Kordaczuk Michał 1 - 3 8-11  11-4  12-14  10-12
Stół 2
[C]   Lipa Oskar - [W]   Pawlikowski Bartosz 3 - 0 11-9  11-2  11-4
[D]   Adamiak Bartosz - [Z]   Cieślak Maciej 3 - 0 11-6  11-7  11-5
Latocha Kacper
Adamiak Bartosz
- Kordaczuk Michał
Pawlikowski Bartosz
3 - 0 11-5  12-10  11-1
[C]   Lipa Oskar - [Z]   Cieślak Maciej 1 - 3 11-8  9-11  9-11  8-11
[D]   Adamiak Bartosz - [W]   Pawlikowski Bartosz 3 - 0 11-5  11-7  11-5

 

Kolejka II  -  11.10.2020   

ULKS II Moszczenica     -  UKS Agaris II Maków   1  :  9

Stół 1
[A]   Latocha Kacper - [X]   Placek Krzysztof 0 - 3 7-11  6-11  11-13
[B]   Lipa Oskar - [Y]   Placek Jakub 0 - 3 10-12  13-15  1-11
Latocha Kacper
Adamiak Bartosz
- Placek Jakub
Placek Krzysztof
0 - 3 8-11  7-11  3-11
[A]   Latocha Kacper - [Y]   Placek Jakub 0 - 3 3-11  5-11  6-11
[B]   Lipa Oskar - [X]   Placek Krzysztof 1 - 3 11-13  11-6  9-11  5-11
Stół 2
[C]   Adamiak Bartosz - [W]   Kowalski Mateusz 2 3 - 1 11-9  11-7  9-11  11-7
[D]   Zajda Szymon - [Z]   Placek Wojciech 0 - 3 5-11  5-11  6-11
Zajda Szymon
Lipa Oskar
- Kowalski Mateusz 2
Placek Wojciech
1 - 3 9-11  11-8  6-11  10-12
[C]   Adamiak Bartosz - [Z]   Placek Wojciech 1 - 3 13-11  12-14  8-11  9-11
[D]   Zajda Szymon - [W]   Kowalski Mateusz 2 0 - 3 7-11  6-11  10-12

 

Kolejka I  -  10.10.2020   

TG Sokół Zgierz   -   ULKS II Moszczenica     2  :  8

Stół 1
[A]   Krych Krzysztof - [X]   Latocha Kacper 0 - 3 4-11  7-11  7-11
[B]   Kilanowski Maciej - [Y]   Dąbrowski Mateusz 0 - 3 3-11  8-11  7-11
Kilanowski Maciej
Krych Krzysztof
- Dąbrowski Mateusz
Lipa Oskar
0 - 3 5-11  8-11  6-11
[A]   Krych Krzysztof - [Y]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 11-4  4-11  11-8  11-6
[B]   Kilanowski Maciej - [X]   Latocha Kacper 3 - 0 11-9  11-3  12-10
Stół 2
[C]   Jacak Patryk - [W]   Lipa Oskar 0 - 3 5-11  9-11  8-11
[D]   Ferszowicz Antoni - [Z]   Adamiak Bartosz 0 - 3 3-11  7-11  2-11
Ferszowicz Antoni
Jacak Patryk
- Adamiak Bartosz
Latocha Kacper
2 - 3 11-8  7-11  3-11  11-4  7-11
[C]   Jacak Patryk - [Z]   Adamiak Bartosz 0 - 3 8-11  3-11  4-11
[D]   Ferszowicz Antoni - [W]   Lipa Oskar 0 - 3 5-11  10-12  5-11

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.