ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Terminarz III LM 2019/2020

 

RUNDA II

 

kolejka 12
29.02 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź MKS Rzgów  
29.02 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice KS Legion Skierniewice  
09.02 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola UKS Agaris II Maków  6 : 4
09.02 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew KTS Agrosad Sieradz  7 : 3
09.02 (nd) godz.09:30 UMLKS Radomsko ULKS II Moszczenica  5 : 5
09.02 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz TG Sokół Zgierz  3 : 7
 
kolejka 13
15.02 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice MKS Jedynka Łódź  
15.02 (so) godz.16 UKS Agaris II Maków MKS Rzgów  
04.04 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice IKS "Start" II Zduńska Wola  
15.02 (so) godz.16 ULKS II Moszczenica LKS Jutrzenka Bychlew  
15.02 (so) godz.16 KTS Agrosad Sieradz UMKS Księżak II Łowicz  
15.02 (so) godz.10 UMLKS Radomsko TG Sokół Zgierz  
 
kolejka 14
08.03 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź UKS Agaris II Maków  
08.03 (nd) godz.16 KS Legion Skierniewice IKS "Start" II Zduńska Wola  
01.03 (nd) godz.14 MKS Rzgów GUKS Gorzkowice  
08.03 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz LKS Jutrzenka Bychlew  
15.03 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz ULKS II Moszczenica  
29.02 (so) godz.16 KTS Agrosad Sieradz UMLKS Radomsko  
 
kolejka 15
22.03 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź IKS "Start" II Zduńska Wola  
22.03 (nd) godz.10 UKS Agaris II Maków GUKS Gorzkowice  
22.03 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice MKS Rzgów  
22.03 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz LKS Jutrzenka Bychlew  
01.03 (nd) godz.10 UMLKS Radomsko UMKS Księżak II Łowicz  
22.03 (nd) godz.12 KTS Agrosad Sieradz ULKS II Moszczenica  
 
kolejka 16
15.04 (śr) godz.18:30 MKS Jedynka Łódź GUKS Gorzkowice  
19.04 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola MKS Rzgów  
19.04 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice UKS Agaris II Maków  
19.04 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew UMLKS Radomsko  
19.04 (nd) godz.12 KTS Agrosad Sieradz TG Sokół Zgierz  
19.04 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz ULKS II Moszczenica  

 

 

RUNDA I

kolejka 1
28.09 (so) godz.15:30 UMKS Księżak II Łowicz IKS "Start" II Zduńska Wola  2 : 8
30.11 (so) godz.16 UKS Agaris II Maków LKS Jutrzenka Bychlew  9 : 1
02.11 (so) godz.10 TG Sokół Zgierz UMLKS Radomsko  6 : 4
29.09 (nd) godz.14 MKS Rzgów MKS Jedynka Łódź  4 : 6
28.09 (so) godz.15 ULKS II Moszczenica GUKS Gorzkowice  1 : 9
29.09 (nd) godz.12 KTS Agrosad Sieradz KS Legion Skierniewice  1 : 9
 
kolejka 2
08.10 (wt) godz.19 IKS "Start" II Zduńska Wola KS Legion Skierniewice  4 : 6
18.10 (pt) godz.18:30 GUKS Gorzkowice KTS Agrosad Sieradz  9 : 1
02.11 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź ULKS II Moszczenica  9 : 1
05.10 (so) godz.10 UMLKS Radomsko MKS Rzgów  9 : 1
05.10 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew TG Sokół Zgierz  6 : 4
05.10 (so) godz.14 UMKS Księżak II Łowicz UKS Agaris II Maków  3 : 7
 
kolejka 3
06.10 (nd) godz.12 UKS Agaris II Maków IKS "Start" II Zduńska Wola  3 : 7
03.11 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz UMKS Księżak II Łowicz  6 : 4
06.10 (nd) godz.13:30 MKS Rzgów LKS Jutrzenka Bychlew  7 : 3
06.10 (nd) godz.10 ULKS II Moszczenica UMLKS Radomsko  1 : 9
06.10 (nd) godz.12 KTS Agrosad Sieradz MKS Jedynka Łódź  8 : 2
02.11 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice GUKS Gorzkowice  4 : 6
 
