ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Ranking ligowy

 

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Kozera Michał GUKS Gorzkowice 22 20 2 63-19 60
2 Kozera Paweł 2 GUKS Gorzkowice 22 20 2 61-19 60
3 Szulc Krzysztof MKS Jedynka Łódź 19 17 2 52-19 51
4 Winnicki Damian KS Legion Skierniewice 22 17 5 56-28 51
5 Przybył Michał IKS "Start" II Zduńska Wola 22 17 5 56-29 51
6 Zochniak Jakub IKS "Start" II Zduńska Wola 22 22 0 66-19 48
7 Placek Krzysztof UKS Agaris II Maków 24 15 9 53-39 45
8 Placek Jakub UKS Agaris II Maków 24 13 11 56-44 39
9 Zajkowski Rafał KS Legion Skierniewice 22 18 4 60-24 36
10 Frątczak Arkadiusz KS Legion Skierniewice 20 12 8 41-35 36
11 Papuga Dawid UMKS Księżak II Łowicz 22 12 10 49-42 36
12 Wrzosek Andrzej UKS Agaris II Maków 20 17 3 54-22 34
13 Frontczak Artur MKS Jedynka Łódź 19 15 4 51-25 34
14 Gutkowski Piotr IKS "Start" II Zduńska Wola 16 12 4 40-20 34
15 Sobczyk Andrzej LKS Jutrzenka Bychlew 22 10 12 39-44 30
16 Molka Bartłomiej UMLKS Radomsko 20 13 7 45-32 27
17 Krych Krzysztof TG Sokół Zgierz 14 9 5 31-23 27
18 Cieśliński Dariusz MKS Rzgów 19 9 10 35-37 27
19 Pakuła Aleks KTS Agrosad Sieradz 22 9 13 41-46 27
20 Kordaczuk Michał LKS Jutrzenka Bychlew 24 9 15 37-58 27
21 Iznerowicz Kacper GUKS Gorzkowice 22 13 9 47-39 26
22 Cieślak Maciej LKS Jutrzenka Bychlew 24 12 12 44-48 25
23 Kunce Ryszard TG Sokół Zgierz 22 9 13 41-48 25
24 Marciniak Zbigniew MKS Jedynka Łódź 18 12 6 42-24 24
25 Kozłowicz Tomasz IKS "Start" II Zduńska Wola 24 12 12 48-41 24
26 Kamiński Krzysztof MKS Jedynka Łódź 13 11 2 34-14 24
27 Kulawiński Michał Piotr MKS Jedynka Łódź 15 8 7 28-26 24
28 Gralewski Adam MKS Rzgów 21 11 10 40-39 22
29 Kokosiński Bogusław UMLKS Radomsko 19 8 11 35-40 22
30 Kotlicki Mirosław MKS Rzgów 16 7 9 28-33 21
31 Grodek Ireneusz UMLKS Radomsko 19 7 12 34-41 21
32 Kilanowski Maciej TG Sokół Zgierz 16 10 6 35-28 20
33 Rudak Mateusz UMKS Księżak II Łowicz 19 10 9 40-36 20
34 Nowak Tomasz UKS Agaris II Maków 16 9 7 36-24 18
35 Latocha Kacper ULKS II Moszczenica 18 6 12 27-43 18
36 Wrzalik Tomasz UMLKS Radomsko 12 8 4 28-18 16
37 Pawlikowski Bartosz LKS Jutrzenka Bychlew 16 8 8 30-31 16
38 Dybała Kacper ULKS II Moszczenica 17 8 9 31-35 16
39 Wieczorek Miłosz MKS Rzgów 18 8 10 37-40 16
40 Jacak Patryk TG Sokół Zgierz 15 7 8 32-29 14
41 Adamiak Bartosz ULKS II Moszczenica 18 7 11 32-39 14
42 Myczka Przemysław UMKS Księżak II Łowicz 12 6 6 24-19 12
43 Zawada Kamil GUKS Gorzkowice 22 6 16 37-53 12
44 Lipa Oskar ULKS II Moszczenica 12 4 8 23-32 12
45 Znyk Cezary UMKS Księżak II Łowicz 17 4 13 22-45 12
46 Kowalski Mateusz 2 UKS Agaris II Maków 8 5 3 16-13 10
