ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Terminarz II LM 2018/2019

 

RUNDA II

kolejka 12
07.04 (nd) godz.13 LUKS Start Przygłów STS Orlicz 1924 Suchedniów  
09.02 (so) godz.18 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka MLUKS Brzeziny 9 : 1
17.03 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  
02.03 (so) godz.10 ULKS Moszczenica LKS Stomil Bełchatów 3 : 7
13.04 (so) godz.12 UKS Orlęta Bilcza IKS "Start" II Zduńska Wola  
16.02 (so) godz.15:30 LKS Biała Rawska UMKS Księżak Łowicz 3 : 7
 
kolejka 13
03.03 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny STS Orlicz 1924 Suchedniów 2 : 8
10.03 (nd) godz.13 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź LUKS Start Przygłów 5 : 5
24.03 (nd) godz.11 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka UKS Fungis Maków  
07.04 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów IKS "Start" II Zduńska Wola  
23.02 (so) godz.12 UKS Orlęta Bilcza UMKS Księżak Łowicz 5 : 5
02.03 (so) godz.13 ULKS Moszczenica LKS Biała Rawska 3 : 7
 
kolejka 14
17.02 (nd) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź STS Orlicz 1924 Suchedniów 0 : 10
15.03 (pt) godz.19 UKS Fungis Maków MLUKS Brzeziny  
15.03 (pt) godz.19 LUKS Start Przygłów MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  
16.03 (so) godz.16 LKS Biała Rawska LKS Stomil Bełchatów  
16.03 (so) godz.14 UMKS Księżak Łowicz IKS "Start" II Zduńska Wola  
16.03 (so) godz.12 UKS Orlęta Bilcza ULKS Moszczenica  
 
kolejka 15
23.03 (so) godz.16 STS Orlicz 1924 Suchedniów UKS Fungis Maków  
23.03 (so) godz.16 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  
13.04 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny LUKS Start Przygłów  
23.03 (so) godz.14 UMKS Księżak Łowicz LKS Stomil Bełchatów  
17.03 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza LKS Biała Rawska  
23.03 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola ULKS Moszczenica  
 
kolejka 16
10.02 (nd) godz.12 STS Orlicz 1924 Suchedniów MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 7 : 3
14.04 (nd) godz.12 LUKS Start Przygłów UKS Fungis Maków  
14.04 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  
14.04 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów UKS Orlęta Bilcza  
14.04 (nd) godz.14 UMKS Księżak Łowicz ULKS Moszczenica  
14.04 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola LKS Biała Rawska  

 

 

RUNDA I

 

kolejka 1
06.10 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz UKS Fungis Maków 3 : 7
30.09 (nd) godz.12 LUKS Start Przygłów KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 4 : 6
22.09 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola UKS Orlęta Bilcza 5 : 5
22.09 (so) godz.16 LKS Stomil Bełchatów LKS Biała Rawska 7 : 3
20.09 (cz) godz.18 ULKS Moszczenica MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 1 : 9
13.10 (so) godz.18 STS Orlicz 1924 Suchedniów MLUKS Brzeziny 9 : 1
 
kolejka 2
01.12 (so) godz.16 UKS Fungis Maków LUKS Start Przygłów  
23.09 (nd) godz.12 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź IKS "Start" II Zduńska Wola 8 : 2
23.09 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza LKS Stomil Bełchatów 6 : 4
23.09 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska ULKS Moszczenica 6 : 4
23.09 (nd) godz.12 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka STS Orlicz 1924 Suchedniów 2 : 8
28.10 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny UMKS Księżak Łowicz   6 : 4
 
kolejka 3
28.10 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola UKS Fungis Maków 2 : 8 
20.10 (so) godz.14 LKS Stomil Bełchatów KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 4 : 6
28.10 (nd) godz.11 ULKS Moszczenica UKS Orlęta Bilcza 2 : 8 
20.10 (so) godz.16 STS Orlicz 1924 Suchedniów LKS Biała Rawska 10 : 0
20.10 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 3 : 7
09.12 (nd) godz.12 LUKS Start Przygłów UMKS Księżak Łowicz  
 
