ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Tabela 

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 STS Orlicz 1924 Suchedniów 14 14 0 0 124-16 28
2 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 13 11 0 2 94-36 22
3 UKS Fungis Maków 11 6 2 3 61-49 14
4 KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 13 6 2 5 62-68 14
5 LUKS Start Przygłów 12 5 2 5 59-61 12
6 MLUKS Brzeziny 13 6 0 7 57-73 12
7 LKS Stomil Bełchatów 12 6 1 5 64-56 13
8 UKS Orlęta Bilcza 12 4 3 5 55-65 11
9 UMKS Księżak Łowicz 13 4 2 7 58-72 10
10 LKS Biała Rawska 13 3 3 7 57-73 9
11 IKS "Start" II Zduńska Wola 11 2 1 8 32-78 5
12 ULKS Moszczenica 13 0 0 13 27-103 0

 

 

WYNIKI II RUNDA

 

Kolejka XIV  -  16.03.2019

UKS Orlęta Bilcza  -  ULKS Moszczenica     :  

 

Kolejka XIII  -  02.03.2019

ULKS Moszczenica  -  LKS Biała Rawska    3 :  7

Stół 1
[A]   Gawęda Hubert - [X]   Lis Mariusz 3 - 0 11-7  12-10  11-6
[B]   Nitek Jarosław - [Y]   Tataj Michał 3 - 0 11-7  14-12  11-5
Gawęda Hubert
Nitek Jarosław
- Lis Mariusz
Sarnecki Michał
3 - 0 11-3  11-9  11-6
[A]   Gawęda Hubert - [Y]   Tataj Michał 1 - 3 2-11  12-10  9-11  7-11
[B]   Nitek Jarosław - [X]   Koziarski Jacek 2 - 3 11-9  11-6  8-11  3-11  8-11
Stół 2
[C]   Lipa Oskar - [W]   Synowiecki Jakub 2 - 3 11-9  17-15  1-11  5-11  8-11
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Sarnecki Michał 0 - 3 7-11  7-11  7-11
Lipa Oskar
Ryś Paweł
- Tataj Michał
Koziarski Jacek
1 - 3 4-11  11-6  2-11  7-11
[C]   Lipa Oskar - [Z]   Sarnecki Michał 0 - 3 6-11  6-11  12-14
[D]   Ryś Paweł - [W]   Synowiecki Jakub 0 - 3 3-11  6-11  9-11

 

Kolejka XII  -  02.03.2019

ULKS Moszczenica  -  LKS Stomil Bełchatów    3 :  7

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Makowski Tomasz 3 - 2 7-11  11-13  11-9  11-8  11-4
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Brodzki Maciej 2 - 3 11-9  3-11  8-11  11-7  9-11
Nitek Jarosław
Lipa Oskar
- Makowski Tomasz
Brodzki Maciej
0 - 3 8-11  6-11  8-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Brodzki Maciej 0 - 3 8-11  9-11  11-13
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Makowski Tomasz 2 - 3 11-4  5-11  4-11  11-7  5-11
Stół 2
[C]   Lipa Oskar - [W]   Wróblewski Paweł 2 - 3 11-7  8-11  8-11  11-9  6-11
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Oracz Michał 0 - 3 7-11  7-11  7-11
Gawęda Hubert
Ryś Paweł
- Wróblewski Paweł
Oracz Michał
3 - 2 6-11  8-11  11-6  11-5  12-10
[C]   Lipa Oskar - [Z]   Oracz Michał 0 - 3 8-11  8-11  5-11
[D]   Ryś Paweł - [W]   Wróblewski Paweł 3 - 1 8-11  11-6  11-8  11-7

