ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Ranking ligowy

 

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Kozera Michał GUKS Gorzkowice 18 16 2 51-19 48
2 Kozera Paweł 2 GUKS Gorzkowice 18 16 2 49-16 48
3 Placek Krzysztof UKS Agaris II Maków 20 15 5 48-27 45
4 Szulc Krzysztof MKS Jedynka Łódź 16 14 2 43-17 42
5 Winnicki Damian KS Legion Skierniewice 18 13 5 44-24 39
6 Przybył Michał IKS "Start" II Zduńska Wola 18 13 5 44-25 39
7 Zochniak Jakub IKS "Start" II Zduńska Wola 18 18 0 54-16 38
8 Placek Jakub UKS Agaris II Maków 20 11 9 46-34 33
9 Papuga Dawid UMKS Księżak II Łowicz 20 11 9 45-39 33
10 Wrzosek Andrzej UKS Agaris II Maków 18 15 3 48-19 30
11 Zajkowski Rafał KS Legion Skierniewice 18 14 4 48-23 28
12 Frontczak Artur MKS Jedynka Łódź 16 12 4 42-21 27
13 Gutkowski Piotr IKS "Start" II Zduńska Wola 12 9 3 30-15 27
14 Frątczak Arkadiusz KS Legion Skierniewice 16 9 7 31-32 27
15 Cieśliński Dariusz MKS Rzgów 17 9 8 34-31 27
16 Kunce Ryszard TG Sokół Zgierz 20 9 11 39-42 25
17 Krych Krzysztof TG Sokół Zgierz 12 8 4 28-20 24
18 Gralewski Adam MKS Rzgów 19 11 8 40-33 22
19 Cieślak Maciej LKS Jutrzenka Bychlew 18 10 8 35-35 21
20 Sobczyk Andrzej LKS Jutrzenka Bychlew 16 7 9 29-34 21
21 Kotlicki Mirosław MKS Rzgów 16 7 9 28-33 21
22 Kordaczuk Michał LKS Jutrzenka Bychlew 18 7 11 28-43 21
23 Molka Bartłomiej UMLKS Radomsko 12 10 2 32-14 20
24 Kilanowski Maciej TG Sokół Zgierz 14 10 4 33-22 20
25 Marciniak Zbigniew MKS Jedynka Łódź 16 10 6 36-24 20
26 Iznerowicz Kacper GUKS Gorzkowice 18 10 8 36-32 20
27 Kozłowicz Tomasz IKS "Start" II Zduńska Wola 20 10 10 40-34 20
28 Kulawiński Michał Piotr MKS Jedynka Łódź 12 6 6 22-22 18
29 Grodek Ireneusz UMLKS Radomsko 13 6 7 25-25 18
30 Pakuła Aleks KTS Agrosad Sieradz 18 6 12 32-40 18
31 Kamiński Krzysztof MKS Jedynka Łódź 10 8 2 25-14 17
32 Nowak Tomasz UKS Agaris II Maków 12 8 4 29-15 16
33 Dybała Kacper ULKS II Moszczenica 15 8 7 29-29 16
34 Rudak Mateusz UMKS Księżak II Łowicz 17 8 9 34-33 16
35 Wieczorek Miłosz MKS Rzgów 16 7 9 32-35 14
36 Wrzalik Tomasz UMLKS Radomsko 8 6 2 20-11 12
37 Pawlikowski Bartosz LKS Jutrzenka Bychlew 12 6 6 22-22 12
38 Jacak Patryk TG Sokół Zgierz 13 6 7 29-24 12
39 Adamiak Bartosz ULKS II Moszczenica 16 6 10 27-36 12
40 Kokosiński Bogusław UMLKS Radomsko 11 4 7 17-23 12
41 Latocha Kacper ULKS II Moszczenica 16 4 12 21-40 12
42 Znyk Cezary UMKS Księżak II Łowicz 16 4 12 21-42 12
