ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Tabela

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 MKS Jedynka Łódź 13 12 1 0 111-19 25
2 GUKS Gorzkowice 13 11 2 0 94-36 24
3 LKS Omega Kleszczów 13 9 0 4 92-38 18
4 ULKS Kusy Łobudzice 13 7 2 4 70-60 16
5 UKS GOK Zduny 13 6 0 7 55-75 12
6 LKS Stomil II Bełchatów 13 4 3 6 55-75 11
7 GLKS Szczerców 13 5 2 6 63-67 12
8 TKS Kamieńsk 14 4 2 8 63-77 10
9 ULKS II Moszczenica 13 5 0 8 53-77 10
10 LKS Barel Serwis Brzustowiec 13 4 2 7 53-77 10
11 KS Elta Łódź 14 4 0 10 54-86 8
12 PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 13 1 0 12 27-103 2

 

WYNIKI II RUNDA

 

Kolejka XIV  -  16.03.2019

GLKS Szczerców   -   ULKS II Moszczenica        :  

 

Kolejka XIII  -  24.02.2019

PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.   -   ULKS II Moszczenica      2  :  8

Stół 1
[A]   Niewiadomski Wiesław - [X]   Dąbrowski Mateusz 0 - 3 6-11  8-11  5-11
[B]   Kaliszewski Mariusz - [Y]   Polak Miłosz 1 - 3 11-4  4-11  7-11  8-11
Kaliszewski Mariusz
Błaszczyk Hubert
- Dąbrowski Mateusz
Polak Miłosz
1 - 3 15-13  9-11  6-11  5-11
[A]   Niewiadomski Wiesław - [Y]   Polak Miłosz 0 - 3 9-11  7-11  7-11
[B]   Kaliszewski Mariusz - [X]   Dąbrowski Mateusz 1 - 3 4-11  4-11  12-10  2-11
Stół 2
[C]   Janczyk Marek - [W]   Dąbrowski Jarosław 0 - 3 7-11  10-12  15-17
[D]   Błaszczyk Hubert - [Z]   Nowak Bartosz 1 - 3 5-11  7-11  11-6  7-11
Niewiadomski Wiesław
Janczyk Marek
- Dąbrowski Jarosław
Nowak Bartosz
3 - 0 12-10  11-9  12-10
[C]   Janczyk Marek - [Z]   Nowak Bartosz 3 - 2 11-2  8-11  11-8  9-11  11-6
[D]   Juszyński Aleksander - [W]   Dąbrowski Jarosław 2 - 3 11-5  8-11  11-9  10-12  5-11

 

Kolejka XII  -  02.03.2019

ULKS II Moszczenica   -  KS Elta Łódź    8  :  2

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Mikołajczyk Robert 3 - 1 11-13  11-6  11-5  11-8
[B]   Polak Miłosz - [Y]   Kowalczyk Maja 3 - 0 11-7  11-6  11-3
Dąbrowski Mateusz
Polak Miłosz
- Mikołajczyk Robert
Kowalczyk Maja
3 - 0 11-5  11-7  11-7
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Kowalczyk Maja 3 - 0 11-9  11-6  11-5
[B]   Polak Miłosz - [X]   Mikołajczyk Robert 2 - 3 8-11  5-11  13-11  11-5  5-11
Stół 2
[C]   Latocha Kacper - [W]   Pietrzak Jakub 3 - 0 11-5  11-9  11-9
[D]   Świech Paweł - [Z]   Janiszewski Michał 3 - 0 11-5  11-5  11-4
Latocha Kacper
Świech Paweł
- Pietrzak Jakub
Janiszewski Michał
3 - 0 11-3  12-10  11-8
[C]   Latocha Kacper - [Z]   Janiszewski Michał 3 - 0 11-8  11-4  11-9
[D]   Świech Paweł - [W]   Pietrzak Jakub 2 - 3 11-7  11-6  7-11  8-11  8-11