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  -  05.12.2018

MLUKS Brzeziny  -  ULKS Moszczenica   9  :  1

Stół 1
[A]   Gieraga Michał - [X]   Nitek Jarosław 3 - 2 11-7  9-11  5-11  11-6  11-8
[B]   Antczak Damian - [Y]   Gawęda Hubert 3 - 0 11-6  11-9  11-7
Gieraga Michał
Antczak Damian
- Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
3 - 2 11-7  11-8  8-11  9-11  11-6
[A]   Gieraga Michał - [Y]   Gawęda Hubert 1 - 3 6-11  11-5  9-11  10-12
[B]   Antczak Damian - [X]   Nitek Jarosław 3 - 1 5-11  11-6  11-7  11-9
Stół 2
[C]   Świerczyński Daniel - [W]   Lipa Oskar 3 - 0 11-6  11-6  11-1
[D]   Dens Marcin - [Z]   Latocha Kacper 3 - 0 11-3  11-9  11-7
Świerczyński Daniel
Dens Marcin
- Lipa Oskar
Latocha Kacper
3 - 0 11-9  11-2  11-8
[C]   Świerczyński Daniel - [Z]   Latocha Kacper 3 - 0 11-1  11-4  11-2
[D]   Dens Marcin - [W]   Lipa Oskar 3 - 1 14-12  11-7  11-13  13-11

 

Kolejka X  -  14.10.2018

STS Orlicz 1924 Suchedniów  -  ULKS Moszczenica   10  :  0

Stół 1
[A]   Nadolski Łukasz - [X]   Nitek Jarosław 3 - 0 11-4  11-5  11-4
[B]   Włodyka Paweł - [Y]   Ryś Paweł 3 - 0 11-8  11-9  11-5
Włodyka Paweł
Mazurek Wiesław
- Nitek Jarosław
Ryś Paweł
3 - 0 11-9  11-7  11-3
[A]   Nadolski Łukasz - [Y]   Ryś Paweł 3 - 0 11-3  11-5  11-4
[B]   Włodyka Paweł - [X]   Nitek Jarosław 3 - 2 11-4  11-8  8-11  13-15  11-6
Stół 2
[C]   Karmoliński Maciej - [W]   Polak Miłosz 3 - 0 11-2  11-1  11-4
[D]   Majcher Bartosz - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-7  11-8  11-8
Karmoliński Maciej
Majcher Bartosz
- Polak Miłosz
Dąbrowski Mateusz
3 - 0 11-3  11-5  11-6
[C]   Karmoliński Maciej - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-3  11-6  11-6
[D]   Mazurek Wiesław - [W]   Polak Miłosz 3 - 0 11-5  11-6  11-6

 

Kolejka VII  -  17.11.2018

ULKS Moszczenica  -  IKS "Start" II Zduńska Wola   4  :  6

Stół 1
[A]   Ryś Paweł - [X]   Pabich Piotr 1 - 3 9-11  11-9  7-11  2-11
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Kaczmarek Andrzej 3 - 1 8-11  11-8  11-7  11-3
Ryś Paweł
Gawęda Hubert
- Kaczmarek Andrzej
Gutkowski Piotr
3 - 1 11-8  11-8  11-13  11-8
[A]   Ryś Paweł - [Y]   Kaczmarek Andrzej 1 - 3 7-11  2-11  12-10  6-11
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Pabich Piotr 3 - 1 8-11  11-8  11-9  11-8
Stół 2
[C]   Dybała Kacper - [W]   Ciszewski Dominik 0 - 3 5-11  7-11  5-11
[D]   Dąbrowski Mateusz - [Z]   Gutkowski Piotr 2 - 3 11-6  12-10  6-11  4-11  9-11
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Pabich Piotr
Ciszewski Dominik
3 - 2 11-8  11-9  7-11  6-11  11-9
[C]   Dybała Kacper - [Z]   Gutkowski Piotr 1 - 3 9-11  13-11  8-11  9-11
[D]   Dąbrowski Mateusz - [W]   Ciszewski Dominik 1 - 3 8-11  11-8  4-11  7-11

 

