Terminarz II LM 2020/2021
RUNDA I
kolejka 1 | |||
03.10 (so) godz.16 | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | MUKS Włókniarz Pabianice | 9 : 1 |
03.10 (so) godz.12 | UKS Meteor Wąchock | UMKS Księżak Łowicz | 8 : 2 |
07.11 (so) godz.16 | LKS Biała Rawska | MLUKS Brzeziny | 8 : 2 |
31.10 (so) godz.10 | ULKS Moszczenica | UKS Orlęta Bilcza | 4 : 6 |
03.10 (so) godz.16 | UKS Agaris Maków | GLKS Burza Pawlikowice | 9 : 1 |
03.10 (so) godz.12 | MKS Jedynka Łódź | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | 0 : 10 |
kolejka 2 | |||
04.10 (nd) godz.12 | MUKS Włókniarz Pabianice | UKS Meteor Wąchock | 4 : 6 |
18.10 (nd) godz.12 | UMKS Księżak Łowicz | LKS Biała Rawska | 4 : 6 |
29.11 (nd) godz.16 | MLUKS Brzeziny | ULKS Moszczenica | 7 : 3 |
04.10 (nd) godz.12 | UKS Orlęta Bilcza | UKS Agaris Maków | 6 : 4 |
04.10 (nd) godz.12 | GLKS Burza Pawlikowice | MKS Jedynka Łódź | 4 : 6 |
04.10 (nd) godz.16 | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | 9 : 1 |
kolejka 3 | |||
17.10 (so) godz.16 | LKS Biała Rawska | MUKS Włókniarz Pabianice | 8 : 2 |
17.10 (so) godz.12 | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | UKS Meteor Wąchock | 5 : 5 |
17.10 (so) godz.16 | UKS Agaris Maków | MLUKS Brzeziny | 6 : 4 |
14.11 (so) godz.11 | MKS Jedynka Łódź | UKS Orlęta Bilcza | 0 : 10 |
22.11 (nd) godz.14 | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | GLKS Burza Pawlikowice | 10 : 0 |
11.10 (nd) godz.12 | ULKS Moszczenica | UMKS Księżak Łowicz | 3 : 7 |
kolejka 4 | |||
03.11 (wt) godz.18:30 | MUKS Włókniarz Pabianice | ULKS Moszczenica | 3 : 7 |
31.10 (so) godz.12 | UKS Meteor Wąchock | LKS Biała Rawska | 3 : 7 |
24.10 (so) godz.14 | UMKS Księżak Łowicz | UKS Agaris Maków | 3 : 7 |
29.10 (cz) godz.17 | MLUKS Brzeziny | MKS Jedynka Łódź | 8 : 2 |
18.10 (nd) godz.15 | UKS Orlęta Bilcza | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | 3 : 7 |
24.10 (so) godz.16 | GLKS Burza Pawlikowice | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | 2 : 8 |
kolejka 5 | |||
18.10 (nd) godz.13 | UKS Agaris Maków | MUKS Włókniarz Pabianice | 9 : 1 |
14.11 (so) godz.10 | ULKS Moszczenica | UKS Meteor Wąchock | 2 : 8 |
14.11 (so) godz.12 | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | LKS Biała Rawska | 1 : 9 |
14.11 (so) godz.15 | MKS Jedynka Łódź | UMKS Księżak Łowicz | 4 : 6 |
14.11 (so) godz.16 | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | MLUKS Brzeziny | 9 : 1 |
14.11 (so) godz.16 | GLKS Burza Pawlikowice | UKS Orlęta Bilcza | 0 : 10 |
kolejka 6 | |||
24.11 (wt) godz.18:30 | MUKS Włókniarz Pabianice | MKS Jedynka Łódź | 4 : 6 |
21.11 (so) godz.12 | UKS Meteor Wąchock | UKS Agaris Maków | 2 : 8 |
21.11 (so) godz.12 | LKS Biała Rawska | ULKS Moszczenica | 10 : 0 |
