ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Ranking ligowy

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Polański Jakub MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 14 14 0 42-1 42
2 Gierach Jakub MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 14 12 2 40-10 36
3 Nitek Jarosław ULKS Moszczenica 16 12 4 37-23 36
4 Stochmal Maciej UKS Orlęta Bilcza 10 8 2 25-11 24
5 Baranowski Jakub ULKS Moszczenica 16 8 8 29-31 24
6 Antczak Damian MLUKS Brzeziny 10 7 3 21-13 21
7 Rybak Damian MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 10 10 0 30-7 20
8 Podsiadło Maciej KS Polonia Kielce 10 9 1 29-9 18
9 Podsędek Piotr UMKS Księżak Łowicz 10 9 1 28-7 18
10 Mazurek Wiesław UKS Orlęta Bilcza 10 7 3 24-13 15
11 Gawęda Hubert ULKS Moszczenica 8 7 1 23-10 14
12 Ryś Paweł ULKS Moszczenica 16 7 9 28-32 14
13 Misiak Michał UKS Agaris Maków 8 6 2 22-8 12
14 Mazur Paweł MUKS Włókniarz Pabianice 8 6 2 19-12 12
15 Tataj Michał LKS Biała Rawska 6 4 2 14-9 12
16 Romanowski Andrzej MUKS Włókniarz Pabianice 7 4 3 17-12 12
17 Uzarczyk Witold UKS Agaris Maków 8 4 4 16-14 12
18 Uzarczyk Michał UKS Agaris Maków 8 4 4 15-14 12
19 Gieraga Michał MLUKS Brzeziny 9 4 5 17-19 12
20 Gola Paweł UKS Orlęta Bilcza 9 4 5 17-23 12
21 Oracz Michał LKS Stomil Bełchatów 10 4 6 18-18 12
22 Podsędek Mateusz UMKS Księżak Łowicz 10 4 6 18-19 12
23 Guzek Mateusz UMKS Księżak Łowicz 10 4 6 15-23 12
24 Stopiński Paweł UKS Agaris Maków 6 5 1 17-6 10
25 Świerczyński Daniel MLUKS Brzeziny 10 5 5 19-17 10
26 Zwierz Przemysław MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 12 5 7 20-27 10
27 Sarnecki Michał LKS Biała Rawska 6 4 2 13-10 10
28 Koziarski Jacek LKS Biała Rawska 5 4 1 13-8 9
29 Marczak Adam KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 6 3 3 12-11 9
30 Stąpór Dawid KS Polonia Kielce 10 3 7 18-24 9
31 Błaszczyk Marcel MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 4 4 0 12-2 8
32 Synowiecki Jakub LKS Biała Rawska 4 4 0 12-6 8
33 Dens Marcin MLUKS Brzeziny 9 4 5 16-19 8
34 Radwański Robert KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 6 3 3 9-12 8
35 Kierzek Kamil MUKS Włókniarz Pabianice 8 3 5 13-18 6
36 Bilski Bartosz KS Polonia Kielce 9 3 6 14-20 6
37 Szczepanek Michał UMKS Księżak Łowicz 10 3 7 20-21 6
38 Robak Jacek MUKS Włókniarz Pabianice 8 2 6 13-21 6
39 Stępień Marcin KS Polonia Kielce 8 2 6 7-21 6
40 Bednarek Krzysztof GLKS Burza Pawlikowice 7 2 5 12-17 5
41 Minkus Piotr UKS Agaris Maków 2 2 0 6-2 4
42 Gola Błażej UKS Orlęta Bilcza 6 2 4 10-15 4
43 Maczużak Bartłomiej KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 6 2 4 8-14 4
44 Walaszczyk Rafał KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 2 1 1 3-4 3
45 Rejze Robert GLKS Burza Pawlikowice 8 1 7 5-23 3
46 Doryń Roman MLUKS Brzeziny 2 1 1 5-3 2
47 Łoś Sylwester KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 2 1 1 3-5 2
48 Latocha Kacper ULKS Moszczenica 2 1 1 3-5 2
49 Stochmal Michał UKS Orlęta Bilcza 5 1 4 8-14 2
50 Dąbrowski Mateusz ULKS Moszczenica 6 1 5 4-17 2
51 Jarmakowski Kamil GLKS Burza Pawlikowice 8 1 7 9-22 2
52 Kłos Tomasz LKS Stomil Bełchatów 8 1 7 3-23 2
53 Kapelański Adam MUKS Włókniarz Pabianice 1 0 1 1-3 0
54 Bracha Michał KS Polonia Kielce 1 0 1 0-3 0
55 Juszko Andrzej KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 2 0 2 2-6 0
56 Mędrecki Maciej KS Polonia Kielce 2 0 2 0-6 0
57 Mirkowski Wiktor MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 2 0 2 0-6 0
58 Lis Mariusz LKS Biała Rawska 3 0 3 3-9 0
59 Kowalski Mateusz GLKS Burza Pawlikowice 3 0 3 3-9 0
60 Wojewoda Włodzimierz LKS Stomil Bełchatów 4 0 4 1-12 0
61 Milak Adam LKS Stomil Bełchatów 4 0 4 0-12 0
62 Książczyk Tadeusz LKS Stomil Bełchatów 4 0 4 0-12 0
63 Bartłomiejczyk Jarosław GLKS Burza Pawlikowice 6 0 6 6-18 0
64 Wróblewski Paweł LKS Stomil Bełchatów 10 0 10 4-30 0

 

 

Ranking klubowy

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 suma
Nitek Jarosław 6 6 6 6 3 0 3       6 36 36
Baranowski Jakub 6 3 3 0 0 0 6       6 24 24
Latocha Kacper 2                     2 2
Ryś Paweł 0 4 2 2 0 0 2       4 14 14
Gawęda Hubert   2   4 4           4 14 14
Dąbrowski Mateusz     2     0 0         2 2

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2019. All Rights Reserved.