Kolejka VI  -  14.10.2018

LUKS Start Przygłów  -  ULKS Moszczenica   10  :  0

Stół 1
[A]   Uzarczyk Michał - [X]   Ryś Paweł 3 - 0 11-8  11-5  11-3
[B]   Uzarczyk Witold - [Y]   Nitek Jarosław 3 - 2 11-7  4-11  8-11  11-6  11-9
Uzarczyk Michał
Uzarczyk Witold
- Ryś Paweł
Nitek Jarosław
3 - 0 11-6  11-3  11-7
[A]   Uzarczyk Michał - [Y]   Nitek Jarosław 3 - 1 7-11  11-9  11-9  11-7
[B]   Uzarczyk Witold - [X]   Ryś Paweł 3 - 2 11-6  11-8  4-11  10-12  11-8
Stół 2
[C]   Kozera Michał - [W]   Polak Miłosz 3 - 0 11-8  11-5  11-3
[D]   Kozera Paweł 2 - [Z]   Nowak Bartosz 3 - 0 11-5  11-2  11-4
Kozera Michał
Kozera Paweł 2
- Polak Miłosz
Nowak Bartosz
3 - 0 11-7  11-5  11-7
[C]   Kozera Michał - [Z]   Polak Miłosz 3 - 0 11-8  11-5  11-2
[D]   Kozera Paweł 2 - [W]   Nowak Bartosz 3 - 0 11-4  11-7  11-9

 

Kolejka V  -  27.10.2018

ULKS Moszczenica  -  UKS Fungis Maków    1 :  9

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Modranka Marcin 3 - 0 11-9  11-4  11-6
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Stopiński Paweł 0 - 3 7-11  3-11  4-11
Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
- Stopiński Paweł
Minkus Piotr
2 - 3 11-4  8-11  11-7  8-11  9-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Stopiński Paweł 2 - 3 13-11  11-5  10-12  8-11  9-11
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Modranka Marcin 1 - 3 9-11  11-9  8-11  6-11
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Minkus Piotr 0 - 3 6-11  8-11  6-11
[D]   Dąbrowski Mateusz - [Z]   Misiak Michał 0 - 3 3-11  12-14  5-11
Ryś Paweł
Dąbrowski Mateusz
- Modranka Marcin
Misiak Michał
2 - 3 9-11  10-12  11-7  17-15  4-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Misiak Michał 0 - 3 4-11  9-11  10-12
[D]   Dąbrowski Mateusz - [W]   Minkus Piotr 0 - 3 6-11  4-11  11-13

 

Kolejka IV -  26.10.2018

KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź -  ULKS Moszczenica   8  :  2

Stół 1
[A]   Walaszczyk Rafał - [X]   Nitek Jarosław 3 - 2 3-11  11-6  9-11  11-7  11-8
[B]   Radwański Robert - [Y]   Gawęda Hubert 3 - 1 8-11  11-2  11-8  11-5
Walaszczyk Rafał
Przybył Michał
- Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
1 - 3 9-11  7-11  11-9  4-11
[A]   Walaszczyk Rafał - [Y]   Gawęda Hubert 3 - 2 13-11  11-9  4-11  5-11  11-8
[B]   Radwański Robert - [X]   Nitek Jarosław 1 - 3 11-8  7-11  9-11  7-11
Stół 2
[C]   Rejze Robert - [W]   Dybała Kacper 3 - 0 16-14  11-9  12-10
[D]   Marczak Adam - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 11-7  11-6  11-6
Marczak Adam
Radwański Robert
- Ryś Paweł
Dybała Kacper
3 - 0 11-6  11-5  12-10
[C]   Rejze Robert - [Z]   Ryś Paweł 3 - 0 21-19  12-10  11-6
[D]   Marczak Adam - [W]   Dybała Kacper 3 - 0 11-5  11-7  11-7

 