47 Wlazło Wojciech KS Legion Skierniewice 22 5 17 19-55 10
48 Wille Juliusz KTS Agrosad Sieradz 16 4 12 18-39 9
49 Pakuła Bogdan KTS Agrosad Sieradz 16 3 13 20-42 9
50 Wróbel Krzysztof MKS Rzgów 8 4 4 14-16 8
51 Kołakowski Lech UKS Agaris II Maków 4 3 1 10-8 6
52 Wójcik Mateusz TG Sokół Zgierz 8 3 5 11-19 6
53 Stępień Tomasz UMLKS Radomsko 3 2 1 6-5 6
54 Szczepaniak Przemysław2 MKS Rzgów 4 2 2 7-6 6
55 Szcześniak Karol TG Sokół Zgierz 11 2 9 13-31 6
56 Ciszewski Dominik IKS "Start" II Zduńska Wola 10 2 8 14-25 5
57 Dąbrowski Mateusz ULKS II Moszczenica 5 2 3 9-10 4
58 Kierzek Artur LKS Jutrzenka Bychlew 6 2 4 8-15 4
59 Polak Miłosz ULKS II Moszczenica 8 1 7 8-23 3
60 Papuga Miłosz UMKS Księżak II Łowicz 1 1 0 3-0 2
61 Pabich Bogusław IKS "Start" II Zduńska Wola 2 1 1 3-3 2
62 Kołdrzak Marcel MKS Jedynka Łódź 4 1 3 7-10 2
63 Musiał Sebastian UMLKS Radomsko 4 1 3 3-11 2
64 Czapla Mateusz UMLKS Radomsko 7 1 6 8-19 2
65 Bartosik Robert KTS Agrosad Sieradz 10 1 9 13-29 2
66 Sierota Szymon UMKS Księżak II Łowicz 16 1 15 14-45 2
67 Uczciwek Piotr UMKS Księżak II Łowicz 1 0 1 2-3 0
68 Żbik Nikodem KTS Agrosad Sieradz 1 0 1 0-3 0
69 Kapica Marek KTS Agrosad Sieradz 2 0 2 4-6 0
70 Ferszowicz Antoni TG Sokół Zgierz 2 0 2 2-6 0
71 Niewiadomski Mariusz KTS Agrosad Sieradz 2 0 2 1-6 0
72 Musiał Mateusz UMLKS Radomsko 2 0 2 1-6 0
73 Czułek Michał KS Legion Skierniewice 2 0 2 1-6 0
74 Cichosz Igor LKS Jutrzenka Bychlew 2 0 2 1-6 0
75 Wnukiewicz Igor ULKS II Moszczenica 2 0 2 0-6 0
76 Witaszczyk Bartłomiej UMLKS Radomsko 2 0 2 0-6 0
77 Krawczyk Piotr MKS Rzgów 2 0 2 0-6 0
78 Gorzela Jarosław LKS Jutrzenka Bychlew 2 0 2 0-6 0
79 Dąbrowski Jarosław ULKS II Moszczenica 2 0 2 0-6 0
80 Świech Piotr ULKS II Moszczenica 4 0 4 0-12 0
81 Cieploch Piotr KTS Agrosad Sieradz 4 0 4 0-12 0
82 Świech Paweł ULKS II Moszczenica 10 0 10 5-30 0
83 Wille Laura KTS Agrosad Sieradz 15 0 15 2-45 0

 

 

Ranking klubowy

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 12 13 14 15 16 suma runda 2 suma
Dąbrowski Mateusz 0     2 2             4           0 4
Polak Miłosz 0   0           3     3 0         0 3
Latocha Kacper   0   0 3 0 3 0 3 3   12 6         6 18
Dybała Kacper 2 0 2   0   4 4 0 4 0 16           0 16
Dąbrowski Jarosław     0                 0           0 0
Lipa Oskar       0 3   3 0   3   9 3         3 12
Adamiak Bartosz   2   2 4 0 0 0 0 4   12 2         2 14
Świech Paweł 0 0 0     0         0 0           0 0
Świech Piotr           0         0 0           0 0
Wnukiewicz Igor                     0 0           0 0

  

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.