ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Aktualności 2020/21

 


W dn. 06.09.20 r. w Moszczenicy rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Kadetek/-ów i Juniorek/-ów.
Oto wyniki:
Kadetki - gra pojedyncza:
1. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
2. Julita Kurmanowska (GUKS Gorzkowice)
3-4. Maria Dolot (GUKS Gorzkowice)
       Marta Wolska (ULKS Moszczenica)
Kadetki - gra podwójna:
1. J. Skwarek / Zuzanna Wieczorek (GUKS Prosna Wieruszów/ULKS Moszczenica)
2. M. Dolot / J. Kurmanowska (GUKS Gorzkowice)
3. Anna Budzisz / M. Wolska (ULKS Moszczenica)
Kadetki/Kadeci - gra mieszana:
1. Z. Wieczorek / Sz. Zajda (ULKS Moszczenica/ULKS Kusy Łobudzice)
2. M. Dolot / B. Błaszczyk (GUKS Gorzkowice/MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. J. Kurmanowska / A. Rzepecki (GUKS Gorzkowice)
          J. Skwarek / M. Zawiślak (GUKS Prosna Wieruszów/LKS Omega Kleszczów)
Juniorzy - gra podwójna:
1. M. Przybył / J. Zochniak (IKS Start Zduńska Wola)
2. Artur Frontczak / Krzysztof Szulc (MKS Jedynka Łódź)
3-4. Mateusz Dąbrowski / Miłosz Polak (ULKS Moszczenica)
       Kacper Iznerowicz (GUKS Gorzkowice) / K. Kamiński ((MKS Jedynka Łódź)

 

 

W dniu 05.09.2020 r. w Moszczenicy rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików.
Oto wyniki:
Młodzicy - gra pojedyncza:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3-4. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
       Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
Młodzicy - gra podwójna:
1. M. Błaszczyk / Szymon Puchalski (obaj MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. K. Latocha / O. Lipa (ULKS Moszczenica)
3-4. Bartosz Adamiak (ULKS Moszczenica) / Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
       A. Pakuła / Juliusz Wille (obaj KTS Sieradz) 

 

 

W dn. 03-06.09.20 r. w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Oto wyniki naszych zawodników:
Młodzieżówki:
25-32. Karina Kuwerska
           Magdalena Włodarczyk
Młodzieżowcy:
49-64. Jakub Baranowski 
Młodzieżówki - gra podwójna:
9-16. K. Kuwerska / M. Włodarczyk
Młodzieżowcy - gra podwójna:
9-16. J. Baranowski / Sebastian Musiał (LUKS Straszyn)
Gra mieszana:
33-64. K. Kuwerska / Łukasz Jaworski (KS Spójnia Warszawa)
           M. Włodarczyk / J. Baranowski
Gra drużynowa młodzieżowców:
21-24. Łodzkie (J. Baranowski, J. Gierach - MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.