Kolejka III  -  28.10.2018

ULKS Moszczenica  -  UKS Orlęta Bilcza    2  :  8

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Fareitarau Dzmitry 2 - 3 7-11  11-9  13-11  3-11  9-11
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Stochmal Maciej 1 - 3 11-9  4-11  9-11  14-16
Nitek Jarosław
Lipa Oskar
- Fareitarau Dzmitry
Gola Paweł
1 - 3 12-14  11-7  9-11  5-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Stochmal Maciej 3 - 2 7-11  5-11  11-5  11-5  11-7
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Fareitarau Dzmitry 0 - 3 4-11  6-11  10-12
Stół 2
[C]   Lipa Oskar - [W]   Gola Paweł 0 - 3 1-11  5-11  7-11
[D]   Ryś Paweł - [Z]   Stochmal Michał 3 - 1 11-6  7-11  11-6  12-10
Gawęda Hubert
Ryś Paweł
- Stochmal Maciej
Stochmal Michał
0 - 3 10-12  7-11  11-13
[C]   Lipa Oskar - [Z]   Gola Błażej 1 - 3 9-11  8-11  11-8  8-11
[D]   Ryś Paweł - [W]   Gola Paweł 0 - 3 10-12  8-11  5-11


 

Kolejka II  -  23.09.2018

LKS Biała Rawska  -  ULKS Moszczenica   6  :  4

Stół 1
[A]   Synowiecki Jakub - [X]   Nitek Jarosław 0 - 3 9-11  4-11  6-11
[B]   Sarnecki Michał - [Y]   Ryś Paweł 2 - 3 9-11  6-11  11-8  12-10  8-11
Synowiecki Jakub
Sarnecki Michał
- Nitek Jarosław
Ryś Paweł
2 - 3 11-9  11-8  10-12  7-11  7-11
[A]   Synowiecki Jakub - [Y]   Ryś Paweł 3 - 0 11-6  11-7  16-14
[B]   Sarnecki Michał - [X]   Nitek Jarosław 1 - 3 11-8  4-11  12-14  6-11
Stół 2
[C]   Tataj Michał - [W]   Dybała Kacper 3 - 0 11-7  11-6  11-9
[D]   Lis Mariusz - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-2  11-7  11-9
Tataj Michał
Lis Mariusz
- Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
3 - 2 4-11  3-11  11-5  12-10  11-6
[C]   Tataj Michał - [Z]   Dąbrowski Mateusz 3 - 2 8-11  11-8  12-10  11-13  12-10
[D]   Lis Mariusz - [W]   Dybała Kacper 3 - 0 11-6  11-4  11-7

 

Kolejka I  -  20.09.2018

ULKS Moszczenica  -  MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka   1  :  9

Stół 1
[A]   Nitek Jarosław - [X]   Polański Jakub 0 - 3 9-11  9-11  8-11
[B]   Gawęda Hubert - [Y]   Gierach Jakub 0 - 3 7-11  3-11  4-11
Nitek Jarosław
Gawęda Hubert
- Gierach Jakub
Polański Jakub
1 - 3 4-11  4-11  11-9  4-11
[A]   Nitek Jarosław - [Y]   Gierach Jakub 2 - 3 9-11  11-9  3-11  11-8  8-11
[B]   Gawęda Hubert - [X]   Polański Jakub 0 - 3 3-11  5-11  9-11
Stół 2
[C]   Ryś Paweł - [W]   Błaszczyk Marcel 1 - 3 5-11  9-11  11-9  6-11
[D]   Dybała Kacper - [Z]   Zwierz Przemysław 0 - 3 5-11  8-11  4-11
Dybała Kacper
Ryś Paweł
- Błaszczyk Marcel
Zwierz Przemysław
2 - 3 8-11  11-8  8-11  11-8  8-11
[C]   Ryś Paweł - [Z]   Zwierz Przemysław 3 - 2 11-9  9-11  10-12  11-8  11-4
[D]   Dybała Kacper - [W]   Błaszczyk Marcel 1 - 3 15-17  11-6  5-11  8-11

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2019. All Rights Reserved.