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  -  15.12.2018

TKS Kamieńsk   -   ULKS II Moszczenica      3  :  7

Stół 1
[A]   Krupa Jacek - [X]   Dybała Kacper 3 - 0 11-4  11-5  11-8
[B]   Stefanek Paweł - [Y]   Dąbrowski Mateusz 2 - 3 4-11  13-11  11-6  8-11  6-11
Krupa Jacek
Stefanek Paweł
- Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
3 - 2 11-4  11-13  10-12  11-5  11-7
[A]   Krupa Jacek - [Y]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-7  15-13  11-4
[B]   Stefanek Paweł - [X]   Dybała Kacper 1 - 3 3-11  12-10  7-11  4-11
Stół 2
[C]   Matuszczyk Andrzej - [W]   Dąbrowski Jarosław 2 - 3 7-11  11-6  11-8  11-13  4-11
[D]   Blada Jerzy - [Z]   Polak Miłosz 1 - 3 11-6  9-11  4-11  7-11
Blada Jerzy
Matuszczyk Andrzej
- Dąbrowski Jarosław
Polak Miłosz
1 - 3 4-11  11-6  4-11  9-11
[C]   Kopcik Kuba - [Z]   Polak Miłosz 0 - 3 1-11  1-11  4-11
[D]   Wieloch Zbigniew - [W]   Dąbrowski Jarosław 0 - 3 8-11  7-11  7-11

 

Kolejka X  -  24.11.2018

ULKS II Moszczenica   -  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.    9  :  1

Stół 1
[A]   Polak Miłosz - [X]   Niewiadomski Wiesław 3 - 1 7-11  11-5  11-6  11-5
[B]   Nowak Michał - [Y]   Juszyński Karol 3 - 1 5-11  11-6  11-4  11-9
Polak Miłosz
Nowak Michał
- Juszyński Karol
Kaliszewski Mariusz
3 - 0 12-10  11-5  11-5
[A]   Polak Miłosz - [Y]   Juszyński Karol 3 - 1 11-4  8-11  12-10  11-6
[B]   Nowak Michał - [X]   Niewiadomski Wiesław 3 - 0 11-3  11-8  11-3
Stół 2
[C]   Świech Paweł - [W]   Kaliszewski Mariusz 1 - 3 10-12  11-9  10-12  8-11
[D]   Dąbrowski Jarosław - [Z]   Janczyk Marek 3 - 0 11-3  11-3  11-4
Świech Paweł
Dąbrowski Jarosław
- Niewiadomski Wiesław
Janczyk Marek
3 - 0 11-9  11-5  11-8
[C]   Świech Paweł - [Z]   Błaszczyk Hubert 3 - 1 11-7  2-11  11-6  11-2
[D]   Dąbrowski Jarosław - [W]   Kaliszewski Mariusz 3 - 1 15-13  11-6  4-11  11-4

 

Kolejka IX  -  25.11.2018

LKS Omega Kleszczów   -   ULKS II Moszczenica      9  :  1

Stół 1
[A]   Kuśmierski Jakub - [X]   Polak Miłosz 3 - 1 11-6  10-12  11-7  11-8
[B]   Zawiślak Hubert - [Y]   Lipa Oskar 3 - 0 11-7  11-5  11-3
Kuśmierski Jakub
Zawiślak Hubert
- Polak Miłosz
Świech Paweł
3 - 0 11-1  11-3  11-7
[A]   Kuśmierski Jakub - [Y]   Lipa Oskar 3 - 0 11-5  11-9  11-6
[B]   Zawiślak Hubert - [X]   Polak Miłosz 3 - 0 11-7  11-5  11-8
Stół 2
[C]   Zawiślak Maksymilian - [W]   Świech Paweł 3 - 0 11-8  11-8  11-4
[D]   Łyszkowicz Łukasz - [Z]   Latocha Kacper 0 - 3 9-11  9-11  8-11
Zawiślak Maksymilian
Dzwonek Krystian
- Lipa Oskar
Latocha Kacper
3 - 1 11-4  7-11  11-7  11-8
[C]   Zawiślak Maksymilian - [Z]   Latocha Kacper 3 - 0 11-7  11-7  11-5
[D]   Łyszkowicz Łukasz - [W]   Świech Paweł 3 - 1 11-5  11-5  11-13  11-9

