ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Tabela

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 LKS Jutrzenka Bychlew 8 6 0 2 52-28 12
2 MKS Rzgów 8 5 1 2 47-33 11
3 TG Sokół Zgierz 9 5 0 4 48-42 10
4 GLKS Burza Pawlikowice 7 4 2 1 37-33 10
5 UKS Fungis II Maków 7 4 0 3 43-27 8
6 MUKS Włókniarz Pabianice 6 4 0 2 36-24 8
7 UMLKS Radomsko 7 3 1 3 34-36 7
8 KS Legion Skierniewice 7 3 1 3 34-36 7
9 UMKS Księżak II Łowicz 6 3 0 3 30-30 6
10 ULKS Moszczenica-kobiety 9 2 1 6 38-52 5
11 KTS AGROSAD Sieradz 7 1 0 6 21-49 2
12 PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 7 1 0 6 20-50 2

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  -  10.11.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   TG Sokół Zgierz      4  :  6

Stół 1
[A]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Krych Krzysztof 2 - 3 12-10  5-11  13-11  6-11  2-11
[B]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Szcześniak Karol 2 - 3 7-11  7-11  11-9  11-8  9-11
Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
- Krych Krzysztof
Szcześniak Karol
3 - 2 11-7  3-11  11-9  9-11  11-5
[A]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Szcześniak Karol 3 - 1 11-6  11-9  9-11  11-7
[B]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Krych Krzysztof 1 - 3 9-11  11-7  6-11  9-11
Stół 2
[C]   Kuwerska Karina - [W]   Jacak Patryk 3 - 2 8-11  11-7  11-9  8-11  11-8
[D]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Ferszowicz Antoni 1 - 3 7-11  9-11  11-5  8-11
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Ferszowicz Antoni
Jacak Patryk
3 - 2 8-11  11-6  5-11  11-4  12-10
[C]   Kuwerska Karina - [Z]   Ferszowicz Antoni 1 - 3 11-5  8-11  7-11  7-11
[D]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Jacak Patryk 2 - 3 12-14  10-12  11-9  11-6  10-12

 

 

Kolejka X  -  01.12.2018

GLKS Burza Pawlikowice  -  ULKS Moszczenica-kobiety        : 

 

 

Kolejka IX  -  25.11.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   MUKS Włókniarz Pabianice      3  :  7

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Robak Jacek 0 - 3 7-11  5-11  5-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Kapelański Adam 3 - 1 8-11  11-1  11-6  11-8
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Robak Jacek
Romanowski Andrzej
2 - 3 8-11  6-11  11-7  11-3  4-11
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Kapelański Adam 3 - 2 11-7  11-7  2-11  4-11  11-9
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Robak Jacek 1 - 3 9-11  11-6  5-11  8-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Romanowski Andrzej 0 - 3 8-11  5-11  10-12
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Sobczyk Andrzej 3 - 1 11-9  11-9  7-11  11-6
Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
- Kapelański Adam
Sobczyk Andrzej
0 - 3 10-12  5-11  3-11
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Sobczyk Andrzej 2 - 3 13-11  10-12  11-6  5-11  8-11
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Romanowski Andrzej 1 - 3 7-11  8-11  11-8  2-11

 

 

Kolejka VIII  -  04.12.2018

UMKS Księżak II Łowicz  -  ULKS Moszczenica-kobiety        : 

 

 

Kolejka VII  -  17.11.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   UMLKS Radomsko      4  :  6

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Kokosiński Bogusław 0 - 3 12-14  9-11  8-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Grodek Ireneusz 3 - 2 11-7  12-10  8-11  9-11  11-9
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Grodek Ireneusz
Wieczorek Krzysztof
0 - 3 6-11  6-11  6-11
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Grodek Ireneusz 3 - 1 12-10  11-4  7-11  11-6
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Kokosiński Bogusław 2 - 3 10-12  11-6  11-8  8-11  9-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Wieczorek Krzysztof 2 - 3 11-7  13-11  4-11  14-16  9-11
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Stępień Tomasz 1 - 3 10-12  3-11  11-5  8-11
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Kokosiński Bogusław
Stępień Tomasz
3 - 2 11-9  6-11  14-16  11-8  11-9
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Stępień Tomasz 3 - 1 14-12  7-11  13-11  11-2
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Wieczorek Krzysztof 1 - 3 11-9  9-11  5-11  9-11

 

 

Kolejka VI  -  18.11.2018

LKS Jutrzenka Bychlew  -  ULKS Moszczenica-kobiety      8  :  2

Stół 1
[A]   Mazur Paweł - [X]   Kuwerska Katarzyna 3 - 0 11-3  11-5  12-10
[B]   Kierzek Kamil - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 0 11-4  11-4  11-7
Mazur Paweł
Kierzek Kamil
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
3 - 2 11-5  8-11  6-11  11-2  11-6
[A]   Mazur Paweł - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 0 11-7  11-5  11-9
[B]   Kierzek Kamil - [X]   Kuwerska Katarzyna 2 - 3 11-7  11-13  11-9  5-11  11-13
Stół 2
[C]   Wroński Piotr - [W]   Nitek Patrycja 3 - 1 11-13  11-5  11-6  11-8
[D]   Kordaczuk Michał - [Z]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 4-11  12-10  4-11  9-11
Wroński Piotr
Kordaczuk Michał
- Nitek Patrycja
Włodarczyk Magdalena
3 - 1 11-6  9-11  11-6  11-9
[C]   Wroński Piotr - [Z]   Jagodzińska Klaudia 3 - 0 11-7  11-5  11-6
[D]   Kordaczuk Michał - [W]   Nitek Patrycja 3 - 1 11-5  10-12  11-7  12-10

