ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Tabela

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 KS Polonia MC Auto Serwis Kielce 11 11 0 0 97-13 22
2 UKS Orlęta Bilcza 11 10 0 1 80-30 20
3 LKS Biała Rawska 10 8 0 2 75-25 16
4 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 10 6 1 3 52-48 13
5 MLUKS Brzeziny 11 6 0 5 63-47 12
6 UKS Agaris Maków 7 5 0 2 43-27 10
7 UMKS Księżak Łowicz 11 4 0 7 45-65 8
8 UKS Meteor Wąchock 11 3 2 6 45-65 8
9 ULKS Moszczenica 10 3 0 7 41-59 6
10 MKS Jedynka Łódź 10 3 0 7 31-69 6
11 MUKS Włókniarz Pabianice 11 1 0 10 26-84 2
12 GLKS Burza Pawlikowice 11 0 1 10 22-88 1

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  -  19.12.2020   

GLKS Burza Pawlikowice  -  ULKS Moszczenica     1  :  9

Stół 1
[A]   Kowalski Mateusz - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 8-11  8-11  6-11
[B]   Maczużak Bartłomiej - [Y]   Baranowski Jakub 1 - 3 11-8  2-11  9-11  12-14
Bartłomiejczyk Jarosław
Maczużak Bartłomiej
- Nitek Jarosław
Baranowski Jakub
0 - 3 7-11  5-11  5-11
[A]   Kowalski Mateusz - [Y]   Baranowski Jakub 0 - 3 9-11  12-14  6-11
[B]   Maczużak Bartłomiej - [X]   Nitek Jarosław 1 - 3 8-11  9-11  12-10  10-12
Stół 2
[C]   Bartłomiejczyk Jarosław - [W]   Gawęda Hubert 0 - 3 4-11  3-11  9-11
[D]   Jarmakowski Kamil - [Z]   Ryś Paweł 1 - 3 11-9  8-11  9-11  5-11
Jarmakowski Kamil
Kowalski Mateusz
- Gawęda Hubert
Ryś Paweł
3 - 0 11-5  11-4  11-9
[C]   Bartłomiejczyk Jarosław - [Z]   Ryś Paweł 0 - 3 9-11  6-11  8-11
[D]   Jarmakowski Kamil - [W]   Gawęda Hubert 1 - 3 8-11  11-9  6-11  2-11

 

Kolejka X  -  13.12.2020

ULKS Moszczenica  -   KS Polonia MC Auto Serwis Kielce     2  :  8

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Duch Adam 1 - 3 12-14  11-6  9-11  8-11
[B]   Baranowski Jakub - [Y]   Kiełb Dariusz 1 - 3 9-11  7-11  11-4  7-11
Baranowski Jakub
Nitek Jarosław
- Duch Adam
Masternak Jan
2 - 3 5-11  11-7  11-9  8-11  7-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Kiełb Dariusz 1 - 3 8-11  11-7  4-11  4-11
[B]   Baranowski Jakub - [X]   Duch Adam 0 - 3 3-11  6-11  7-11
Stół 2
[C]   Gawęda Hubert - [W]   Podsiadło Maciej 1 - 3 12-10  9-11  11-13  5-11
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Stępień Marcin 3 - 1 6-11  11-4  11-8  11-6
Gawęda Hubert
Ryś Paweł
- Kiełb Dariusz
Podsiadło Maciej
0 - 3 4-11  6-11  9-11
[C]   Gawęda Hubert - [Z]   Stępień Marcin 3 - 1 10-12  14-12  11-7  11-8
[D]   Ryś Paweł - [W]   Podsiadło Maciej 0 - 3 3-11  2-11  8-11

 

Kolejka IX  -  12.12.2020   

MKS Jedynka Łódź  -  ULKS Moszczenica     3  :  7

Stół 1
[A]   Frontczak Artur - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 5-11  7-11  5-11
[B]   Szulc Krzysztof - [Y]   Baranowski Jakub 1 - 3 11-6  12-14  8-11  9-11
Szulc Krzysztof
Kamiński Krzysztof
- Nitek Jarosław
Baranowski Jakub
0 - 3 7-11  4-11  3-11
[A]   Frontczak Artur - [Y]   Baranowski Jakub 1 - 3 11-9  7-11  7-11  9-11
[B]   Szulc Krzysztof - [X]   Nitek Jarosław 1 - 3 6-11  11-8  5-11  7-11
Stół 2
[C]   Kamiński Krzysztof - [W]   Gawęda Hubert 3 - 2 11-8  11-6  0-11  9-11  11-7
[D]   Marciniak Zbigniew - [Z]   Ryś Paweł 3 - 2 11-7  8-11  6-11  11-8  11-8
Marciniak Zbigniew
Frontczak Artur
- Gawęda Hubert
Ryś Paweł
2 - 3 9-11  11-3  13-15  11-3  7-11
[C]   Kamiński Krzysztof - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-9  11-6  11-7
[D]   Marciniak Zbigniew - [W]   Gawęda Hubert 0 - 3 8-11  4-11  9-11

