ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Tabela

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 MKS Jedynka Łódź 10 9 1 0 74-26 19
2 UKS Agaris II Maków 10 7 1 2 69-31 15
3 GUKS Gorzkowice 9 7 1 1 58-32 15
4 IKS "Start" II Zduńska Wola 10 6 2 2 63-37 14
5 MKS Rzgów 10 5 0 5 52-48 10
6 LKS Jutrzenka Bychlew 9 4 1 4 39-51 9
7 UMLKS Radomsko 9 4 0 5 50-40 8
8 KS Legion Skierniewice 9 4 0 5 46-44 8
9 TG Sokół Zgierz 10 4 0 6 46-54 8
10 UMKS Księżak II Łowicz 10 2 1 7 39-61 5
11 ULKS II Moszczenica 10 2 1 7 28-72 5
12 KTS Agrosad Sieradz 10 0 0 10 16-84 0

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  - 14.12.2019

KS Legion Skierniewice   -   ULKS II Moszczenica      :  

 

 

Kolejka X  - 01.12.2019

ULKS II Moszczenica   -   KTS Agrosad Sieradz   7  :  3

Stół 1
[A]   Lipa Oskar - [X]   Pakuła Bogdan 3 - 2 11-8  7-11  7-11  11-9  11-4
[B]   Latocha Kacper - [Y]   Pakuła Aleks 0 - 3 9-11  7-11  7-11
Latocha Kacper
Lipa Oskar
- Pakuła Aleks
Pakuła Bogdan
2 - 3 8-11  11-6  8-11  11-4  9-11
[A]   Lipa Oskar - [Y]   Pakuła Aleks 2 - 3 11-7  11-9  9-11  8-11  5-11
[B]   Latocha Kacper - [X]   Pakuła Bogdan 3 - 1 11-4  9-11  11-9  11-7
Stół 2
[C]   Dybała Kacper - [W]   Wille Juliusz 3 - 1 11-6  6-11  11-9  11-9
[D]   Adamiak Bartosz - [Z]   Wille Laura 3 - 0 11-4  11-5  11-7
Dybała Kacper
Adamiak Bartosz
- Wille Juliusz
Wille Laura
3 - 1 8-11  11-6  11-3  11-6
[C]   Dybała Kacper - [Z]   Wille Laura 3 - 0 11-3  11-3  11-5
[D]   Adamiak Bartosz - [W]   Wille Juliusz 3 - 2 5-11  8-11  11-6  12-10  11-7

 

Kolejka IX  - 23.11.2019

ULKS II Moszczenica   -   IKS Start II Zduńska Wola  2  :  8

Stół 1
[A]   Polak Miłosz - [X]   Gutkowski Piotr 1 - 3 11-4  7-11  7-11  10-12
[B]   Latocha Kacper - [Y]   Przybył Michał 3 - 0 14-12  11-9  12-10
Polak Miłosz
Dybała Kacper
- Zochniak Jakub
Przybył Michał
2 - 3 12-10  4-11  12-10  9-11  6-11
[A]   Polak Miłosz - [Y]   Przybył Michał 3 - 2 8-11  3-11  13-11  11-9  11-2
[B]   Latocha Kacper - [X]   Gutkowski Piotr 0 - 3 9-11  3-11  8-11
Stół 2
[C]   Dybała Kacper - [W]   Zochniak Jakub 0 - 3 9-11  6-11  11-13
[D]   Adamiak Bartosz - [Z]   Kozłowicz Tomasz 1 - 3 11-9  5-11  7-11  3-11
Latocha Kacper
Świech Paweł
- Kozłowicz Tomasz
Gutkowski Piotr
1 - 3 11-13  6-11  11-8  6-11
[C]   Dybała Kacper - [Z]   Kozłowicz Tomasz 0 - 3 8-11  7-11  3-11
[D]   Adamiak Bartosz - [W]   Zochniak Jakub 1 - 3 7-11  13-11  4-11  4-11

