ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Ranking ligowy

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Duch Adam KS Polonia MC Auto Serwis Kielce 20 20 0 60-7 60
2 Kiełb Dariusz KS Polonia MC Auto Serwis Kielce 22 20 2 60-12 60
3 Antczak Damian MLUKS Brzeziny 22 19 3 58-28 57
4 Kulczycki Szymon UKS Orlęta Bilcza 16 15 1 45-10 45
5 Podsiadło Maciej KS Polonia MC Auto Serwis Kielce 21 21 0 63-12 42
6 Brodzki Maciej LKS Biała Rawska 20 14 6 50-23 42
7 Stochmal Maciej UKS Orlęta Bilcza 20 16 4 53-22 39
8 Walaszczyk Rafał KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 20 13 7 42-32 39
9 Nitek Jarosław ULKS Moszczenica 16 12 4 40-20 36
10 Makowski Tomasz LKS Biała Rawska 20 12 8 45-33 36
11 Mazurek Wiesław UKS Meteor Wąchock 22 12 10 49-40 36
12 Sarnecki Michał LKS Biała Rawska 20 17 3 54-23 34
13 Radwański Robert MLUKS Brzeziny 22 11 11 45-44 33
14 Synowiecki Jakub LKS Biała Rawska 20 16 4 48-25 32
15 Malik Mateusz UKS Orlęta Bilcza 20 10 10 39-41 30
16 Uzarczyk Michał UKS Agaris Maków 14 9 5 28-28 27
17 Podsędek Piotr UMKS Księżak Łowicz 16 9 7 33-28 27
18 Baranowski Jakub ULKS Moszczenica 20 9 11 34-43 27
19 Odelski Piotr UKS Meteor Wąchock 20 13 7 47-32 26
20 Świerczyński Daniel MLUKS Brzeziny 22 13 9 45-41 26
21 Uzarczyk Witold UKS Agaris Maków 13 8 5 27-22 24
22 Marczak Adam KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 20 8 12 34-41 24
23 Podsędek Mateusz UMKS Księżak Łowicz 22 8 14 37-49 24
24 Stąpór Dawid UKS Meteor Wąchock 22 8 14 36-44 24
25 Masternak Jan KS Polonia MC Auto Serwis Kielce 15 11 4 37-20 23
26 Szczepanek Michał UMKS Księżak Łowicz 22 11 11 46-43 22
27 Dens Marcin MLUKS Brzeziny 22 11 11 42-40 22
28 Kotwica Dawid UKS Orlęta Bilcza 14 10 4 35-19 20
29 Wroński Piotr MUKS Włókniarz Pabianice 16 10 6 35-33 20
30 Szulc Krzysztof MKS Jedynka Łódź 20 6 14 32-48 18
31 Stopiński Paweł UKS Agaris Maków 11 8 3 29-13 17
32 Łoś Sylwester KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 10 8 2 26-11 16
33 Misiak Michał UKS Agaris Maków 12 8 4 28-21 16
34 Kamiński Krzysztof MKS Jedynka Łódź 20 8 12 38-45 16
35 Jarmakowski Kamil GLKS Burza Pawlikowice 22 8 14 38-50 16
36 Kowalski Mateusz GLKS Burza Pawlikowice 22 5 17 30-58 15
37 Gola Paweł UKS Orlęta Bilcza 12 7 5 25-17 14
38 Konecki Adam KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 12 7 5 24-22 14
39 Gawęda Hubert ULKS Moszczenica 12 6 6 23-22 13
40 Rejze Robert KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 11 6 5 23-18 12
41 Marciniak Zbigniew MKS Jedynka Łódź 17 6 11 25-42 12
42 Robak Jacek MUKS Włókniarz Pabianice 22 5 17 35-54 11
43 Ryś Paweł ULKS Moszczenica 10 5 5 19-20 10
44 Stępień Marcin KS Polonia MC Auto Serwis Kielce 10 5 5 19-21 10
45 Guzek Mateusz UMKS Księżak Łowicz 22 5 17 29-56 10
46 Frontczak Artur MKS Jedynka Łódź 19 3 16 17-50 9
47 Romanowski Andrzej MUKS Włókniarz Pabianice 22 3 19 23-63 9
48 Minkus Piotr UKS Agaris Maków 4 3 1 9-4 6
49 Bartłomiejczyk Jarosław GLKS Burza Pawlikowice 14 3 11 15-35 6
50 Bednarek Krzysztof GLKS Burza Pawlikowice 14 2 12 16-39 6
51 Stochmal Michał UKS Orlęta Bilcza 2 2 0 6-1 4
52 Gola Błażej UKS Orlęta Bilcza 2 2 0 6-3 4
53 Uciński Rafał UKS Meteor Wąchock 17 2 15 20-47 4
54 Mazur Paweł MUKS Włókniarz Pabianice 16 1 15 14-47 3
55 Skrzypek Bartosz UKS Orlęta Bilcza 2 1 1 5-3 2
56 Kalina Leszek UMKS Księżak Łowicz 2 1 1 5-5 2
57 Zajda Szymon ULKS Moszczenica 2 1 1 4-5 2
58 Latała Łukasz UKS Meteor Wąchock 3 1 2 5-8 2
59 Głowacki Karol KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 5 1 4 4-13 2
60 Latocha Kacper ULKS Moszczenica 6 1 5 6-15 2
61 Płusa Robert UKS Meteor Wąchock 2 0 2 1-6 0
62 Dąbrowski Jarosław ULKS Moszczenica 2 0 2 1-6 0
63 Świech Paweł ULKS Moszczenica 2 0 2 0-6 0
64 Oliński Aleksander ULKS Moszczenica 2 0 2 0-6 0
65 Nowak Tomasz UKS Agaris Maków 2 0 2 0-6 0
66 Kita Jan UKS Meteor Wąchock 2 0 2 0-6 0
67 Grzelak_2 Marcin KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 2 0 2 0-6 0
68 Dąbrowski Mateusz ULKS Moszczenica 4 0 4 5-12 0
69 Lipa Oskar ULKS Moszczenica 4 0 4 2-12 0
70 Rudak Mateusz UMKS Księżak Łowicz 4 0 4 1-12 0
71 Kołdrzak Marcel MKS Jedynka Łódź 4 0 4 1-12 0
72 Kierzek Kamil MUKS Włókniarz Pabianice 4 0 4 1-12 0
73 Kapelański Adam MUKS Włókniarz Pabianice 8 0 8 3-24 0
74 Maczużak Bartłomiej GLKS Burza Pawlikowice 16 0 16 5-48 0

 

 

Ranking klubowy

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 suma
Nitek Jarosław 6 3 3 6     6   6 0 6 36 36
Baranowski Jakub 3 3 3 6 0 0 0   6 0 6 27 27
Gawęda Hubert   0     3   2   2 2 4 13 13
Latocha Kacper         2 0 0         2 2
Dąbrowski Jarosław 0                     0 0
Świech Paweł 0                     0 0
Dąbrowski Mateusz   0   0               0 0
Zajda Szymon     2                 2 2
Ryś Paweł     0 4         0 2 4 10 10
Lipa Oskar         0 0           0 0
Oliński Aleksander           0           0 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.