 

 

Kolejka VIII  -  06.12.2020    mecz przełożony

ULKS Moszczenica  -   UKS Agaris Maków       :  

 

Kolejka VII  -  28.11.2020

ULKS Moszczenica  -   KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź     4  :  6

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Marczak Adam 0 - 3 7-11  7-11  8-11
[B]   Nitek Jarosław - [Y]   Walaszczyk Rafał 3 - 0 11-9  11-7  11-8
Baranowski Jakub
Nitek Jarosław
- Marczak Adam
Łoś Sylwester
3 - 0 11-4  11-2  11-8
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Walaszczyk Rafał 1 - 3 5-11  11-5  11-13  5-11
[B]   Nitek Jarosław - [X]   Marczak Adam 3 - 1 12-14  11-8  11-3  11-4
Stół 2
[C]   Gawęda Hubert - [W]   Łoś Sylwester 1 - 3 5-11  6-11  11-4  8-11
[D]   Latocha Kacper - [Z]   Konecki Adam 1 - 3 8-11  11-9  4-11  6-11
Gawęda Hubert
Latocha Kacper
- Konecki Adam
Walaszczyk Rafał
2 - 3 9-11  6-11  11-4  11-8  9-11
[C]   Gawęda Hubert - [Z]   Konecki Adam 3 - 0 11-9  13-11  11-6
[D]   Latocha Kacper - [W]   Łoś Sylwester 0 - 3 7-11  9-11  6-11

 

Kolejka VI  -  21.11.2020   

LKS Biała Rawska  -  ULKS Moszczenica     10  :  0

Stół 1
[A]   Brodzki Maciej - [X]   Latocha Kacper 3 - 0 11-4  11-6  11-3
[B]   Makowski Tomasz - [Y]   Baranowski Jakub 3 - 1 10-12  11-5  12-10  11-8
Brodzki Maciej
Makowski Tomasz
- Baranowski Jakub
Oliński Aleksander
3 - 0 11-7  11-3  11-6
[A]   Brodzki Maciej - [Y]   Baranowski Jakub 3 - 1 11-4  8-11  11-6  12-10
[B]   Makowski Tomasz - [X]   Latocha Kacper 3 - 0 11-2  11-9  11-3
Stół 2
[C]   Synowiecki Jakub - [W]   Oliński Aleksander 3 - 0 11-5  11-2  11-4
[D]   Sarnecki Michał - [Z]   Lipa Oskar 3 - 0 11-9  11-6  11-5
Synowiecki Jakub
Sarnecki Michał
- Lipa Oskar
Latocha Kacper
3 - 1 7-11  11-8  11-5  11-7
[C]   Synowiecki Jakub - [Z]   Lipa Oskar 3 - 0 11-5  11-9  11-8
[D]   Sarnecki Michał - [W]   Oliński Aleksander 3 - 0 11-3  11-7  11-7

 

Kolejka V  -  14.11.2020

ULKS Moszczenica  -   UKS Meteor Wąchock     2  :  8

Stół 1
[A]   Gawęda Hubert - [X]   Stąpór Dawid 0 - 3 5-11  3-11  7-11
[B]   Baranowski Jakub - [Y]   Mazurek Wiesław 1 - 3 14-12  9-11  7-11  8-11
Gawęda Hubert
Baranowski Jakub
- Mazurek Wiesław
Odelski Piotr
0 - 3 6-11  6-11  5-11
[A]   Gawęda Hubert - [Y]   Mazurek Wiesław 3 - 2 3-11  8-11  11-7  11-6  11-9
[B]   Baranowski Jakub - [X]   Stąpór Dawid 0 - 3 13-15  6-11  8-11
Stół 2
[C]   Latocha Kacper - [W]   Latała Łukasz 3 - 0 12-10  12-10  11-6
[D]   Lipa Oskar - [Z]   Odelski Piotr 0 - 3 12-14  9-11  11-13
Latocha Kacper
Lipa Oskar
- Stąpór Dawid
Uciński Rafał
1 - 3 11-7  7-11  6-11  8-11
[C]   Latocha Kacper - [Z]   Odelski Piotr 2 - 3 11-9  7-11  11-3  9-11  8-11
[D]   Lipa Oskar - [W]   Latała Łukasz 2 - 3 12-10  7-11  9-11  11-7  9-11

 

