ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Tabela

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 10 10 0 0 82-18 20
2 UKS Agaris Maków 10 8 1 1 71-29 17
3 ULKS Moszczenica 11 6 2 3 61-49 14
4 MLUKS Brzeziny 11 6 2 3 58-52 14
5 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 10 6 0 4 52-48 12
6 UKS Orlęta Bilcza 11 5 1 5 59-51 11
7 LKS Biała Rawska 9 4 1 4 49-41 9
8 UMKS Księżak Łowicz 9 4 0 5 51-39 8
9 KS Polonia Kielce 10 3 2 5 43-57 8
10 MUKS Włókniarz Pabianice 11 3 1 7 46-64 7
11 GLKS Burza Pawlikowice 10 1 0 9 25-75 2
12 LKS Stomil Bełchatów 10 0 0 10 13-87 0

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  - 28.09.2019

ULKS Moszczenica   -  GLKS Burza Pawlikowice   9 :  1

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Rejze Robert 3 - 0 14-12  11-7  15-13
[B]   Nitek Jarosław - [Y]   Jarmakowski Kamil 3 - 0 11-4  12-10  11-7
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Rejze Robert
Bartłomiejczyk Jarosław
1 - 3 11-5  5-11  7-11  7-11
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Jarmakowski Kamil 3 - 1 11-5  11-5  5-11  11-9
[B]   Nitek Jarosław - [X]   Rejze Robert 3 - 0 11-6  11-6  11-6
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Bartłomiejczyk Jarosław 3 - 1 11-7  11-8  8-11  11-7
[D]   Gawęda Hubert - [Z]   Bednarek Krzysztof 3 - 2 11-9  5-11  7-11  11-8  11-5
Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
- Jarmakowski Kamil
Bednarek Krzysztof
3 - 0 11-5  11-9  11-4
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Bednarek Krzysztof 3 - 0 11-7  11-6  11-5
[D]   Gawęda Hubert - [W]   Bartłomiejczyk Jarosław 3 - 1 11-7  9-11  11-9  11-8

 

Kolejka X  - 02.11.2019

UKS Orlęta Bilcza  -   ULKS Moszczenica   7  :  3

Stół 1
[A]   Gola Paweł - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 8-11  6-11  3-11
[B]   Stochmal Maciej - [Y]   Baranowski Jakub 0 - 3 9-11  7-11  7-11
Stochmal Maciej
Stochmal Michał
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 0 11-7  11-6  11-8
[A]   Gola Paweł - [Y]   Baranowski Jakub 3 - 2 7-11  11-6  11-8  6-11  11-6
[B]   Stochmal Maciej - [X]   Nitek Jarosław 3 - 1 3-11  11-5  11-7  11-9
Stół 2
[C]   Mazurek Wiesław - [W]   Gawęda Hubert 3 - 0 12-10  11-4  11-8
[D]   Gola Błażej - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 12-10  12-10  11-7
Gola Paweł
Mazurek Wiesław
- Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
3 - 2 13-15  6-11  11-7  11-7  11-6
[C]   Mazurek Wiesław - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-0  11-9  11-4
[D]   Gola Błażej - [W]   Gawęda Hubert 0 - 3 9-11  7-11  5-11

 

Kolejka IX  - 23.11.2019

ULKS Moszczenica   -  LKS Biała Rawska   7 :  3

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Lis Mariusz 3 - 1 11-8  11-6  5-11  11-5
[B]   Baranowski Jakub - [Y]   Tataj Michał 3 - 0 11-6  11-7  11-7
Nitek Jarosław
Baranowski Jakub
- Lis Mariusz
Tataj Michał
3 - 1 9-11  11-1  17-15  11-7
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Tataj Michał 3 - 0 11-9  11-6  11-9
[B]   Baranowski Jakub - [X]   Lis Mariusz 3 - 2 11-9  9-11  11-6  6-11  11-7
Stół 2
[C]   Lipa Oskar - [W]   Synowiecki Jakub 0 - 3 6-11  8-11  6-11
[D]   Dąbrowski Mateusz - [Z]   Sarnecki Michał 0 - 3 6-11  7-11  6-11
Lipa Oskar
Dąbrowski Mateusz
- Synowiecki Jakub
Sarnecki Michał
1 - 3 14-12  7-11  9-11  10-12
[C]   Lipa Oskar - [Z]   Sarnecki Michał 3 - 1 12-10  11-9  10-12  11-8
[D]   Dąbrowski Mateusz - [W]   Synowiecki Jakub 3 - 1 11-6  9-11  11-9  11-4

 