 

Kolejka VIII  - 17.11.2019

MKS Rzgów   -   ULKS II Moszczenica    8  :  2

Stół 1
[A]   Kotlicki Mirosław - [X]   Latocha Kacper 3 - 0 11-3  11-4  11-7
[B]   Szczepaniak Przemysław2 - [Y]   Lipa Oskar 3 - 0 11-7  11-6  11-9
Kotlicki Mirosław
Szczepaniak Przemysław2
- Latocha Kacper
Lipa Oskar
3 - 2 9-11  11-6  11-6  9-11  11-6
[A]   Kotlicki Mirosław - [Y]   Lipa Oskar 3 - 1 11-2  4-11  11-4  11-9
[B]   Szczepaniak Przemysław2 - [X]   Latocha Kacper 3 - 0 11-6  11-5  12-10
Stół 2
[C]   Gralewski Adam - [W]   Dybała Kacper 1 - 3 7-11  6-11  11-3  8-11
[D]   Wieczorek Miłosz - [Z]   Adamiak Bartosz 3 - 1 5-11  11-7  11-8  11-1
Gralewski Adam
Wieczorek Miłosz
- Dybała Kacper
Adamiak Bartosz
3 - 2 11-3  5-11  11-4  6-11  13-11
[C]   Gralewski Adam - [Z]   Adamiak Bartosz 3 - 0 11-6  11-9  11-4
[D]   Wieczorek Miłosz - [W]   Dybała Kacper 1 - 3 9-11  9-11  11-5  10-12

 

Kolejka VII  - 16.11.2019

ULKS II Moszczenica   -   TG Sokół Zgierz   6  :  4

Stół 1
[A]   Latocha Kacper - [X]   Krych Krzysztof 2 - 3 10-12  11-9  5-11  11-7  11-13
[B]   Lipa Oskar - [Y]   Kunce Ryszard 3 - 2 11-7  3-11  11-9  6-11  11-9
Latocha Kacper
Lipa Oskar
- Krych Krzysztof
Jacak Patryk
3 - 2 13-15  11-5  11-7  5-11  11-5
[A]   Latocha Kacper - [Y]   Kunce Ryszard 3 - 2 11-9  14-12  9-11  4-11  12-10
[B]   Lipa Oskar - [X]   Krych Krzysztof 2 - 3 11-7  4-11  11-7  5-11  5-11
Stół 2
[C]   Dybała Kacper - [W]   Jacak Patryk 3 - 2 11-9  14-12  11-13  8-11  11-6
[D]   Adamiak Bartosz - [Z]   Wójcik Mateusz 1 - 3 11-9  6-11  6-11  2-11
Dybała Kacper
Adamiak Bartosz
- Kunce Ryszard
Wójcik Mateusz
3 - 2 11-7  5-11  11-7  0-11  12-10
[C]   Dybała Kacper - [Z]   Wójcik Mateusz 3 - 0 11-7  11-7  11-6
[D]   Adamiak Bartosz - [W]   Jacak Patryk 2 - 3 8-11  8-11  11-9  11-6  5-11

 

Kolejka VI  - 27.10.2019

UKS Agaris II Maków   -   ULKS II Moszczenica    10  :  0

Stół 1
[A]   Placek Jakub - [X]   Latocha Kacper 3 - 1 12-10  11-5  9-11  11-8
[B]   Placek Krzysztof - [Y]   Adamiak Bartosz 3 - 0 11-1  11-6  11-4
Placek Jakub
Placek Krzysztof
- Latocha Kacper
Adamiak Bartosz
3 - 0 14-12  11-3  11-5
[A]   Placek Jakub - [Y]   Adamiak Bartosz 3 - 0 11-8  11-8  11-5
[B]   Placek Krzysztof - [X]   Latocha Kacper 3 - 0 11-7  11-4  11-5
Stół 2
[C]   Nowak Tomasz - [W]   Świech Piotr 3 - 0 11-8  11-2  11-8
[D]   Kowalski Mateusz 2 - [Z]   Świech Paweł 3 - 0 11-3  11-0  11-7
Nowak Tomasz
Kowalski Mateusz 2
- Świech Piotr
Świech Paweł
3 - 0 11-3  11-9  11-2
[C]   Nowak Tomasz - [Z]   Świech Paweł 3 - 0 11-5  11-3  11-5
[D]   Kowalski Mateusz 2 - [W]   Świech Piotr 3 - 0 11-4  12-10  11-8