Kolejka IV  -  03.11.2020   

MUKS Włókniarz Pabianice  -  ULKS Moszczenica     3  :  7

Stół 1
[A]   Romanowski Andrzej - [X]   Nitek Jarosław 1 - 3 11-13  6-11  11-6  5-11
[B]   Mazur Paweł - [Y]   Baranowski Jakub 2 - 3 7-11  11-7  12-10  7-11  7-11
Mazur Paweł
Wroński Piotr
- Nitek Jarosław
Baranowski Jakub
0 - 3 2-11  10-12  10-12
[A]   Romanowski Andrzej - [Y]   Baranowski Jakub 1 - 3 11-7  7-11  10-12  8-11
[B]   Mazur Paweł - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 6-11  5-11  5-11
Stół 2
[C]   Wroński Piotr - [W]   Ryś Paweł 1 - 3 8-11  11-6  9-11  9-11
[D]   Robak Jacek - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 11-3  8-11  13-11  11-5
Robak Jacek
Romanowski Andrzej
- Ryś Paweł
Dąbrowski Mateusz
3 - 0 11-8  11-3  11-5
[C]   Wroński Piotr - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 2 5-11  11-8  11-7  5-11  11-2
[D]   Robak Jacek - [W]   Ryś Paweł 2 - 3 11-4  9-11  7-11  11-8  10-12

 

Kolejka III  -  13.12.2020

ULKS Moszczenica  -   UMKS Księżak Łowicz     3  :  7

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Podsędek Mateusz 3 - 0 11-9  11-3  11-6
[B]   Baranowski Jakub - [Y]   Podsędek Piotr 1 - 3 11-9  10-12  5-11  10-12
Nitek Jarosław
Zajda Szymon
- Podsędek Mateusz
Podsędek Piotr
0 - 3 3-11  4-11  9-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Podsędek Piotr 0 - 3 5-11  7-11  9-11
[B]   Baranowski Jakub - [X]   Podsędek Mateusz 3 - 1 11-8  11-8  7-11  11-7
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Guzek Mateusz 1 - 3 11-6  9-11  7-11  8-11
[D]   Zajda Szymon - [Z]   Szczepanek Michał 1 - 3 9-11  9-11  11-7  3-11
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Guzek Mateusz
Szczepanek Michał
2 - 3 9-11  11-8  12-10  8-11  8-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Szczepanek Michał 1 - 3 9-11  13-11  5-11  6-11
[D]   Zajda Szymon - [W]   Guzek Mateusz 3 - 2 13-11  5-11  8-11  15-13  11-7

 

Kolejka II  -  29.11.2020   

MLUKS Brzeziny  -  ULKS Moszczenica     7  : 3

Stół 1
[A]   Antczak Damian - [X]   Nitek Jarosław 3 - 2 6-11  6-11  11-6  11-6  11-8
[B]   Radwański Robert - [Y]   Baranowski Jakub 2 - 3 11-6  10-12  11-9  9-11  6-11
Antczak Damian
Radwański Robert
- Baranowski Jakub
Nitek Jarosław
2 - 3 11-13  11-8  5-11  11-9  7-11
[A]   Antczak Damian - [Y]   Baranowski Jakub 3 - 1 13-11  11-8  5-11  14-12
[B]   Radwański Robert - [X]   Nitek Jarosław 2 - 3 11-8  11-7  10-12  12-14  2-11
Stół 2
[C]   Świerczyński Daniel - [W]   Gawęda Hubert 3 - 1 15-13  11-6  8-11  11-4
[D]   Dens Marcin - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 11-3  11-9  9-11  11-3
Dens Marcin
Świerczyński Daniel
- Dąbrowski Mateusz
Gawęda Hubert
3 - 1 11-5  16-18  11-7  11-4
[C]   Świerczyński Daniel - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 10-12  11-5  11-9  12-10
[D]   Dens Marcin - [W]   Gawęda Hubert 3 - 0 11-2  11-7  11-6

 

Kolejka I -  31.10.2020

ULKS Moszczenica  -   UKS Orlęta Bilcza    4  :  6

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Stochmal Maciej 3 - 1 8-11  13-11  11-5  11-9
[B]   Baranowski Jakub - [Y]   Malik Mateusz 3 - 1 12-10  11-8  11-13  12-10
Nitek Jarosław
Baranowski Jakub
- Kotwica Dawid
Malik Mateusz
3 - 0 11-8  11-9  12-10
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Malik Mateusz 3 - 1 12-10  11-9  8-11  11-6
[B]   Baranowski Jakub - [X]   Stochmal Maciej 0 - 3 2-11  10-12  8-11
Stół 2
[C]   Dąbrowski Jarosław - [W]   Kotwica Dawid 1 - 3 12-10  6-11  3-11  5-11
[D]   Świech Paweł - [Z]   Gola Paweł 0 - 3 4-11  7-11  11-13
Dąbrowski Jarosław
Świech Paweł
- Stochmal Maciej
Stochmal Michał
0 - 3 2-11  8-11  4-11
[C]   Dąbrowski Jarosław - [Z]   Gola Paweł 0 - 3 3-11  8-11  7-11
[D]   Świech Paweł - [W]   Kotwica Dawid 0 - 3 8-11  7-11  8-11

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.