Kolejka VIII  - 17.11.2019

MUKS Włókniarz Pabianice  -   ULKS Moszczenica   5  :  5

Stół 1
[A]   Robak Jacek - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 4-11  5-11  5-11
[B]   Romanowski Andrzej - [Y]   Baranowski Jakub 2 - 3 14-16  11-8  7-11  11-9  5-11
Robak Jacek
Romanowski Andrzej
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 0 11-9  11-8  11-6
[A]   Robak Jacek - [Y]   Baranowski Jakub 0 - 3 5-11  9-11  6-11
[B]   Romanowski Andrzej - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 8-11  12-14  8-11
Stół 2
[C]   Mazur Paweł - [W]   Gawęda Hubert 3 - 0 11-8  11-5  11-9
[D]   Kierzek Kamil - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-8  11-3  11-4
Mazur Paweł
Kierzek Kamil
- Gawęda Hubert
Nitek Jarosław
3 - 1 11-7  8-11  11-8  11-9
[C]   Mazur Paweł - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-6  11-4  11-3
[D]   Kierzek Kamil - [W]   Gawęda Hubert 2 - 3 5-11  8-11  11-8  16-14  8-11

 

Kolejka VII  - 04.10.2019

ULKS Moszczenica   -  UKS Agaris Maków   5  :  5

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Uzarczyk Michał 3 - 1 8-11  11-5  12-10  11-8
[B]   Nitek Jarosław - [Y]   Uzarczyk Witold 0 - 3 11-13  10-12  7-11
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Uzarczyk Michał
Uzarczyk Witold
2 - 3 4-11  11-8  8-11  11-9  5-11
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Uzarczyk Witold 3 - 1 8-11  11-8  11-3  11-5
[B]   Nitek Jarosław - [X]   Uzarczyk Michał 3 - 1 11-5  11-4  4-11  11-9
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Misiak Michał 3 - 2 10-12  4-11  13-11  11-7  11-9
[D]   Dąbrowski Mateusz - [Z]   Stopiński Paweł 1 - 3 7-11  11-8  7-11  7-11
Nitek Jarosław
Dąbrowski Mateusz
- Misiak Michał
Stopiński Paweł
3 - 1 11-9  11-9  6-11  13-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Stopiński Paweł 1 - 3 8-11  4-11  11-9  3-11
[D]   Dąbrowski Mateusz - [W]   Misiak Michał 0 - 3 3-11  3-11  8-11

 

Kolejka VI  - 18.10.2019

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  -   ULKS Moszczenica   10  :  0

Stół 1
[A]   Polański Jakub - [X]   Nitek Jarosław 3 - 0 11-6  11-6  11-6
[B]   Gierach Jakub - [Y]   Baranowski Jakub 3 - 0 11-6  11-6  11-0
Polański Jakub
Gierach Jakub
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 0 11-3  11-8  11-4
[A]   Polański Jakub - [Y]   Baranowski Jakub 3 - 0 11-4  11-6  11-9
[B]   Gierach Jakub - [X]   Nitek Jarosław 3 - 0 11-7  11-3  12-10
Stół 2
[C]   Rybak Damian - [W]   Ryś Paweł 3 - 1 11-8  11-5  9-11  11-1
[D]   Zwierz Przemysław - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-7  11-8  14-12
Rybak Damian
Zwierz Przemysław
- Nitek Jarosław
Dąbrowski Mateusz
3 - 2 5-11  11-9  12-10  9-11  11-5
[C]   Rybak Damian - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-8  11-8  11-4
[D]   Zwierz Przemysław - [W]   Ryś Paweł 3 - 1 11-6  7-11  11-4  11-5

 

Kolejka V  - 20.10.2019

ULKS Moszczenica   -  MLUKS Brzeziny   4  :  6

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Antczak Damian 1 - 3 12-10  10-12  3-11  8-11
[B]   Nitek Jarosław - [Y]   Gieraga Michał 3 - 2 4-11  11-7  11-7  9-11  11-6
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Antczak Damian
Gieraga Michał
2 - 3 5-11  7-11  12-10  11-9  10-12
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Gieraga Michał 0 - 3 5-11  7-11  7-11
[B]   Nitek Jarosław - [X]   Antczak Damian 1 - 3 11-8  6-11  3-11  9-11
Stół 2
[C]   Gawęda Hubert - [W]   Dens Marcin 3 - 0 11-9  11-8  11-9
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Świerczyński Daniel 1 - 3 8-11  11-8  9-11  5-11
Gawęda Hubert
Nitek Jarosław
- Dens Marcin
Świerczyński Daniel
3 - 0 11-2  11-7  11-4
[C]   Gawęda Hubert - [Z]   Świerczyński Daniel 3 - 1 6-11  11-9  11-9  11-5
[D]   Ryś Paweł - [W]   Dens Marcin 2 - 3 11-8  11-13  13-11  7-11  9-11

 

Kolejka IV  - 19.10.2019

KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź   -   ULKS Moszczenica   3  :  7