21.11 (so) godz.14 | UMKS Księżak Łowicz | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | 2 : 8 |
21.11 (so) godz.16 | MLUKS Brzeziny | GLKS Burza Pawlikowice | 9 : 1 |
21.11 (so) godz.12 | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | UKS Orlęta Bilcza | 2 : 8 |
kolejka 7 | |||
28.11 (so) godz.16 | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | MUKS Włókniarz Pabianice | 10 : 0 |
28.11 (so) godz.12 | MKS Jedynka Łódź | UKS Meteor Wąchock | 6 : 4 |
28.11 (so) godz.15 | UKS Agaris Maków | LKS Biała Rawska | 6 : 4 |
28.11 (so) godz.17 | ULKS Moszczenica | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | 4 : 6 |
28.11 (so) godz.16 | GLKS Burza Pawlikowice | UMKS Księżak Łowicz | 4 : 6 |
28.11 (so) godz.12 | UKS Orlęta Bilcza | MLUKS Brzeziny | 8 : 2 |
kolejka 8 | |||
06.12 (nd) godz.12 | MUKS Włókniarz Pabianice | GLKS Burza Pawlikowice | 6 : 4 |
20.12 (nd) godz.12 | UKS Meteor Wąchock | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | 1 : 9 |
06.12 (nd) godz.12 | LKS Biała Rawska | MKS Jedynka Łódź | 10 : 0 |
06.12 (nd) godz.10 | ULKS Moszczenica | UKS Agaris Maków | 3 : 7 |
06.12 (nd) godz.14 | UMKS Księżak Łowicz | UKS Orlęta Bilcza | 4 : 6 |
06.12 (nd) godz.12 | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | MLUKS Brzeziny | 6 : 4 |
kolejka 9 | |||
12.12 (so) godz.13 | UKS Orlęta Bilcza | MUKS Włókniarz Pabianice | 8 : 2 |
12.12 (so) godz.16 | GLKS Burza Pawlikowice | UKS Meteor Wąchock | 5 : 5 |
15.11 (nd) godz.14 | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | LKS Biała Rawska | 7 : 3 |
12.12 (so) godz.12 | MKS Jedynka Łódź | ULKS Moszczenica | 3 : 7 |
29.11 (nd) godz.12 | UKS Agaris Maków | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | 10 : 0 |
12.12 (so) godz.16 | MLUKS Brzeziny | UMKS Księżak Łowicz | 10 : 0 |
kolejka 10 | |||
13.12 (nd) godz.12 | MUKS Włókniarz Pabianice | MLUKS Brzeziny | 2 : 8 |
13.12 (nd) godz.12 | UKS Meteor Wąchock | UKS Orlęta Bilcza | 1 : 9 |
13.12 (nd) godz.12 | LKS Biała Rawska | GLKS Burza Pawlikowice | 10 : 0 |
13.12 (nd) godz.10 | ULKS Moszczenica | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | 2 : 8 |
05.12 (so) godz.16 | UKS Agaris Maków | MKS Jedynka Łódź | 9 : 1 |
13.12 (nd) godz.12 | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | UMKS Księżak Łowicz | 8 : 2 |
kolejka 11 | |||
19.12 (so) godz.12 | UMKS Księżak Łowicz | MUKS Włókniarz Pabianice | 9 : 1 |
19.12 (so) godz.16 | MLUKS Brzeziny | UKS Meteor Wąchock | 8 : 2 |
05.12 (so) godz.13 | UKS Orlęta Bilcza | LKS Biała Rawska | 6 : 4 |
19.12 (so) godz.16 | GLKS Burza Pawlikowice | ULKS Moszczenica | 1 : 9 |
19.12 (so) godz.16 | UKS Agaris Maków | KS Polonia MC Auto Serwis Kielce | 0 : 10 |
19.12 (so) godz.12 | MKS Jedynka Łódź | KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź | 4 : 6 |