kolejka 4
19.10 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola GUKS Gorzkowice  5 : 5
19.10 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź KS Legion Skierniewice  7 : 3
19.10 (so) godz.10 UMLKS Radomsko KTS Agrosad Sieradz 10 : 0 
19.10 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew ULKS II Moszczenica  7 : 3
19.10 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz MKS Rzgów  3 : 7
19.10 (so) godz.16 UKS Agaris II Maków TG Sokół Zgierz  7 : 3
 
kolejka 5
20.10 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz IKS "Start" II Zduńska Wola  3 : 7
20.10 (nd) godz.13:30 MKS Rzgów UKS Agaris II Maków  2 : 8
20.10 (nd) godz.12 ULKS II Moszczenica UMKS Księżak II Łowicz  5 : 5
20.10 (nd) godz.12 KTS Agrosad Sieradz LKS Jutrzenka Bychlew  3 : 7
08.12 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice UMLKS Radomsko  
20.10 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice MKS Jedynka Łódź  3 : 7
 
kolejka 6
27.10 (nd) godz.11 IKS "Start" II Zduńska Wola MKS Jedynka Łódź  4 : 6
27.10 (nd) godz.12:30 UMLKS Radomsko GUKS Gorzkowice  4 : 6
27.10 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew KS Legion Skierniewice  6 : 4
02.11 (so) godz.16 UMKS Księżak II Łowicz KTS Agrosad Sieradz  6 : 4
27.10 (nd) godz.16 UKS Agaris II Maków ULKS II Moszczenica 10 : 0
27.10 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz MKS Rzgów  3 : 7
 
kolejka 7
16.11 (so) godz.15 MKS Rzgów IKS "Start" II Zduńska Wola  2 : 8
16.11 (so) godz.12 ULKS II Moszczenica TG Sokół Zgierz  6 : 4
16.11 (so) godz.16 KTS Agrosad Sieradz UKS Agaris II Maków 0 : 10
16.11 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice UMKS Księżak II Łowicz  7 : 3
07.12 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice LKS Jutrzenka Bychlew  
16.11 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź UMLKS Radomsko 10 : 0 
 
kolejka 8
17.11 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola UMLKS Radomsko  7 : 3
17.11 (nd) godz.12 LKS Jutrzenka Bychlew MKS Jedynka Łódź  2 : 8
17.11 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz GUKS Gorzkowice  4 : 6
17.11 (nd) godz.12 UKS Agaris II Maków KS Legion Skierniewice  7 : 3
17.11 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz KTS Agrosad Sieradz  8 : 2
17.11 (nd) godz.13:30 MKS Rzgów ULKS II Moszczenica  8 : 2
 
kolejka 9
23.11 (so) godz.15 ULKS II Moszczenica IKS "Start" II Zduńska Wola  2 : 8
24.11 (nd) godz.12 KTS Agrosad Sieradz MKS Rzgów 0 : 10 
24.11 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice TG Sokół Zgierz  4 : 6
24.11 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice UKS Agaris II Maków  7 : 3
30.11 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź UMKS Księżak II Łowicz  8 : 2
24.11 (nd) godz.10 UMLKS Radomsko LKS Jutrzenka Bychlew  8 : 2
 
kolejka 10
01.12 (nd) godz.12 UMKS Księżak II Łowicz UMLKS Radomsko  7 : 3
01.12 (nd) godz.12 UKS Agaris II Maków MKS Jedynka Łódź  5 : 5
01.12 (nd) godz.10 TG Sokół Zgierz GUKS Gorzkowice  3 : 7
01.12 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola LKS Jutrzenka Bychlew  5 : 5
01.12 (nd) godz.13:30 MKS Rzgów KS Legion Skierniewice  4 : 6
01.12 (nd) godz.12 ULKS II Moszczenica KTS Agrosad Sieradz  7 : 3
 
kolejka 11
14.12 (so) godz.16 KTS Agrosad Sieradz IKS "Start" II Zduńska Wola  
14.12 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice ULKS II Moszczenica  
08.12 (nd) godz.10 GUKS Gorzkowice MKS Rzgów  
14.12 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź TG Sokół Zgierz  
14.12 (so) godz.10 UMLKS Radomsko KTS Agrosad Sieradz  
14.12 (so) godz.16 LKS Jutrzenka Bychlew UMKS Księżak II Łowicz  

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.