ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Tabela

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 IKS "Start" II Zduńska Wola 5 3 1 1 31-19 7
2 UMLKS Radomsko 3 3 0 0 28-2 6
3 UKS Agaris II Maków 4 3 0 1 25-15 6
4 MKS Jedynka Łódź 3 3 0 0 20-10 6
5 GUKS Gorzkowice 4 2 1 1 26-14 5
6 KS Legion Skierniewice 3 2 0 1 18-12 4
7 LKS Jutrzenka Bychlew 3 2 0 1 16-14 4
8 MKS Rzgów 5 2 0 3 21-29 4
9 UMKS Księżak II Łowicz 4 0 1 3 13-27 1
10 ULKS II Moszczenica 4 0 1 3 10-30 1
11 TG Sokół Zgierz 3 0 0 3 10-20 0
12 KTS Agrosad Sieradz 3 0 0 3 2-28 0

 

 

WYNIKI II RUNDA

 

Kolejka VI  - 27.10.2019

UKS Agaris II Maków   -   ULKS II Moszczenica     :  

 

 

Kolejka V  - 20.10.2019

ULKS II Moszczenica   -   UMKS Księżak II Łowicz    5  :  5

Stół 1
[A]   Lipa Oskar - [X]   Znyk Cezary 3 - 2 11-9  11-13  11-4  6-11  11-9
[B]   Latocha Kacper - [Y]   Papuga Dawid 2 - 3 6-11  5-11  11-5  12-10  4-11
Lipa Oskar
Latocha Kacper
- Znyk Cezary
Papuga Dawid
0 - 3 9-11  2-11  8-11
[A]   Lipa Oskar - [Y]   Papuga Dawid 1 - 3 13-11  6-11  4-11  5-11
[B]   Latocha Kacper - [X]   Znyk Cezary 3 - 1 11-4  9-11  11-8  11-4
Stół 2
[C]   Dąbrowski Mateusz - [W]   Sierota Szymon 3 - 1 11-7  8-11  11-6  11-5
[D]   Adamiak Bartosz - [Z]   Rudak Mateusz 3 - 1 5-11  11-7  13-11  11-2
Świech Paweł
Świech Piotr
- Sierota Szymon
Rudak Mateusz
0 - 3 6-11  6-11  7-11
[C]   Dybała Kacper - [Z]   Myczka Przemysław 0 - 3 7-11  9-11  9-11
[D]   Adamiak Bartosz - [W]   Sierota Szymon 3 - 2 11-3  8-11  11-5  9-11  11-8

 

Kolejka IV  - 19.10.2019

LKS Jutrzenka Bychlew   -   ULKS II Moszczenica   7  :  3

Stół 1
[A]   Sobczyk Andrzej - [X]   Latocha Kacper 3 - 2 9-11  11-4  10-12  13-11  11-7
[B]   Kordaczuk Michał - [Y]   Lipa Oskar 3 - 1 11-9  7-11  11-4  15-13
Sobczyk Andrzej
Kordaczuk Michał
- Latocha Kacper
Lipa Oskar
3 - 1 4-11  12-10  11-8  12-10
[A]   Sobczyk Andrzej - [Y]   Lipa Oskar 3 - 2 11-8  11-13  8-11  11-7  11-8
[B]   Kordaczuk Michał - [X]   Latocha Kacper 3 - 2 9-11  14-12  8-11  11-6  11-9
Stół 2
[C]   Cieślak Maciej - [W]   Dąbrowski Mateusz 3 - 2 11-4  3-11  8-11  12-10  11-9
[D]   Kierzek Artur - [Z]   Adamiak Bartosz 0 - 3 8-11  5-11  10-12
Cieślak Maciej
Kierzek Artur
- Dąbrowski Mateusz
Adamiak Bartosz
0 - 3 9-11  6-11  9-11
[C]   Cieślak Maciej - [Z]   Adamiak Bartosz 3 - 1 11-9  11-8  9-11  11-7
[D]   Kierzek Artur - [W]   Dąbrowski Mateusz 0 - 3 6-11  6-11  9-11

 

Kolejka III  - 06.10.2019

ULKS II Moszczenica   -   UMLKS Radomsko    1 : 9

Stół 1
[A]   Polak Miłosz - [X]   Grodek Ireneusz 0 - 3 10-12  8-11  8-11
[B]   Dąbrowski Jarosław - [Y]   Stępień Tomasz 0 - 3 6-11  4-11  10-12
Polak Miłosz
Świech Paweł
- Wieczorek Krzysztof
Stępień Tomasz
2 - 3 8-11  4-11  11-6  11-9  9-11
[A]   Polak Miłosz - [Y]   Stępień Tomasz 2 - 3 11-7  6-11  11-13  11-7  11-13
[B]   Dąbrowski Jarosław - [X]   Grodek Ireneusz 0 - 3 5-11  6-11  8-11
Stół 2
[C]   Dybała Kacper - [W]   Molka Bartłomiej 2 - 3 11-4  7-11  11-8  3-11  9-11
[D]   Świech Paweł - [Z]   Czapla Mateusz 1 - 3 6-11  14-12  3-11  7-11
Dąbrowski Jarosław
Dybała Kacper
- Grodek Ireneusz
Molka Bartłomiej
1 - 3 2-11  11-6  3-11  6-11
[C]   Dybała Kacper - [Z]   Czapla Mateusz 3 - 2 11-1  5-11  7-11  11-9  13-11
[D]   Świech Paweł - [W]   Molka Bartłomiej 1 - 3 11-8  5-11  9-11  12-14

 

 

Kolejka II  - 02.11.2019

MKS Jedynka Łódź   -   ULKS II Moszczenica   : 

 

 

Kolejka I  - 28.09.2019

ULKS II Moszczenica   -   GUKS Gorzkowice    1 : 9

Stół 1
[A]   Polak Miłosz - [X]   Kozera Michał 0 - 3 5-11  8-11  5-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Kozera Paweł 2 1 - 3 7-11  7-11  11-8  10-12
Polak Miłosz
Świech Paweł
- Kozera Michał
Kozera Paweł 2
0 - 3 9-11  7-11  7-11
[A]   Polak Miłosz - [Y]   Kozera Paweł 2 0 - 3 7-11  6-11  6-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Kozera Michał 0 - 3 9-11  11-13  3-11
Stół 2
[C]   Dybała Kacper - [W]   Iznerowicz Kacper 3 - 1 19-17  13-11  7-11  11-8
[D]   Świech Paweł - [Z]   Zawada Kamil 1 - 3 3-11  11-7  4-11  4-11
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Zawada Kamil
Iznerowicz Kacper
0 - 3 5-11  9-11  8-11
[C]   Dybała Kacper - [Z]   Zawada Kamil 2 - 3 11-9  11-6  8-11  7-11  3-11
[D]   Świech Paweł - [W]   Iznerowicz Kacper 2 - 3 11-5  8-11  7-11  13-11  6-11

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.