Stół 1
[A]   Marczak Adam - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 8-11  10-12  6-11
[B]   Radwański Robert - [Y]   Baranowski Jakub 3 - 1 11-8  13-11  9-11  12-10
Juszko Andrzej
Marczak Adam
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
2 - 3 11-7  7-11  5-11  11-3  7-11
[A]   Marczak Adam - [Y]   Baranowski Jakub 3 - 1 7-11  11-8  11-5  11-8
[B]   Radwański Robert - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 9-11  9-11  6-11
Stół 2
[C]   Maczużak Bartłomiej - [W]   Gawęda Hubert 1 - 3 11-7  6-11  10-12  3-11
[D]   Juszko Andrzej - [Z]   Ryś Paweł 0 - 3 5-11  3-11  5-11
Maczużak Bartłomiej
Radwański Robert
- Gawęda Hubert
Nitek Jarosław
1 - 3 10-12  6-11  11-8  8-11
[C]   Maczużak Bartłomiej - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-5  11-9  11-8
[D]   Juszko Andrzej - [W]   Gawęda Hubert 2 - 3 6-11  11-7  8-11  14-12  11-13

 

Kolejka III  - 06.10.2019

UMKS Księżak Łowicz   -   ULKS Moszczenica  4 : 6

Stół 1
[A]   Podsędek Mateusz - [X]   Nitek Jarosław 2 - 3 14-12  3-11  11-6  11-13  3-11
[B]   Guzek Mateusz - [Y]   Baranowski Jakub 3 - 2 8-11  9-11  11-8  13-11  11-8
Podsędek Mateusz
Podsędek Piotr
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
3 - 0 11-8  11-6  8-11  11-4
[A]   Podsędek Mateusz - [Y]   Baranowski Jakub 1 - 3 5-11  11-9  10-12  6-11
[B]   Guzek Mateusz - [X]   Nitek Jarosław 2 - 3 6-11  6-11  11-5  11-6  5-11
Stół 2
[C]   Podsędek Piotr - [W]   Ryś Paweł 3 - 0 11-5  11-7  11-7
[D]   Szczepanek Michał - [Z]   Dąbrowski Mateusz 2 - 3 11-7  9-11  11-5  5-11  6-11
Szczepanek Michał
Guzek Mateusz
- Nitek Jarosław
Dąbrowski Mateusz
2 - 3 9-11  11-4  6-11  11-6  0-11
[C]   Podsędek Piotr - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-3  11-9  11-4
[D]   Szczepanek Michał - [W]   Ryś Paweł 2 - 3 11-8  13-15  16-18  11-9  8-11

 

Kolejka II  - 05.10.2019

ULKS Moszczenica   -  LKS Stomil Bełchatów   8  :  2

Stół 1
[A]   Baranowski Jakub - [X]   Wróblewski Paweł 3 - 1 11-6  11-8  8-11  11-6
[B]   Nitek Jarosław - [Y]   Oracz Michał 3 - 2 4-11  4-11  11-6  11-9  11-8
Baranowski Jakub
Ryś Paweł
- Wróblewski Paweł
Oracz Michał
3 - 1 16-14  11-6  7-11  13-11
[A]   Baranowski Jakub - [Y]   Oracz Michał 0 - 3 8-11  5-11  4-11
[B]   Nitek Jarosław - [X]   Wróblewski Paweł 3 - 0 13-11  11-8  11-9
Stół 2
[C]   Gawęda Hubert - [W]   Kłos Tomasz 2 - 3 11-9  11-7  10-12  6-11  8-11
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Książczyk Tadeusz 3 - 0 11-4  11-9  11-5
Gawęda Hubert
Nitek Jarosław
- Książczyk Tadeusz
Kłos Tomasz
3 - 0 11-3  11-6  11-9
[C]   Gawęda Hubert - [Z]   Książczyk Tadeusz 3 - 0 11-7  11-5  11-6
[D]   Ryś Paweł - [W]   Kłos Tomasz 3 - 0 11-7  11-1  11-6

 

Kolejka I  - 29.09.2019

KS Polonia Kielce  -  ULKS Moszczenica   3  :  7

Stół 1
[A]   Stąpór Dawid - [X]   Nitek Jarosław 2 - 3 11-9  7-11  8-11  11-5  6-11
[B]   Bracha Michał - [Y]   Baranowski Jakub 0 - 3 7-11  8-11  7-11
Bracha Michał
Bilski Bartosz
- Baranowski Jakub
Ryś Paweł
1 - 3 11-8  9-11  8-11  10-12
[A]   Stąpór Dawid - [Y]   Baranowski Jakub 2 - 3 11-9  11-8  10-12  6-11  8-11
[B]   Stępień Marcin - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 8-11  6-11  8-11
Stół 2
[C]   Podsiadło Maciej - [W]   Latocha Kacper 3 - 0 11-4  13-11  11-9
[D]   Bilski Bartosz - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-5  11-8  11-8
Bilski Bartosz
Bracha Michał
- Nitek Jarosław
Latocha Kacper
1 - 3 11-8  9-11  8-11  10-12
[C]   Podsiadło Maciej - [Z]   Ryś Paweł 3 - 1 11-8  11-7  9-11  11-7
[D]   Bilski Bartosz - [W]   Latocha Kacper 2 - 3 11-3  5-11  11-9  9-11  7-11

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2020. All Rights Reserved.