ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Ranking ligowy

 

 

lp. nazwisko imię klub mecze zw po sety punkty
1 Mazur Paweł LKS Jutrzenka Bychlew 14 13 1 39-8 39
2 Kierzek Kamil LKS Jutrzenka Bychlew 16 13 3 42-13 39
3 Krych Krzysztof TG Sokół Zgierz 18 12 6 40-26 36
4 Robak Jacek MUKS Włókniarz Pabianice 12 11 1 35-8 33
5 Maczużak Bartłomiej MKS Rzgów 16 11 5 37-23 33
6 Łuczak Przemysław MKS Rzgów 12 10 2 30-17 30
7 Ferszowicz Antoni TG Sokół Zgierz 16 12 4 40-23 24
8 Cieśliński Dariusz MKS Rzgów 16 11 5 35-24 24
9 Placek Krzysztof UKS Fungis II Maków 12 8 4 26-20 24
10 Kuwerska Katarzyna ULKS Moszczenica-kobiety 16 8 8 30-36 24
11 Bednarek Krzysztof GLKS Burza Pawlikowice 12 10 2 32-10 23
12 Jarmakowski Kamil GLKS Burza Pawlikowice 10 7 3 24-12 21
13 Placek Jakub UKS Fungis II Maków 12 7 5 28-18 21
14 Szcześniak Karol TG Sokół Zgierz 18 7 11 24-44 21
15 Frątczak Arkadiusz KS Legion Skierniewice 12 10 2 33-13 20
16 Wroński Piotr LKS Jutrzenka Bychlew 10 9 1 29-7 18
17 Sobczyk Andrzej MUKS Włókniarz Pabianice 10 9 1 28-10 18
18 Winnicki Damian KS Legion Skierniewice 10 6 4 24-15 18
19 Kokosiński Bogusław UMLKS Radomsko 14 6 8 27-29 18
20 Włodarczyk Magdalena ULKS Moszczenica-kobiety 16 6 10 31-36 18
21 Wieczorek Krzysztof UMLKS Radomsko 14 8 6 27-28 17
22 Romanowski Andrzej MUKS Włókniarz Pabianice 12 8 4 29-16 16
23 Kordaczuk Michał LKS Jutrzenka Bychlew 14 8 6 32-26 16
24 Sadowski Kacper PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 14 8 6 27-26 16
25 Kowalski Mateusz GLKS Burza Pawlikowice 8 5 3 15-14 15
26 Stępień Tomasz UMLKS Radomsko 14 7 7 28-28 14
27 Kuwerska Karina ULKS Moszczenica-kobiety 14 7 7 27-30 14
28 Jagodzińska Klaudia ULKS Moszczenica-kobiety 15 7 8 30-30 14
29 Jacak Patryk TG Sokół Zgierz 16 7 9 30-32 14
30 Bartłomiejczyk Jarosław GLKS Burza Pawlikowice 8 6 2 19-10 14
31 Papuga Dawid UMKS Księżak II Łowicz 8 4 4 12-16 12
32 Bernacki Patryk PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 14 4 10 18-33 12
33 Znyk Cezary UMKS Księżak II Łowicz 10 5 5 20-22 10
34 Nowak Tomasz UKS Fungis II Maków 12 5 7 24-24 10
35 Kowalczyk Piotr PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 14 3 11 17-36 9
36 Wrzosek Andrzej UKS Fungis II Maków 8 4 4 18-18 8
37 Wrzalik Tomasz UMLKS Radomsko 4 3 1 11-4 6
38 Kunce Ryszard GLKS Burza Pawlikowice 4 3 1 10-4 6
39 Kotlicki Mirosław MKS Rzgów 5 3 2 9-9 6
40 Wlazło Wojciech KS Legion Skierniewice 12 3 9 13-33 6
41 Dyniak Ryszard PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 14 3 11 21-36 6
42 Guzek Mateusz UMKS Księżak II Łowicz 2 2 0 6-2 6
43 Grodek Ireneusz UMLKS Radomsko 10 2 8 15-27 6
44 Myczka Przemysław UMKS Księżak II Łowicz 10 2 8 13-24 6
45 Przybysz Sławomir KS Legion Skierniewice 12 2 10 13-32 6
46 Pakuła Aleks KTS AGROSAD Sieradz 8 2 6 11-20 5
47 Sierota Szymon UMKS Księżak II Łowicz 4 2 2 10-9 4
48 Kowalski Mateusz 2 UKS Fungis II Maków 4 2 2 9-7 4
49 Uczciwek Piotr UMKS Księżak II Łowicz 4 2 2 9-10 4
50 Nowakowski Robert MKS Rzgów 7 2 5 9-17 4
51 Bartosik Robert KTS AGROSAD Sieradz 5 1 4 6-12 3
52 Kapelański Adam MUKS Włókniarz Pabianice 10 1 9 8-27 3
53 Kryściak Przemysław TG Sokół Zgierz 2 1 1 4-4 2
54 Szczepaniak Przemysław2 MKS Rzgów 6 1 5 7-15 2
55 Kapica Marek KTS AGROSAD Sieradz 7 1 6 10-20 2
56 Kulawiński Michał Piotr GLKS Burza Pawlikowice 2 0 2 2-6 0
57 Szpakowski Eugeniusz TG Sokół Zgierz 2 0 2 1-6 0
58 Czułek Michał KS Legion Skierniewice 2 0 2 1-6 0
59 Rechciński Michał MKS Rzgów 2 0 2 0-6 0
60 Kosiorek Daniel UMKS Księżak II Łowicz 2 0 2 0-6 0
61 Gorzela Jarosław LKS Jutrzenka Bychlew 2 0 2 0-6 0
62 Nitek Patrycja ULKS Moszczenica-kobiety 3 0 3 2-9 0
63 Niewiadomski Mariusz KTS AGROSAD Sieradz 3 0 3 2-9 0
64 Kopytek Adam KTS AGROSAD Sieradz 3 0 3 1-9 0
65 Borys Marek LKS Jutrzenka Bychlew 4 0 4 4-12 0
66 Cieślak Maciej MUKS Włókniarz Pabianice 4 0 4 2-12 0
67 Gęszczak Patryk LKS Jutrzenka Bychlew 4 0 4 1-12 0
68 Adamiak Bartosz GLKS Burza Pawlikowice 4 0 4 0-12 0
69 Pakuła Bogdan KTS AGROSAD Sieradz 6 0 6 5-18 0

 

 

 Ranking klubowy

 

kolejki: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 suma runda 1 suma
Kuwerska Katarzyna   3 3 6 3 3 3   3   0 24 24
Włodarczyk Magdalena   3 3 3 0 0 3   3   3 18 18
Jagodzińska Klaudia   4 2 4 0 2 2   0   0 14 14
Kuwerska Karina   2 2 4 2   0   2   2 14 14
Nitek Patrycja         0 0           0 0

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.