ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Tabela

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 GLKS Burza Pawlikowice 12 9 2 1 79-41 20
2 MKS Rzgów 13 8 3 2 80-50 19
3 MUKS Włókniarz Pabianice 12 9 1 2 81-39 19
4 LKS Jutrzenka Bychlew 12 8 2 2 77-43 18
5 UMKS Księżak II Łowicz 13 6 0 7 61-69 12
6 TG Sokół Zgierz 12 6 0 6 57-63 12
7 UMLKS Radomsko 13 7 1 5 70-60 15
8 UKS Fungis II Maków 13 7 1 5 76-54 15
9 KS Legion Skierniewice 13 4 1 8 58-72 9
10 ULKS Moszczenica-kobiety 13 4 1 8 57-73 9
11 PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 13 1 0 12 31-99 2
12 KTS AGROSAD Sieradz 13 1 0 12 33-97 2

 

 

WYNIKI II RUNDA

 

Kolejka XVI  -  16.03.2019

UMLKS Radomsko -  ULKS Moszczenica-kobiety      : 

 

Kolejka XV  -  02.03.2019

ULKS Moszczenica-kobiety  -   KTS Agrosad Sieradz      10  :  0

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Pakuła Aleks 3 - 0 11-6  11-5  11-7
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Pakuła Bogdan 3 - 0 11-5  11-7  11-6
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Pakuła Aleks
Pakuła Bogdan
3 - 0 11-9  11-7  11-8
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Pakuła Bogdan 3 - 0 11-8  11-6  12-10
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Pakuła Aleks 3 - 1 11-8  11-7  8-11  11-6
Stół 2
[C]   Kuwerska Karina - [W]   Bartosik Robert 3 - 0 11-5  11-7  11-6
[D]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Cieploch Piotr 3 - 0 11-7  11-4  11-8
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Bartosik Robert
Cieploch Piotr
3 - 0 11-9  11-8  11-8
[C]   Kuwerska Karina - [Z]   Cieploch Piotr 3 - 0 11-5  11-7  11-6
[D]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Bartosik Robert 3 - 0 11-8  11-5  11-6

 

Kolejka XIV  -  20.02.2019

KS Legion Skierniewice  -  ULKS Moszczenica-kobiety    9  :  1

Stół 1
[A]   Winnicki Damian - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 2 6-11  6-11  11-7  11-8  11-4
[B]   Frątczak Arkadiusz - [Y]   Kuwerska Katarzyna 3 - 1 11-6  9-11  13-11  14-12
Winnicki Damian
Frątczak Arkadiusz
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
3 - 2 11-8  11-13  10-12  11-4  11-6
[A]   Winnicki Damian - [Y]   Kuwerska Katarzyna 3 - 0 11-5  11-9  11-6
[B]   Frątczak Arkadiusz - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-7  8-11  11-5  11-7
Stół 2
[C]   Przybysz Sławomir - [W]   Kuwerska Karina 3 - 1 11-5  12-10  9-11  12-10
[D]   Wlazło Wojciech - [Z]   Jagodzińska Klaudia 3 - 2 11-8  11-7  9-11  10-12  11-4
Przybysz Sławomir
Wlazło Wojciech
- Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
3 - 1 11-5  11-5  4-11  11-9
[C]   Przybysz Sławomir - [Z]   Jagodzińska Klaudia 3 - 1 12-14  11-6  11-6  11-3
[D]   Wlazło Wojciech - [W]   Kuwerska Karina 2 - 3 11-2  8-11  11-9  9-11  12-14

 

Kolejka XIII  -  Pauza

 

Kolejka XII  -  Pauza

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  -  10.11.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   TG Sokół Zgierz      4  :  6