 

Kolejka VIII  -  24.11.2018

ULKS II Moszczenica   -  MKS Jedynka Łódź    0  :  10

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Marciniak Zbigniew 0 - 3 10-12  3-11  6-11
[B]   Polak Miłosz - [Y]   Frontczak Artur 2 - 3 11-5  11-9  8-11  5-11  4-11
Dybała Kacper
Polak Miłosz
- Marciniak Zbigniew
Frontczak Artur
0 - 3 11-13  8-11  9-11
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Frontczak Artur 1 - 3 2-11  3-11  11-9  9-11
[B]   Polak Miłosz - [X]   Marciniak Zbigniew 1 - 3 11-7  4-11  10-12  5-11
Stół 2
[C]   Świech Paweł - [W]   Kamiński Krzysztof 0 - 3 9-11  6-11  7-11
[D]   Latocha Kacper - [Z]   Szulc Krzysztof 0 - 3 4-11  6-11  6-11
Świech Paweł
Latocha Kacper
- Kamiński Krzysztof
Szulc Krzysztof
1 - 3 9-11  4-11  11-9  7-11
[C]   Świech Paweł - [Z]   Szulc Krzysztof 0 - 3 3-11  3-11  9-11
[D]   Latocha Kacper - [W]   Kamiński Krzysztof 0 - 3 7-11  6-11  4-11

 

Kolejka VII  -  17.11.2018

LKS Stomil II Bełchatów   -   ULKS II Moszczenica      10  :  0

Stół 1
[A]   Cywiński Dariusz - [X]   Polak Miłosz 3 - 0 11-4  11-5  11-7
[B]   Wojewoda Włodzimierz - [Y]   Lipa Oskar 3 - 1 11-6  11-13  11-6  13-11
Cywiński Dariusz
Wojewoda Włodzimierz
- Polak Miłosz
Świech Paweł
3 - 0 11-3  11-6  11-9
[A]   Cywiński Dariusz - [Y]   Lipa Oskar 3 - 1 7-11  11-9  14-12  11-7
[B]   Wojewoda Włodzimierz - [X]   Polak Miłosz 3 - 0 11-8  11-6  11-9
Stół 2
[C]   Kłos Tomasz - [W]   Latocha Kacper 3 - 0 11-4  11-7  11-9
[D]   Milak Adam - [Z]   Świech Paweł 3 - 2 9-11  12-10  9-11  11-8  11-9
Kłos Tomasz
Milak Adam
- Latocha Kacper
Lipa Oskar
3 - 0 12-10  11-8  12-10
[C]   Kłos Tomasz - [Z]   Świech Paweł 3 - 0 11-2  11-4  11-5
[D]   Milak Adam - [W]   Latocha Kacper 3 - 2 11-8  9-11  11-7  8-11  11-7


 