 

Kolejka V  - 20.10.2019

ULKS II Moszczenica   -   UMKS Księżak II Łowicz    5  :  5

Stół 1
[A]   Lipa Oskar - [X]   Znyk Cezary 3 - 2 11-9  11-13  11-4  6-11  11-9
[B]   Latocha Kacper - [Y]   Papuga Dawid 2 - 3 6-11  5-11  11-5  12-10  4-11
Lipa Oskar
Latocha Kacper
- Znyk Cezary
Papuga Dawid
0 - 3 9-11  2-11  8-11
[A]   Lipa Oskar - [Y]   Papuga Dawid 1 - 3 13-11  6-11  4-11  5-11
[B]   Latocha Kacper - [X]   Znyk Cezary 3 - 1 11-4  9-11  11-8  11-4
Stół 2
[C]   Dąbrowski Mateusz - [W]   Sierota Szymon 3 - 1 11-7  8-11  11-6  11-5
[D]   Adamiak Bartosz - [Z]   Rudak Mateusz 3 - 1 5-11  11-7  13-11  11-2
Świech Paweł
Świech Piotr
- Sierota Szymon
Rudak Mateusz
0 - 3 6-11  6-11  7-11
[C]   Dybała Kacper - [Z]   Myczka Przemysław 0 - 3 7-11  9-11  9-11
[D]   Adamiak Bartosz - [W]   Sierota Szymon 3 - 2 11-3  8-11  11-5  9-11  11-8

 

Kolejka IV  - 19.10.2019

LKS Jutrzenka Bychlew   -   ULKS II Moszczenica   7  :  3

Stół 1
[A]   Sobczyk Andrzej - [X]   Latocha Kacper 3 - 2 9-11  11-4  10-12  13-11  11-7
[B]   Kordaczuk Michał - [Y]   Lipa Oskar 3 - 1 11-9  7-11  11-4  15-13
Sobczyk Andrzej
Kordaczuk Michał
- Latocha Kacper
Lipa Oskar
3 - 1 4-11  12-10  11-8  12-10
[A]   Sobczyk Andrzej - [Y]   Lipa Oskar 3 - 2 11-8  11-13  8-11  11-7  11-8
[B]   Kordaczuk Michał - [X]   Latocha Kacper 3 - 2 9-11  14-12  8-11  11-6  11-9
Stół 2
[C]   Cieślak Maciej - [W]   Dąbrowski Mateusz 3 - 2 11-4  3-11  8-11  12-10  11-9
[D]   Kierzek Artur - [Z]   Adamiak Bartosz 0 - 3 8-11  5-11  10-12
Cieślak Maciej
Kierzek Artur
- Dąbrowski Mateusz
Adamiak Bartosz
0 - 3 9-11  6-11  9-11
[C]   Cieślak Maciej - [Z]   Adamiak Bartosz 3 - 1 11-9  11-8  9-11  11-7
[D]   Kierzek Artur - [W]   Dąbrowski Mateusz 0 - 3 6-11  6-11  9-11

 