Stół 1
[A]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Krych Krzysztof 2 - 3 12-10  5-11  13-11  6-11  2-11
[B]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Szcześniak Karol 2 - 3 7-11  7-11  11-9  11-8  9-11
Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
- Krych Krzysztof
Szcześniak Karol
3 - 2 11-7  3-11  11-9  9-11  11-5
[A]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Szcześniak Karol 3 - 1 11-6  11-9  9-11  11-7
[B]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Krych Krzysztof 1 - 3 9-11  11-7  6-11  9-11
Stół 2
[C]   Kuwerska Karina - [W]   Jacak Patryk 3 - 2 8-11  11-7  11-9  8-11  11-8
[D]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Ferszowicz Antoni 1 - 3 7-11  9-11  11-5  8-11
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Ferszowicz Antoni
Jacak Patryk
3 - 2 8-11  11-6  5-11  11-4  12-10
[C]   Kuwerska Karina - [Z]   Ferszowicz Antoni 1 - 3 11-5  8-11  7-11  7-11
[D]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Jacak Patryk 2 - 3 12-14  10-12  11-9  11-6  10-12

 

 

Kolejka X  -  01.12.2018

GLKS Burza Pawlikowice  -  ULKS Moszczenica-kobiety    9  :  1

Stół 1
[A]   Kowalski Mateusz - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 2 5-11  11-8  9-11  11-6  11-9
[B]   Jarmakowski Kamil - [Y]   Kuwerska Katarzyna 3 - 0 11-6  11-6  11-6
Kowalski Mateusz
Jarmakowski Kamil
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
3 - 0 11-7  11-6  11-7
[A]   Kowalski Mateusz - [Y]   Kuwerska Katarzyna 3 - 1 11-8  11-7  7-11  11-7
[B]   Jarmakowski Kamil - [X]   Włodarczyk Magdalena 3 - 0 11-5  11-7  11-5
Stół 2
[C]   Bednarek Krzysztof - [W]   Jagodzińska Klaudia 2 - 3 11-8  11-9  8-11  9-11  8-11
[D]   Kunce Ryszard - [Z]   Kuwerska Karina 3 - 1 11-6  9-11  12-10  11-6
Bednarek Krzysztof
Kunce Ryszard
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
3 - 2 9-11  11-8  11-13  11-6  11-9
[C]   Bednarek Krzysztof - [Z]   Kuwerska Karina 3 - 0 11-2  11-5  11-8
[D]   Kunce Ryszard - [W]   Jagodzińska Klaudia 3 - 0 11-8  11-2  11-6

 

Kolejka IX  -  25.11.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   MUKS Włókniarz Pabianice      3  :  7

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Robak Jacek 0 - 3 7-11  5-11  5-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Kapelański Adam 3 - 1 8-11  11-1  11-6  11-8
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Robak Jacek
Romanowski Andrzej
2 - 3 8-11  6-11  11-7  11-3  4-11
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Kapelański Adam 3 - 2 11-7  11-7  2-11  4-11  11-9
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Robak Jacek 1 - 3 9-11  11-6  5-11  8-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Romanowski Andrzej 0 - 3 8-11  5-11  10-12
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Sobczyk Andrzej 3 - 1 11-9  11-9  7-11  11-6
Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
- Kapelański Adam
Sobczyk Andrzej
0 - 3 10-12  5-11  3-11
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Sobczyk Andrzej 2 - 3 13-11  10-12  11-6  5-11  8-11
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Romanowski Andrzej 1 - 3 7-11  8-11  11-8  2-11

 

 

Kolejka VIII  -  27.11.2018

UMKS Księżak II Łowicz  -  ULKS Moszczenica-kobiety       7  :  3

Stół 1
[A]   Papuga Dawid - [X]   Kuwerska Katarzyna 3 - 1 9-11  11-7  11-8  12-10
[B]   Myczka Przemysław - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 8-11  4-11  7-11
Papuga Dawid
Znyk Cezary
- Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
3 - 0 11-4  12-10  11-4
[A]   Papuga Dawid - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-9  11-6  9-11  11-4
[B]   Myczka Przemysław - [X]   Kuwerska Katarzyna 3 - 1 11-7  11-9  4-11  11-5
Stół 2
[C]   Uczciwek Piotr - [W]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 9-11  9-11  8-11
[D]   Znyk Cezary - [Z]   Kuwerska Karina 3 - 0 11-5  11-4  11-9
Myczka Przemysław
Uczciwek Piotr
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
2 - 3 11-7  6-11  13-11  8-11  9-11
[C]   Uczciwek Piotr - [Z]   Kuwerska Karina 3 - 1 11-7  8-11  13-11  11-6
[D]   Znyk Cezary - [W]   Jagodzińska Klaudia 3 - 0 13-11  11-7  11-9