Kolejka VI  -  29.09.2018

ULKS II Moszczenica   -  LKS Barel Serwis Brzustowiec    9  :  1

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Nowak Wojciech 3 - 0 11-9  11-8  11-8
[B]   Dybała Kacper - [Y]   Mazur Mariusz 1 - 3 4-11  10-12  11-8  9-11
Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
- Nowak Wojciech
Mazur Mariusz
3 - 0 11-6  11-7  11-8
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Mazur Mariusz 3 - 0 11-7  11-8  11-9
[B]   Dybała Kacper - [X]   Nowak Wojciech 3 - 2 16-14  7-11  4-11  11-5  13-11
Stół 2
[C]   Latocha Kacper - [W]   Wójcik Zdzisław 3 - 1 11-5  11-8  6-11  11-6
[D]   Lipa Oskar - [Z]   Duda Ernest 3 - 0 11-5  11-7  11-5
Latocha Kacper
Lipa Oskar
- Wójcik Zdzisław
Duda Ernest
3 - 2 8-11  11-5  11-7  7-11  11-7
[C]   Latocha Kacper - [Z]   Duda Ernest 3 - 1 11-9  7-11  11-9  11-2
[D]   Lipa Oskar - [W]   Wójcik Zdzisław 3 - 0 11-2  11-3  11-5

 

 

Kolejka V  -  27.10.2018

ULKS II Moszczenica   -  UKS GOK Zduny   8  :  2

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Politowicz Filip 3 - 0 11-5  11-4  11-4
[B]   Polak Miłosz - [Y]   Wiechno Grzegorz 3 - 0 12-10  11-9  11-7
Dybała Kacper
Polak Miłosz
- Politowicz Filip
Makowski Wiesław
3 - 0 13-11  11-7  11-7
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Wiechno Grzegorz 3 - 1 11-4  8-11  11-5  11-9
[B]   Polak Miłosz - [X]   Politowicz Filip 3 - 1 11-7  11-8  8-11  11-3
Stół 2
[C]   Lipa Oskar - [W]   Kret Zenon 3 - 0 11-1  11-4  11-8
[D]   Latocha Kacper - [Z]   Makowski Wiesław 3 - 2 11-8  11-7  9-11  7-11  12-10
Lipa Oskar
Latocha Kacper
- Kret Zenon
Wiechno Grzegorz
0 - 3 11-13  8-11  14-16
[C]   Lipa Oskar - [Z]   Makowski Wiesław 2 - 3 11-9  9-11  11-8  9-11  5-11
[D]   Latocha Kacper - [W]   Kret Zenon 3 - 0 11-3  11-5  11-6

 

Kolejka IV  -  21.10.2018

KS Elta Łódź   -   ULKS II Moszczenica     7  :  3

Stół 1
[A]   Trzcinka Jarosław - [X]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-7  11-8  11-7
[B]   Zieliński Michał - [Y]   Polak Miłosz 3 - 0 11-4  11-4  11-4
Trzcinka Jarosław
Zieliński Michał
- Dąbrowski Mateusz
Polak Miłosz
3 - 1 11-4  11-8  4-11  11-7
[A]   Trzcinka Jarosław - [Y]   Polak Miłosz 3 - 0 11-4  11-8  11-8
[B]   Gruszka Patryk - [X]   Dąbrowski Mateusz 0 - 3 6-11  4-11  4-11
Stół 2
[C]   Jędrzejka Dariusz - [W]   Dąbrowski Jarosław 0 - 3 8-11  6-11  8-11
[D]   Sowiński Arkadiusz - [Z]   Świech Paweł 3 - 2 11-5  9-11  11-7  8-11  11-9
Jędrzejka Dariusz
Sowiński Arkadiusz
- Dąbrowski Jarosław
Świech Paweł
3 - 1 11-13  11-5  11-7  11-3
[C]   Jędrzejka Dariusz - [Z]   Świech Paweł 3 - 0 11-4  11-7  11-3
[D]   Sowiński Arkadiusz - [W]   Dąbrowski Jarosław 2 - 3 11-9  6-11  5-11  11-7  8-11

 

 