43 Myczka Przemysław UMKS Księżak II Łowicz 10 5 5 20-16 10
44 Zawada Kamil GUKS Gorzkowice 18 5 13 31-43 10
45 Lipa Oskar ULKS II Moszczenica 10 3 7 18-27 9
46 Pakuła Bogdan KTS Agrosad Sieradz 12 3 9 17-30 9
47 Kowalski Mateusz 2 UKS Agaris II Maków 6 4 2 13-8 8
48 Wille Juliusz KTS Agrosad Sieradz 14 3 11 14-36 7
49 Kołakowski Lech UKS Agaris II Maków 4 3 1 10-8 6
50 Wróbel Krzysztof MKS Rzgów 6 3 3 10-13 6
51 Wójcik Mateusz TG Sokół Zgierz 8 3 5 11-19 6
52 Wlazło Wojciech KS Legion Skierniewice 18 3 15 13-49 6
53 Stępień Tomasz UMLKS Radomsko 3 2 1 6-5 6
54 Szczepaniak Przemysław2 MKS Rzgów 4 2 2 7-6 6
55 Szcześniak Karol TG Sokół Zgierz 11 2 9 13-31 6
56 Ciszewski Dominik IKS "Start" II Zduńska Wola 10 2 8 14-25 5
57 Dąbrowski Mateusz ULKS II Moszczenica 5 2 3 9-10 4
58 Polak Miłosz ULKS II Moszczenica 6 1 5 6-17 3
59 Papuga Miłosz UMKS Księżak II Łowicz 1 1 0 3-0 2
60 Pabich Bogusław IKS "Start" II Zduńska Wola 2 1 1 3-3 2
61 Czapla Mateusz UMLKS Radomsko 7 1 6 8-19 2
62 Bartosik Robert KTS Agrosad Sieradz 8 1 7 12-23 2
63 Sierota Szymon UMKS Księżak II Łowicz 15 1 14 14-42 2
64 Uczciwek Piotr UMKS Księżak II Łowicz 1 0 1 2-3 0
65 Żbik Nikodem KTS Agrosad Sieradz 1 0 1 0-3 0
66 Kapica Marek KTS Agrosad Sieradz 2 0 2 4-6 0
67 Kołdrzak Marcel MKS Jedynka Łódź 2 0 2 2-6 0
68 Ferszowicz Antoni TG Sokół Zgierz 2 0 2 2-6 0
69 Niewiadomski Mariusz KTS Agrosad Sieradz 2 0 2 1-6 0
70 Czułek Michał KS Legion Skierniewice 2 0 2 1-6 0
71 Cichosz Igor LKS Jutrzenka Bychlew 2 0 2 1-6 0
72 Świech Piotr ULKS II Moszczenica 2 0 2 0-6 0
73 Witaszczyk Bartłomiej UMLKS Radomsko 2 0 2 0-6 0
74 Krawczyk Piotr MKS Rzgów 2 0 2 0-6 0
75 Gorzela Jarosław LKS Jutrzenka Bychlew 2 0 2 0-6 0
76 Dąbrowski Jarosław ULKS II Moszczenica 2 0 2 0-6 0
77 Cieploch Piotr KTS Agrosad Sieradz 2 0 2 0-6 0
78 Kierzek Artur LKS Jutrzenka Bychlew 4 0 4 2-12 0
79 Świech Paweł ULKS II Moszczenica 8 0 8 5-24 0
80 Wille Laura KTS Agrosad Sieradz 13 0 13 0-39 0

 

 

Ranking klubowy

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 suma
Dąbrowski Mateusz 0     2 2             4 4
Polak Miłosz 0   0           3     3 3
Latocha Kacper   0   0 3 0 3 0 3 3   12 12
Dybała Kacper 2 0 2   0   4 4 0 4   16 16
Dąbrowski Jarosław     0                 0 0
Lipa Oskar       0 3   3 0   3   9 9
Adamiak Bartosz   2   2 4 0 0 0 0 4   12 12
Świech Paweł 0 0 0     0           0 0
Świech Piotr           0           0 0

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.