 

Kolejka VII  -  17.11.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   UMLKS Radomsko      4  :  6

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Kokosiński Bogusław 0 - 3 12-14  9-11  8-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Grodek Ireneusz 3 - 2 11-7  12-10  8-11  9-11  11-9
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Grodek Ireneusz
Wieczorek Krzysztof
0 - 3 6-11  6-11  6-11
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Grodek Ireneusz 3 - 1 12-10  11-4  7-11  11-6
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Kokosiński Bogusław 2 - 3 10-12  11-6  11-8  8-11  9-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Wieczorek Krzysztof 2 - 3 11-7  13-11  4-11  14-16  9-11
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Stępień Tomasz 1 - 3 10-12  3-11  11-5  8-11
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Kokosiński Bogusław
Stępień Tomasz
3 - 2 11-9  6-11  14-16  11-8  11-9
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Stępień Tomasz 3 - 1 14-12  7-11  13-11  11-2
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Wieczorek Krzysztof 1 - 3 11-9  9-11  5-11  9-11

 

 

Kolejka VI  -  18.11.2018

LKS Jutrzenka Bychlew  -  ULKS Moszczenica-kobiety      8  :  2

Stół 1
[A]   Mazur Paweł - [X]   Kuwerska Katarzyna 3 - 0 11-3  11-5  12-10
[B]   Kierzek Kamil - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 0 11-4  11-4  11-7
Mazur Paweł
Kierzek Kamil
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
3 - 2 11-5  8-11  6-11  11-2  11-6
[A]   Mazur Paweł - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 0 11-7  11-5  11-9
[B]   Kierzek Kamil - [X]   Kuwerska Katarzyna 2 - 3 11-7  11-13  11-9  5-11  11-13
Stół 2
[C]   Wroński Piotr - [W]   Nitek Patrycja 3 - 1 11-13  11-5  11-6  11-8
[D]   Kordaczuk Michał - [Z]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 4-11  12-10  4-11  9-11
Wroński Piotr
Kordaczuk Michał
- Nitek Patrycja
Włodarczyk Magdalena
3 - 1 11-6  9-11  11-6  11-9
[C]   Wroński Piotr - [Z]   Jagodzińska Klaudia 3 - 0 11-7  11-5  11-6
[D]   Kordaczuk Michał - [W]   Nitek Patrycja 3 - 1 11-5  10-12  11-7  12-10

 

 

Kolejka V  -  27.10.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   MKS Rzgów      3  :  7  

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Maczużak Bartłomiej 3 - 1 11-8  5-11  11-8  11-5
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Łuczak Przemysław 2 - 3 11-7  10-12  8-11  11-9  7-11
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Maczużak Bartłomiej
Cieśliński Dariusz
0 - 3 8-11  11-13  7-11
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Łuczak Przemysław 2 - 3 9-11  8-11  12-10  11-4  7-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Maczużak Bartłomiej 2 - 3 11-8  11-8  8-11  10-12  9-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Cieśliński Dariusz 2 - 3 13-11  11-9  7-11  9-11  6-11
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Nowakowski Robert 3 - 2 8-11  9-11  13-11  16-14  14-12
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Nowakowski Robert
Łuczak Przemysław
3 - 1 9-11  11-5  12-10  11-8
[C]   Nitek Patrycja - [Z]   Nowakowski Robert 0 - 3 7-11  3-11  6-11
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Cieśliński Dariusz 0 - 3 9-11  5-11  9-11

 

 