kolejka 4
14.10 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków LKS Stomil Bełchatów 5 : 5
26.10 (pt) godz.18 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź ULKS Moszczenica 8 : 2 
21.10 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza STS Orlicz 1924 Suchedniów 0 : 10
21.10 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska MLUKS Brzeziny 3 : 7
21.10 (nd) godz.12 UMKS Księżak Łowicz MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 3 : 7
21.10 (nd) godz.17 LUKS Start Przygłów IKS "Start" II Zduńska Wola 7 : 3
 
kolejka 5
27.10 (so) godz.16 ULKS Moszczenica UKS Fungis Maków 1 : 9 
10.11 (so) godz.14 STS Orlicz 1924 Suchedniów KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 9 : 1 
27.10 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny UKS Orlęta Bilcza  7 : 3
27.10 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Biała Rawska  7 : 3 
28.10 (nd) godz.17 LKS Stomil Bełchatów LUKS Start Przygłów 4 : 6
27.10 (so) godz.11 IKS "Start" II Zduńska Wola UMKS Księżak Łowicz 7 : 3
 
kolejka 6
03.11 (so) godz.16 UKS Fungis Maków STS Orlicz 1924 Suchedniów  2 : 8
03.11 (so) godz.16 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź MLUKS Brzeziny  4 : 6
03.11 (so) godz.12:30 UKS Orlęta Bilcza MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  1 : 9
03.11 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz LKS Biała Rawska   6 : 4 
03.11 (so) godz.16 LUKS Start Przygłów ULKS Moszczenica  10 : 0
03.11 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola LKS Stomil Bełchatów   2 : 8
 
kolejka 7
17.11 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny UKS Fungis Maków  4 : 6
17.11 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  9 : 1
17.11 (so) godz.16 LKS Biała Rawska UKS Orlęta Bilcza  5 : 5
04.11 (nd) godz.12 STS Orlicz 1924 Suchedniów LUKS Start Przygłów  8 : 2
17.11 (so) godz.12 ULKS Moszczenica IKS "Start" II Zduńska Wola  4 : 6
17.11 (so) godz.16 LKS Stomil Bełchatów UMKS Księżak Łowicz  7 : 3
 
kolejka 8
08.12 (so) godz.16 UKS Fungis Maków MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  2 : 8
24.11 (so) godz.16 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź LKS Biała Rawska  7 : 3
24.11 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz UKS Orlęta Bilcza  6 : 4
10.11 (so) godz.16 LUKS Start Przygłów MLUKS Brzeziny  7 : 3
24.11 (so) godz.16 IKS "Start" II Zduńska Wola STS Orlicz 1924 Suchedniów  0 : 10
24.11 (so) godz.16 LKS Stomil Bełchatów ULKS Moszczenica  7 : 3
 
kolejka 9
25.11 (nd) godz.12 UKS Orlęta Bilcza KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź  6 : 4
25.11 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska UKS Fungis Maków  5 : 5
25.11 (nd) godz.12 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LUKS Start Przygłów  7 : 3
25.11 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny IKS "Start" II Zduńska Wola  6 : 4
25.11 (nd) godz.12 STS Orlicz 1924 Suchedniów LKS Stomil Bełchatów  9 : 1
25.11 (nd) godz.15:30 ULKS Moszczenica UMKS Księżak Łowicz  3 : 7
 
kolejka 10
02.12 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków UKS Orlęta Bilcza   6 : 4
02.12 (nd) godz.12 UMKS Księżak Łowicz KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź   5 : 5
02.12 (nd) godz.12 LUKS Start Przygłów LKS Biała Rawska   5 : 5
02.12 (nd) godz.12 IKS "Start" II Zduńska Wola MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka   1 : 9
02.12 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów MLUKS Brzeziny   8 : 2
14.10 (nd) godz.12 STS Orlicz 1924 Suchedniów ULKS Moszczenica 10 : 0
 
kolejka 11
15.12 (so) godz.16 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź UKS Fungis Maków   7 : 3
15.12 (so) godz.12:30 UKS Orlęta Bilcza LUKS Start Przygłów   8 : 2
15.12 (so) godz.16 LKS Biała Rawska IKS "Start" II Zduńska Wola  10 : 0
15.12 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Stomil Bełchatów   8 : 2
01.12 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny ULKS Moszczenica   9 : 1
15.12 (so) godz.16 STS Orlicz 1924 Suchedniów UMKS Księżak Łowicz   8 : 2

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.