ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Ranking ligowy

 

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Zochniak Jakub GUKS Gorzkowice 14 13 1 41-9 39
2 Krupa Jacek TKS Kamieńsk 12 10 2 32-11 30
3 Zawada Kamil GUKS Gorzkowice 14 10 4 32-17 30
4 Zawiślak Hubert LKS Omega Kleszczów 10 9 1 29-7 27
5 Szulc Krzysztof MKS Jedynka Łódź 12 12 0 36-3 24
6 Marciniak Zbigniew MKS Jedynka Łódź 10 8 2 27-13 24
7 Wojewoda Wiktor GLKS Szczerców 12 8 4 25-17 24
8 Iznerowicz Kacper GUKS Gorzkowice 14 11 3 36-16 22
9 Frontczak Artur MKS Jedynka Łódź 12 7 5 29-17 21
10 Kamiński Krzysztof MKS Jedynka Łódź 12 10 2 32-10 20
11 Zawiślak Maksymilian LKS Omega Kleszczów 10 9 1 27-6 18
12 Mazur Mariusz LKS Barel Serwis Brzustowiec 10 6 4 20-19 18
13 Wawszczak Kamil GLKS Szczerców 12 6 6 27-29 18
14 Kłos Tomasz LKS Stomil II Bełchatów 9 8 1 25-8 16
15 Makowski Maciej UKS GOK Zduny 6 5 1 17-7 15
16 Dąbrowski Mateusz ULKS II Moszczenica 8 5 3 18-12 15
17 Zajda Tomasz ULKS Kusy Łobudzice 8 5 3 18-13 15
18 Kuśmierski Jakub LKS Omega Kleszczów 10 5 5 17-19 15
19 Bogusławski Paweł GLKS Szczerców 12 7 5 25-20 14
20 Borkowski Radosław UKS GOK Zduny 8 6 2 20-8 12
21 Duda Ernest LKS Barel Serwis Brzustowiec 10 6 4 20-17 12
22 Wojewoda Włodzimierz LKS Stomil II Bełchatów 6 4 2 12-8 12
23 Nowak Wojciech LKS Barel Serwis Brzustowiec 10 4 6 17-22 12
24 Polak Miłosz ULKS II Moszczenica 10 4 6 16-21 12
25 Bednarek Krzysztof 2 ULKS Kusy Łobudzice 6 5 1 15-3 10
26 Makowski Wiesław UKS GOK Zduny 7 4 3 15-15 9
27 Stefanek Paweł TKS Kamieńsk 14 4 10 17-33 9
28 Dybała Kacper ULKS II Moszczenica 4 3 1 10-6 9
29 Cywiński Dariusz LKS Stomil II Bełchatów 8 3 5 11-18 9
30 Kaniowski Jonasz GUKS Gorzkowice 4 4 0 12-2 8
31 Latocha Kacper ULKS II Moszczenica 4 4 0 12-4 8
32 Martyniak Wiktor ULKS Kusy Łobudzice 8 4 4 15-16 8
33 Sowiński Arkadiusz KS Elta Łódź 8 4 4 14-17 8
34 Blada Jerzy TKS Kamieńsk 8 4 4 13-12 8
35 Jędrzejka Dariusz KS Elta Łódź 10 3 7 13-23 8
36 Krygier Przemysław LKS Stomil II Bełchatów 8 3 5 15-18 7
37 Nieć Andrzej LKS Barel Serwis Brzustowiec 4 3 1 9-5 6
38 Lipa Oskar ULKS II Moszczenica 6 3 3 12-9 6
39 Łyszkowicz Łukasz LKS Omega Kleszczów 10 3 7 11-24 6
40 Matuszczyk Andrzej TKS Kamieńsk 14 3 11 19-36 6
41 Trzcinka Jarosław KS Elta Łódź 2 2 0 6-0 6
42 Gapik Witold ULKS Kusy Łobudzice 8 2 6 10-19 6
43 Politowicz Filip UKS GOK Zduny 8 2 6 9-19 6
44 Dąbrowski Jarosław ULKS II Moszczenica 2 2 0 6-2 4
45 Olejniczak Artur GLKS Szczerców 4 2 2 7-8 4
46 Marek Rafał LKS Stomil II Bełchatów 5 2 3 8-9 4
47 Rzepecki Adam GUKS Gorzkowice 5 2 3 6-9 4
48 Kucharski Marcin GLKS Szczerców 8 2 6 11-19 4
49 Zieliński Michał KS Elta Łódź 1 1 0 3-0 3
50 Zawisza2 Andrzej TKS Kamieńsk 2 1 1 5-4 3
51 Kołdrzak Marcel MKS Jedynka Łódź 2 1 1 5-4 3
52 Kowalczyk Piotr PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 2 1 1 4-3 3
53 Juszyński Karol PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 8 1 7 6-21 3
54 Kaliszewski Mariusz PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 10 1 9 12-28 3
55 Sitarski Tomasz KS Elta Łódź 2 1 1 3-3 2
56 Skrzypek Paweł GUKS Gorzkowice 2 1 1 3-4 2
57 Jaros Hubert GUKS Gorzkowice 3 1 2 5-8 2
58 Milak Adam LKS Stomil II Bełchatów 4 1 3 7-11 2
59 Świech Piotr ULKS II Moszczenica 6 1 5 6-16 2
60 Kret Zenon UKS GOK Zduny 7 1 6 3-20 2
61 Świech Paweł ULKS II Moszczenica 8 1 7 9-23 2
62 Kopcik Marcin TKS Kamieńsk 1 0 1 0-3 0
63 Wiechno Grzegorz UKS GOK Zduny 2 0 2 1-6 0
64 Saktura Krzysztof ULKS Kusy Łobudzice 2 0 2 1-6 0
65 Wieloch Zbigniew TKS Kamieńsk 2 0 2 0-6 0
66 Kowalczyk Maja KS Elta Łódź 2 0 2 0-6 0
67 Kieszek Sebastian KS Elta Łódź 2 0 2 0-6 0
68 Dzik Jacek UKS GOK Zduny 2 0 2 0-6 0
69 Cinkowski Tomasz PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 2 0 2 0-6 0
70 Bińkowski Bartłomiej KS Elta Łódź 2 0 2 0-6 0
71 Niewiadomski Wiesław PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 3 0 3 2-9 0
72 Kopcik Kuba TKS Kamieńsk 3 0 3 0-9 0
73 Gruszka Patryk KS Elta Łódź 5 0 5 1-15 0
74 Wójcik Zdzisław LKS Barel Serwis Brzustowiec 6 0 6 3-18 0
75 Błaszczyk Hubert PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 6 0 6 2-18 0
76 Pietrzak Jakub KS Elta Łódź 6 0 6 1-18 0
77 Janczyk Marek PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 9 0 9 9-27 0

 

 Ranking klubowy

 

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 suma
Polak Miłosz 0 3 3 0 6             12 12
Dąbrowski Mateusz 3   3 3   6           15 15
Lipa Oskar   0     2 4           6 6
Dybała Kacper         6 3           9 9
Świech Piotr 2 0 0                 2 2
Świech Paweł 2 0 0 0               2 2
Dąbrowski Jarosław       4               4 4
Latocha Kacper         4 4           8 8

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.