Kolejka IV  -  22.10.2018

KTS AGROSAD Sieradz  -  ULKS Moszczenica-kobiety      3  :   7

Stół 1
[A]   Pakuła Bogdan - [X]   Kuwerska Katarzyna 2 - 3 11-9  14-12  7-11  9-11  6-11
[B]   Pakuła Aleks - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-7  10-12  11-7  11-2
Pakuła Bogdan
Pakuła Aleks
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
3 - 2 11-3  11-8  4-11  9-11  11-6
[A]   Pakuła Bogdan - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 7-11  4-11  5-11
[B]   Pakuła Aleks - [X]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 11-7  7-11  3-11  7-11
Stół 2
[C]   Kapica Marek - [W]   Jagodzińska Klaudia 2 - 3 8-11  11-6  12-10  8-11  4-11
[D]   Kopytek Adam - [Z]   Kuwerska Karina 0 - 3 6-11  4-11  4-11
Bartosik Robert
Niewiadomski Mariusz
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
3 - 1 11-9  11-8  8-11  11-7
[C]   Bartosik Robert - [Z]   Kuwerska Karina 2 - 3 11-8  8-11  7-11  11-9  7-11
[D]   Niewiadomski Mariusz - [W]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 5-11  14-12  8-11  7-11

 

 

Kolejka III  -  16.10.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   KS Legion Skierniewice     5  :  5

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Winnicki Damian 0 - 3 11-13  4-11  9-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Przybysz Sławomir 3 - 2 11-7  14-16  10-12  11-4  11-7
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Winnicki Damian
Wlazło Wojciech
3 - 2 7-11  11-9  5-11  13-11  11-7
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Przybysz Sławomir 3 - 2 8-11  11-8  9-11  11-9  11-8
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Winnicki Damian 2 - 3 8-11  11-8  9-11  12-10  7-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Wlazło Wojciech 3 - 0 11-7  11-4  11-5
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Frątczak Arkadiusz 0 - 3 6-11  4-11  9-11
Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
- Frątczak Arkadiusz
Przybysz Sławomir
1 - 3 11-7  7-11  4-11  4-11
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Frątczak Arkadiusz 0 - 3 2-11  8-11  8-11
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Wlazło Wojciech 3 - 0 19-17  11-8  13-11

 

 

Kolejka II  -  14.10.2018

PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.  -  ULKS Moszczenica-kobiety      3  :   7

Stół 1
[A]   Bernacki Patryk - [X]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 8-11  11-6  10-12  7-11
[B]   Kowalczyk Piotr - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-7  10-12  11-4  11-5
Bernacki Patryk
Sadowski Kacper
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
2 - 3 15-13  14-12  8-11  8-11  11-13
[A]   Bernacki Patryk - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 5-11  3-11  1-11
[B]   Kowalczyk Piotr - [X]   Kuwerska Katarzyna 3 - 1 11-5  6-11  11-8  11-7
Stół 2
[C]   Dyniak Ryszard - [W]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 10-12  5-11  5-11
[D]   Sadowski Kacper - [Z]   Kuwerska Karina 3 - 2 8-11  14-12  6-11  11-6  17-15
Dyniak Ryszard
Kowalczyk Piotr
- Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
2 - 3 11-13  7-11  11-6  12-10  9-11
[C]   Dyniak Ryszard - [Z]   Kuwerska Karina 2 - 3 8-11  7-11  12-10  11-7  5-11
[D]   Sadowski Kacper - [W]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 7-11  9-11  11-5  8-11

 

 

Kolejka I  -  09.12.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   UKS Fungis II Maków      7  :  3

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Placek Krzysztof 3 - 2 11-8  11-7  10-12  10-12  11-6
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Placek Jakub 3 - 0 11-6  11-6  11-6
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Placek Krzysztof
Placek Jakub
3 - 1 12-10  6-11  11-5  11-6
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Placek Jakub 1 - 3 11-8  12-14  11-13  10-12
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Placek Krzysztof 1 - 3 7-11  2-11  11-9  7-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Kowalski Mateusz 2 3 - 0 11-7  11-2  11-5
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Nowak Tomasz 3 - 0 11-7  11-5  11-9
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Kowalski Mateusz 2
Nowak Tomasz
1 - 3 9-11  8-11  11-6  4-11
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Nowak Tomasz 3 - 1 8-11  11-5  16-14  11-2
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Kowalski Mateusz 2 3 - 1 11-6  11-5  10-12  13-11

 

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2019. All Rights Reserved.