 

 

Kolejka V  -  27.10.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   MKS Rzgów      3  :  7  

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Maczużak Bartłomiej 3 - 1 11-8  5-11  11-8  11-5
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Łuczak Przemysław 2 - 3 11-7  10-12  8-11  11-9  7-11
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Maczużak Bartłomiej
Cieśliński Dariusz
0 - 3 8-11  11-13  7-11
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Łuczak Przemysław 2 - 3 9-11  8-11  12-10  11-4  7-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Maczużak Bartłomiej 2 - 3 11-8  11-8  8-11  10-12  9-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Cieśliński Dariusz 2 - 3 13-11  11-9  7-11  9-11  6-11
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Nowakowski Robert 3 - 2 8-11  9-11  13-11  16-14  14-12
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Nowakowski Robert
Łuczak Przemysław
3 - 1 9-11  11-5  12-10  11-8
[C]   Nitek Patrycja - [Z]   Nowakowski Robert 0 - 3 7-11  3-11  6-11
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Cieśliński Dariusz 0 - 3 9-11  5-11  9-11

 

 

Kolejka IV  -  22.10.2018

KTS AGROSAD Sieradz  -  ULKS Moszczenica-kobiety      3  :   7

Stół 1
[A]   Pakuła Bogdan - [X]   Kuwerska Katarzyna 2 - 3 11-9  14-12  7-11  9-11  6-11
[B]   Pakuła Aleks - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-7  10-12  11-7  11-2
Pakuła Bogdan
Pakuła Aleks
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
3 - 2 11-3  11-8  4-11  9-11  11-6
[A]   Pakuła Bogdan - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 7-11  4-11  5-11
[B]   Pakuła Aleks - [X]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 11-7  7-11  3-11  7-11
Stół 2
[C]   Kapica Marek - [W]   Jagodzińska Klaudia 2 - 3 8-11  11-6  12-10  8-11  4-11
[D]   Kopytek Adam - [Z]   Kuwerska Karina 0 - 3 6-11  4-11  4-11
Bartosik Robert
Niewiadomski Mariusz
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
3 - 1 11-9  11-8  8-11  11-7
[C]   Bartosik Robert - [Z]   Kuwerska Karina 2 - 3 11-8  8-11  7-11  11-9  7-11
[D]   Niewiadomski Mariusz - [W]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 5-11  14-12  8-11  7-11

 

 

Kolejka III  -  16.10.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   KS Legion Skierniewice     5  :  5

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Winnicki Damian 0 - 3 11-13  4-11  9-11
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Przybysz Sławomir 3 - 2 11-7  14-16  10-12  11-4  11-7
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Winnicki Damian
Wlazło Wojciech
3 - 2 7-11  11-9  5-11  13-11  11-7
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Przybysz Sławomir 3 - 2 8-11  11-8  9-11  11-9  11-8
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Winnicki Damian 2 - 3 8-11  11-8  9-11  12-10  7-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Wlazło Wojciech 3 - 0 11-7  11-4  11-5
[D]   Kuwerska Karina - [Z]   Frątczak Arkadiusz 0 - 3 6-11  4-11  9-11
Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
- Frątczak Arkadiusz
Przybysz Sławomir
1 - 3 11-7  7-11  4-11  4-11
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Frątczak Arkadiusz 0 - 3 2-11  8-11  8-11
[D]   Kuwerska Karina - [W]   Wlazło Wojciech 3 - 0 19-17  11-8  13-11

 

 

Kolejka II  -  14.10.2018

PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.  -  ULKS Moszczenica-kobiety      3  :   7

Stół 1
[A]   Bernacki Patryk - [X]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 8-11  11-6  10-12  7-11
[B]   Kowalczyk Piotr - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 1 11-7  10-12  11-4  11-5
Bernacki Patryk
Sadowski Kacper
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
2 - 3 15-13  14-12  8-11  8-11  11-13
[A]   Bernacki Patryk - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 5-11  3-11  1-11
[B]   Kowalczyk Piotr - [X]   Kuwerska Katarzyna 3 - 1 11-5  6-11  11-8  11-7
Stół 2
[C]   Dyniak Ryszard - [W]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 10-12  5-11  5-11
[D]   Sadowski Kacper - [Z]   Kuwerska Karina 3 - 2 8-11  14-12  6-11  11-6  17-15
Dyniak Ryszard
Kowalczyk Piotr
- Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
2 - 3 11-13  7-11  11-6  12-10  9-11
[C]   Dyniak Ryszard - [Z]   Kuwerska Karina 2 - 3 8-11  7-11  12-10  11-7  5-11
[D]   Sadowski Kacper - [W]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 7-11  9-11  11-5  8-11

 

 

Kolejka I  -  09.12.2018

ULKS Moszczenica-kobiety  -   UKS Fungis II Maków       :  

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.