ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Terminarz II LM 2020/2021

 

RUNDA I

 

kolejka 1
03.10 (so) godz.16 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź MUKS Włókniarz Pabianice  9 : 1
03.10 (so) godz.12 UKS Meteor Wąchock UMKS Księżak Łowicz  8 : 2
07.11 (so) godz.16 LKS Biała Rawska MLUKS Brzeziny  8 : 2
31.10 (so) godz.10 ULKS Moszczenica UKS Orlęta Bilcza  4 : 6
03.10 (so) godz.16 UKS Agaris Maków GLKS Burza Pawlikowice  9 : 1
03.10 (so) godz.12 MKS Jedynka Łódź KS Polonia MC Auto Serwis Kielce  0 : 10
 
kolejka 2
04.10 (nd) godz.12 MUKS Włókniarz Pabianice UKS Meteor Wąchock  4 : 6
18.10 (nd) godz.12 UMKS Księżak Łowicz LKS Biała Rawska  4 : 6
29.11 (nd) godz.16 MLUKS Brzeziny ULKS Moszczenica  7 : 3
04.10 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza UKS Agaris Maków  6 : 4
04.10 (nd) godz.12 GLKS Burza Pawlikowice MKS Jedynka Łódź  4 : 6
04.10 (nd) godz.16 KS Polonia MC Auto Serwis Kielce KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  9 : 1
 
kolejka 3
17.10 (so) godz.16 LKS Biała Rawska MUKS Włókniarz Pabianice  8 : 2
17.10 (so) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź UKS Meteor Wąchock  5 : 5
17.10 (so) godz.16 UKS Agaris Maków MLUKS Brzeziny  6 : 4
14.11 (so) godz.11 MKS Jedynka Łódź UKS Orlęta Bilcza  0 : 10
22.11 (nd) godz.14 KS Polonia MC Auto Serwis Kielce GLKS Burza Pawlikowice 10 : 0
11.10 (nd) godz.12 ULKS Moszczenica UMKS Księżak Łowicz  3 : 7
 
kolejka 4
03.11 (wt) godz.18:30 MUKS Włókniarz Pabianice ULKS Moszczenica  3 : 7
31.10 (so) godz.12 UKS Meteor Wąchock LKS Biała Rawska  3 : 7
24.10 (so) godz.14 UMKS Księżak Łowicz UKS Agaris Maków  3 : 7
29.10 (cz) godz.17 MLUKS Brzeziny MKS Jedynka Łódź  8 : 2
18.10 (nd) godz.15 UKS Orlęta Bilcza KS Polonia MC Auto Serwis Kielce  3 : 7
24.10 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  2 : 8
 
kolejka 5
18.10 (nd) godz.13 UKS Agaris Maków MUKS Włókniarz Pabianice  9 : 1
14.11 (so) godz.10 ULKS Moszczenica UKS Meteor Wąchock  2 : 8
14.11 (so) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź LKS Biała Rawska  1 : 9
14.11 (so) godz.15 MKS Jedynka Łódź UMKS Księżak Łowicz  4 : 6
14.11 (so) godz.16 KS Polonia MC Auto Serwis Kielce MLUKS Brzeziny  9 : 1
14.11 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice UKS Orlęta Bilcza  0 : 10
 
kolejka 6
24.11 (wt) godz.18:30 MUKS Włókniarz Pabianice MKS Jedynka Łódź  4 : 6
21.11 (so) godz.12 UKS Meteor Wąchock UKS Agaris Maków  2 : 8
21.11 (so) godz.12 LKS Biała Rawska ULKS Moszczenica 10 : 0
21.11 (so) godz.14 UMKS Księżak Łowicz KS Polonia MC Auto Serwis Kielce  2 : 8
21.11 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny GLKS Burza Pawlikowice  9 : 1
21.11 (so) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź UKS Orlęta Bilcza  2 : 8
 
kolejka 7
28.11 (so) godz.16 KS Polonia MC Auto Serwis Kielce MUKS Włókniarz Pabianice 10 : 0 
28.11 (so) godz.12 MKS Jedynka Łódź UKS Meteor Wąchock  6 : 4
28.11 (so) godz.15 UKS Agaris Maków LKS Biała Rawska  
28.11 (so) godz.17 ULKS Moszczenica KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  4 : 6
28.11 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice UMKS Księżak Łowicz  4 : 6
28.11 (so) godz.12 UKS Orlęta Bilcza MLUKS Brzeziny  8 : 2
 
kolejka 8
06.12 (nd) godz.12 MUKS Włókniarz Pabianice GLKS Burza Pawlikowice   6 : 4
20.12 (nd) godz.12 UKS Meteor Wąchock KS Polonia MC Auto Serwis Kielce   1 : 9
06.12 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska MKS Jedynka Łódź  10 : 0
06.12 (nd) godz.10 ULKS Moszczenica UKS Agaris Maków  
06.12 (nd) godz.14 UMKS Księżak Łowicz UKS Orlęta Bilcza   4 : 6
06.12 (nd) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź MLUKS Brzeziny   6 : 4
 
kolejka 9
12.12 (so) godz.13 UKS Orlęta Bilcza MUKS Włókniarz Pabianice   8 : 2
12.12 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice UKS Meteor Wąchock   5 : 5
15.11 (nd) godz.14 KS Polonia MC Auto Serwis Kielce LKS Biała Rawska   7 : 3
12.12 (so) godz.12 MKS Jedynka Łódź ULKS Moszczenica   3 : 7
29.11 (nd) godz.12 UKS Agaris Maków KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  
12.12 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny UMKS Księżak Łowicz  10 : 0
 
kolejka 10
13.12 (nd) godz.12 MUKS Włókniarz Pabianice MLUKS Brzeziny   2 : 8
13.12 (nd) godz.12 UKS Meteor Wąchock UKS Orlęta Bilcza   1 : 9 
13.12 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska GLKS Burza Pawlikowice  10 : 0 
13.12 (nd) godz.10 ULKS Moszczenica KS Polonia MC Auto Serwis Kielce   2 : 8 
05.12 (so) godz.16 UKS Agaris Maków MKS Jedynka Łódź  
13.12 (nd) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź UMKS Księżak Łowicz   8 : 2 
 
kolejka 11
19.12 (so) godz.12 UMKS Księżak Łowicz MUKS Włókniarz Pabianice   9 : 1
19.12 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny UKS Meteor Wąchock   8 : 2 
05.12 (so) godz.13 UKS Orlęta Bilcza LKS Biała Rawska   6 : 4 
19.12 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice ULKS Moszczenica   1 : 9 
19.12 (so) godz.16 UKS Agaris Maków KS Polonia MC Auto Serwis Kielce  0 : 10 
19.12 (so) godz.12 MKS Jedynka Łódź KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź   4 : 6 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.