ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Ranking ligowy

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Zochniak Jakub IKS "Start" II Zduńska Wola 22 20 2 63-18 60
2 Przybył Michał IKS "Start" II Zduńska Wola 22 18 4 59-27 54
3 Kozera Michał GUKS Gorzkowice 22 17 5 59-28 51
4 Placek Jakub UKS Agaris II Maków 22 16 6 57-29 48
5 Kozera Paweł 2 GUKS Gorzkowice 22 15 7 53-30 45
6 Kulawiński Michał Piotr TG Sokół Zgierz 20 19 1 59-16 42
7 Winnicki Damian KS Legion Skierniewice 16 14 2 44-15 42
8 Zawiślak Hubert LKS Omega Kleszczów 22 14 8 48-38 42
9 Placek Wojciech UKS Agaris II Maków 22 19 3 61-14 38
10 Kozera Paweł UMLKS Radomsko 22 19 3 58-22 38
11 Kunce Ryszard TG Sokół Zgierz 20 12 8 43-32 36
12 Frątczak Arkadiusz KS Legion Skierniewice 22 12 10 46-43 36
13 Kokosiński Bogusław UMLKS Radomsko 22 16 6 55-26 33
14 Adamiak Bartosz ULKS II Moszczenica 22 16 6 52-27 33
15 Bednarek Krzysztof 2 ULKS Kusy Łobudzice 20 11 9 41-37 33
16 Placek Krzysztof UKS Agaris II Maków 16 10 6 34-26 30
17 Papuga Dawid UMKS Księżak II Łowicz 17 10 7 39-33 30
18 Myczka Przemysław UMKS Księżak II Łowicz 21 14 7 49-29 29
19 Iznerowicz Kacper GUKS Gorzkowice 22 14 8 48-37 28
20 Latocha Kacper ULKS II Moszczenica 16 9 7 31-27 27
21 Sobczyk Andrzej LKS Jutrzenka Bychlew 20 9 11 39-44 27
22 Molka Bartłomiej UMLKS Radomsko 21 9 12 41-46 27
23 Zawada Kamil GUKS Gorzkowice 22 13 9 44-35 26
24 Krych Krzysztof TG Sokół Zgierz 18 8 10 30-36 24
25 Zajda Tomasz ULKS Kusy Łobudzice 18 8 10 30-41 24
26 Grodek Ireneusz UMLKS Radomsko 19 8 11 31-39 24
27 Kilanowski Maciej TG Sokół Zgierz 18 11 7 35-28 23
28 Cieślak Maciej LKS Jutrzenka Bychlew 21 11 10 43-40 23
29 Sierota Szymon UMKS Księżak II Łowicz 22 11 11 42-41 23
30 Wrzosek Andrzej LKS Omega Kleszczów 12 11 1 33-8 22
31 Kowalski Mateusz 2 UKS Agaris II Maków 17 11 6 39-22 22
32 Gutkowski Piotr IKS "Start" II Zduńska Wola 18 11 7 38-25 22
33 Lipa Oskar ULKS II Moszczenica 18 9 9 36-30 22
34 Skibior Damian ULKS Kusy Łobudzice 16 9 7 31-28 18
35 Wróbel Krzysztof MKS Rzgów 16 7 9 28-34 15
36 Nowak Tomasz UKS Agaris II Maków 10 6 4 22-19 15
37 Rudak Mateusz UMKS Księżak II Łowicz 18 5 13 27-44 15
38 Kordaczuk Michał LKS Jutrzenka Bychlew 20 5 15 28-54 15
39 Zajda Szymon ULKS II Moszczenica 14 7 7 24-28 14
40 Zawiślak Maksymilian LKS Omega Kleszczów 16 6 10 22-37 14
41 Kuśmierski Jakub LKS Omega Kleszczów 16 4 12 20-43 12
42 Czekalski Kamil LKS Jutrzenka Bychlew 12 5 7 22-24 10
43 Kozłowicz Tomasz IKS "Start" II Zduńska Wola 18 5 13 24-42 10
44 Kowalczyk Piotr LKS Omega Kleszczów 22 5 17 29-55 10
45 Kotlicki Mirosław MKS Rzgów 10 3 7 13-26 9
46 Dąbrowski Mateusz ULKS II Moszczenica 12 3 9 19-31 9
47 Wieczorek Miłosz MKS Rzgów 10 4 6 18-23 8
48 Pawlikowski Bartosz LKS Jutrzenka Bychlew 11 4 7 17-25 8
49 Kowalski Jacek ULKS Kusy Łobudzice 11 4 7 14-23 8
50 Wlazło Wojciech KS Legion Skierniewice 19 4 15 22-47 8
51 Przybysz Sławomir KS Legion Skierniewice 12 3 9 11-32 6
52 Znyk Cezary UMKS Księżak II Łowicz 5 2 3 8-11 5
53 Martyniak Wiktor ULKS Kusy Łobudzice 15 2 13 10-39 5
54 Ciszewski Dominik IKS "Start" II Zduńska Wola 8 2 6 11-19 4
55 Gralewski Adam MKS Rzgów 6 1 5 8-17 3
56 Cieśliński Dariusz MKS Rzgów 22 1 21 32-64 3
57 Ciegielski Adam UKS Agaris II Maków 1 1 0 3-1 2
58 Polak Miłosz ULKS II Moszczenica 2 1 1 5-5 2
59 Wieczorek Krzysztof UMLKS Radomsko 3 1 2 5-7 2
60 Szcześniak Karol TG Sokół Zgierz 4 1 3 6-9 2
61 Papuga Miłosz UMKS Księżak II Łowicz 5 1 4 6-14 2
62 Krawczyk Piotr MKS Rzgów 12 1 11 8-35 2
63 Musiał Sebastian UMLKS Radomsko 1 0 1 0-3 0
64 Kowalski Bartosz ULKS Kusy Łobudzice 1 0 1 0-3 0
65 Ryś Paweł ULKS II Moszczenica 2 0 2 2-6 0
66 Dąbrowski Jarosław ULKS II Moszczenica 2 0 2 1-6 0
67 Woźniak2 Sebastian ULKS Kusy Łobudzice 2 0 2 0-6 0
68 Jacak Patryk TG Sokół Zgierz 2 0 2 0-6 0
69 Rechciński Michał MKS Rzgów 4 0 4 1-12 0
70 Kierzek Artur LKS Jutrzenka Bychlew 4 0 4 1-12 0
71 Pietrasiak Dominik KS Legion Skierniewice 5 0 5 5-15 0
72 Gapik Witold ULKS Kusy Łobudzice 5 0 5 3-15 0
73 Ferszowicz Antoni TG Sokół Zgierz 6 0 6 2-18 0
74 Jakubowski Grzegorz MKS Rzgów 8 0 8 1-24 0
75 Czułek Michał KS Legion Skierniewice 14 0 14 4-42 0

 

Ranking klubowy

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 suma
Latocha Kacper 3 0 6 3       3 6 3 3 27 27
Dąbrowski Mateusz 3   0   0 0 6   0     9 9
Lipa Oskar 4 0 2 3     2 0 2 3 6 22 22
Adamiak Bartosz 4 2 4 2 3 0 2 4 4 4 4 33 33
Ryś Paweł             0         0 0
Zajda Szymon   0   2 2 0   4   4 2 14 14
Dąbrowski Jarosław         0             0 0
Polak Miłosz           2           2 2

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.