Kolejka III  -  20.10.2018

ULKS II Moszczenica   -  ULKS Kusy Łobudzice  4  :  6

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Zajda Tomasz 2 - 3 11-6  4-11  11-8  5-11  3-11
[B]   Polak Miłosz - [Y]   Gapik Witold 3 - 0 14-12  12-10  22-20
Dąbrowski Mateusz
Polak Miłosz
- Gapik Witold
Bednarek Krzysztof 2
3 - 0 11-0  11-0  11-0
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Gapik Witold 3 - 1 11-7  12-10  10-12  11-6
[B]   Polak Miłosz - [X]   Zajda Tomasz 2 - 3 11-2  15-17  12-10  8-11  9-11
Stół 2
[C]   Świech Piotr - [W]   Martyniak Wiktor 1 - 3 3-11  9-11  11-1  7-11
[D]   Świech Paweł - [Z]   Bednarek Krzysztof 2 0 - 3 3-11  5-11  8-11
Świech Piotr
Świech Paweł
- Zajda Tomasz
Martyniak Wiktor
3 - 0 11-0  11-0  11-0
[C]   Świech Piotr - [Z]   Bednarek Krzysztof 2 0 - 3 1-11  2-11  3-11
[D]   Świech Paweł - [W]   Martyniak Wiktor 1 - 3 9-11  11-9  6-11  2-11

 

 

Kolejka II  -  23.09.2018

GUKS Gorzkowice   -   ULKS II Moszczenica     9  :  1

Stół 1
[A]   Zochniak Jakub - [X]   Polak Miłosz 2 - 3 9-11  11-7  9-11  11-4  9-11
[B]   Zawada Kamil - [Y]   Lipa Oskar 3 - 1 11-4  8-11  11-7  15-13
Zochniak Jakub
Zawada Kamil
- Polak Miłosz
Lipa Oskar
3 - 0 11-2  11-5  11-8
[A]   Zochniak Jakub - [Y]   Lipa Oskar 3 - 0 11-9  11-2  11-8
[B]   Zawada Kamil - [X]   Polak Miłosz 3 - 0 11-7  11-2  11-2
Stół 2
[C]   Iznerowicz Kacper - [W]   Świech Paweł 3 - 1 9-11  12-10  11-8  11-8
[D]   Kaniowski Jonasz - [Z]   Świech Piotr 3 - 1 2-11  11-8  11-1  13-11
Iznerowicz Kacper
Kaniowski Jonasz
- Świech Paweł
Świech Piotr
3 - 2 11-9  9-11  11-3  13-15  11-5
[C]   Iznerowicz Kacper - [Z]   Świech Piotr 3 - 1 9-11  11-3  11-5  11-8
[D]   Kaniowski Jonasz - [W]   Świech Paweł 3 - 1 10-12  11-8  11-6  11-2

 

 

Kolejka I  -  22.09.2018

ULKS II Moszczenica   -  GLKS Szczerców  4  :  6

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Wojewoda Wiktor 1 - 3 12-14  8-11  11-8  9-11
[B]   Polak Miłosz - [Y]   Wawszczak Kamil 2 - 3 11-5  9-11  13-11  4-11  7-11
Dąbrowski Mateusz
Polak Miłosz
- Wojewoda Wiktor
Kucharski Marcin
3 - 1 11-7  8-11  11-7  11-7
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Wawszczak Kamil 3 - 2 9-11  14-12  11-8  8-11  11-6
[B]   Polak Miłosz - [X]   Wojewoda Wiktor 0 - 3 11-13  9-11  8-11
Stół 2
[C]   Świech Paweł - [W]   Bogusławski Paweł 3 - 2 11-7  7-11  7-11  11-6  11-9
[D]   Świech Piotr - [Z]   Kucharski Marcin 3 - 1 11-9  12-10  8-11  14-12
Świech Paweł
Świech Piotr
- Bogusławski Paweł
Wawszczak Kamil
2 - 3 11-7  13-11  9-11  8-11  10-12
[C]   Świech Paweł - [Z]   Kucharski Marcin 1 - 3 9-11  12-10  8-11  8-11
[D]   Świech Piotr - [W]   Bogusławski Paweł 0 - 3 5-11  7-11  8-11

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2019. All Rights Reserved.