Kolejka III  - 06.10.2019

ULKS II Moszczenica   -   UMLKS Radomsko    1 : 9

Stół 1
[A]   Polak Miłosz - [X]   Grodek Ireneusz 0 - 3 10-12  8-11  8-11
[B]   Dąbrowski Jarosław - [Y]   Stępień Tomasz 0 - 3 6-11  4-11  10-12
Polak Miłosz
Świech Paweł
- Wieczorek Krzysztof
Stępień Tomasz
2 - 3 8-11  4-11  11-6  11-9  9-11
[A]   Polak Miłosz - [Y]   Stępień Tomasz 2 - 3 11-7  6-11  11-13  11-7  11-13
[B]   Dąbrowski Jarosław - [X]   Grodek Ireneusz 0 - 3 5-11  6-11  8-11
Stół 2
[C]   Dybała Kacper - [W]   Molka Bartłomiej 2 - 3 11-4  7-11  11-8  3-11  9-11
[D]   Świech Paweł - [Z]   Czapla Mateusz 1 - 3 6-11  14-12  3-11  7-11
Dąbrowski Jarosław
Dybała Kacper
- Grodek Ireneusz
Molka Bartłomiej
1 - 3 2-11  11-6  3-11  6-11
[C]   Dybała Kacper - [Z]   Czapla Mateusz 3 - 2 11-1  5-11  7-11  11-9  13-11
[D]   Świech Paweł - [W]   Molka Bartłomiej 1 - 3 11-8  5-11  9-11  12-14

 

Kolejka II  - 02.11.2019

MKS Jedynka Łódź   -   ULKS II Moszczenica   9  :  1

Stół 1
[A]   Kulawiński Michał Piotr - [X]   Latocha Kacper 3 - 0 14-12  11-9  11-5
[B]   Szulc Krzysztof - [Y]   Dybała Kacper 3 - 0 13-11  11-5  11-7
Szulc Krzysztof
Kulawiński Michał Piotr
- Latocha Kacper
Dybała Kacper
3 - 0 11-6  11-3  11-4
[A]   Kulawiński Michał Piotr - [Y]   Dybała Kacper 3 - 1 11-4  11-9  8-11  11-7
[B]   Szulc Krzysztof - [X]   Latocha Kacper 3 - 0 11-1  11-4  11-4
Stół 2
[C]   Kamiński Krzysztof - [W]   Adamiak Bartosz 3 - 2 11-8  9-11  8-11  11-5  11-4
[D]   Frontczak Artur - [Z]   Świech Paweł 3 - 0 11-5  11-3  11-2
Frontczak Artur
Marciniak Zbigniew
- Adamiak Bartosz
Świech Paweł
3 - 0 11-7  11-4  11-9
[C]   Kamiński Krzysztof - [Z]   Świech Paweł 3 - 0 11-8  11-5  11-9
[D]   Kołdrzak Marcel - [W]   Adamiak Bartosz 1 - 3 8-11  11-8  8-11  9-11

 

Kolejka I  - 28.09.2019

ULKS II Moszczenica   -   GUKS Gorzkowice    1 : 9

Stół 1
[A]   Polak Miłosz - [X]   Kozera Michał 0 - 3 5-11  8-11  5-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Kozera Paweł 2 1 - 3 7-11  7-11  11-8  10-12
Polak Miłosz
Świech Paweł
- Kozera Michał
Kozera Paweł 2
0 - 3 9-11  7-11  7-11
[A]   Polak Miłosz - [Y]   Kozera Paweł 2 0 - 3 7-11  6-11  6-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Kozera Michał 0 - 3 9-11  11-13  3-11
Stół 2
[C]   Dybała Kacper - [W]   Iznerowicz Kacper 3 - 1 19-17  13-11  7-11  11-8
[D]   Świech Paweł - [Z]   Zawada Kamil 1 - 3 3-11  11-7  4-11  4-11
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Zawada Kamil
Iznerowicz Kacper
0 - 3 5-11  9-11  8-11
[C]   Dybała Kacper - [Z]   Zawada Kamil 2 - 3 11-9  11-6  8-11  7-11  3-11
[D]   Świech Paweł - [W]   Iznerowicz Kacper 2 - 3 11-5  8-11  7-11  13-11  6-11

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.