ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Terminarz II LM 2019/2020

 

RUNDA I

 

kolejka 1
26.10 (so) godz.15 MUKS Włókniarz Pabianice KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  
26.10 (so) godz.16 LKS Biała Rawska UKS Agaris Maków  
29.09 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  4 : 6
23.11 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice MLUKS Brzeziny  
29.09 (nd) godz.12 KS Polonia Kielce ULKS Moszczenica  3 : 7
29.09 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów UMKS Księżak Łowicz  0 : 10 
 
kolejka 2
05.10 (so) godz.16 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź UMKS Księżak Łowicz  6 : 4
05.10 (so) godz.12 ULKS Moszczenica LKS Stomil Bełchatów  8 : 2
05.10 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny KS Polonia Kielce  5 : 5
05.10 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka GLKS Burza Pawlikowice  9 : 1
05.10 (so) godz.16 UKS Agaris Maków UKS Orlęta Bilcza  6 : 4
05.10 (so) godz.15 MUKS Włókniarz Pabianice LKS Biała Rawska  6 : 4
 
kolejka 3
30.11 (so) godz.16 LKS Biała Rawska KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  
06.10 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza MUKS Włókniarz Pabianice  6 : 4
08.12 (nd) godz.12 GLKS Burza Pawlikowice UKS Agaris Maków  
06.10 (nd) godz.12 KS Polonia Kielce MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  4 : 6
06.10 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów MLUKS Brzeziny  2 : 8
06.10 (nd) godz.12 UMKS Księżak Łowicz ULKS Moszczenica  4 : 6
 
kolejka 4
19.10 (so) godz.16 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź ULKS Moszczenica  3 : 7
19.10 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny UMKS Księżak Łowicz  6 : 4
19.10 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Stomil Bełchatów 10 : 0
19.10 (so) godz.16 UKS Agaris Maków KS Polonia Kielce  8 : 2
19.10 (so) godz.15 MUKS Włókniarz Pabianice GLKS Burza Pawlikowice  7 : 3
19.10 (so) godz.16 LKS Biała Rawska UKS Orlęta Bilcza  7 : 3
 
kolejka 5
20.10 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  7 : 3
20.10 (nd) godz.12 GLKS Burza Pawlikowice LKS Biała Rawska  1 : 9
20.10 (nd) godz.12 KS Polonia Kielce MUKS Włókniarz Pabianice  6 : 4
20.10 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów UKS Agaris Maków  1 : 9
20.10 (nd) godz.12 UMKS Księżak Łowicz MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  4 : 6
20.10 (nd) godz.10 ULKS Moszczenica MLUKS Brzeziny  4 : 6
 
kolejka 6
27.10 (nd) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź MLUKS Brzeziny  
18.10 (pt) godz.18 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka ULKS Moszczenica  10 : 0
27.10 (nd) godz.12 UKS Agaris Maków UMKS Księżak Łowicz  
27.10 (nd) godz.12 MUKS Włókniarz Pabianice LKS Stomil Bełchatów  
27.10 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska KS Polonia Kielce  
27.10 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza GLKS Burza Pawlikowice  
 
kolejka 7
16.11 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  
16.11 (so) godz.16 KS Polonia Kielce UKS Orlęta Bilcza  
16.11 (so) godz.16 LKS Stomil Bełchatów LKS Biała Rawska  
16.11 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz MUKS Włókniarz Pabianice  
04.10 (pt) godz.18:30 ULKS Moszczenica UKS Agaris Maków  5 : 5
28.09 (so) godz.14 MLUKS Brzeziny MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  1 : 9
 
kolejka 8
17.11 (nd) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  
02.11 (so) godz.16 UKS Agaris Maków MLUKS Brzeziny  
17.11 (nd) godz.12 MUKS Włókniarz Pabianice ULKS Moszczenica  
17.11 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska UMKS Księżak Łowicz  
17.11 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza LKS Stomil Bełchatów  
30.11 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice KS Polonia Kielce  
 
kolejka 9
24.11 (nd) godz.12 KS Polonia Kielce KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  
24.11 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów GLKS Burza Pawlikowice  
24.11 (nd) godz.12 UMKS Księżak Łowicz UKS Orlęta Bilcza  
23.11 (so) godz.15 ULKS Moszczenica LKS Biała Rawska  
24.11 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny MUKS Włókniarz Pabianice  
24.11 (nd) godz.12 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka UKS Agaris Maków  
 
kolejka 10
01.12 (nd) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź UKS Agaris Maków  
01.12 (nd) godz.12 MUKS Włókniarz Pabianice MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  
01.12 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska MLUKS Brzeziny  
02.12 (pn) godz.13 UKS Orlęta Bilcza ULKS Moszczenica  
01.12 (nd) godz.12 GLKS Burza Pawlikowice UMKS Księżak Łowicz  
01.12 (nd) godz.12 KS Polonia Kielce LKS Stomil Bełchatów  
 
kolejka 11
14.12 (so) godz.16 LKS Stomil Bełchatów KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  
14.12 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz KS Polonia Kielce  
28.09 (so) godz.16 ULKS Moszczenica GLKS Burza Pawlikowice  9 : 1
30.11 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny UKS Orlęta Bilcza  
14.12 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Biała Rawska  
30.11 (so) godz.16 UKS Agaris Maków MUKS Włókniarz Pabianice  

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2019. All Rights Reserved.