ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Terminarz II LK 2018/2019

 

RUNDA II

 

kolejka 8
23.03 (so) godz.10 MKS Jedynka Łódź LKS Omega Kleszczów 9 : 1 
14.04 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków UMLKS Radomsko 7 : 3 
10.02 (nd) godz.11 ULKS Kusy Łobudzice GUKS Gorzkowice 3 : 7
   
kolejka 9
10.03 (nd) godz.13 LKS Omega Kleszczów ULKS Moszczenica 0 : 10
09.02 (so) godz.10 MKS Jedynka Łódź GUKS Gorzkowice 10 : 0
09.02 (so) godz.17 ULKS Kusy Łobudzice UMLKS Radomsko 4 : 6
 
kolejka 10
02.03 (so) godz.10 ULKS Moszczenica GUKS Gorzkowice 9 : 1
21.02 (cz) godz.18:30 MKS Jedynka Łódź UMLKS Radomsko 8 : 2
10.03 (nd) godz.14 LKS Omega Kleszczów UKS Fungis Maków 3 : 7
 
kolejka 11
01.03 (pt) godz.18 UMLKS Radomsko ULKS Moszczenica 3 : 7
17.03 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków GUKS Gorzkowice 8 : 2 
16.03 (so) godz.16 LKS Omega Kleszczów ULKS Kusy Łobudzice 1 : 9  
 
kolejka 12
16.03 (so) godz.12 ULKS Moszczenica UKS Fungis Maków   6 : 4
17.03 (nd) godz.13 MKS Jedynka Łódź ULKS Kusy Łobudzice   9 : 1
16.03 (so) godz.12 UMLKS Radomsko LKS Omega Kleszczów   9 : 1
 
kolejka 13
23.03 (so) godz.13 ULKS Kusy Łobudzice ULKS Moszczenica   2 : 8
23.03 (so) godz.16 MKS Jedynka Łódź UKS Fungis Maków   8 : 2
23.03 (so) godz.16 GUKS Gorzkowice LKS Omega Kleszczów   7 : 3
 
kolejka 14
14.04 (nd) godz.10 ULKS Moszczenica MKS Jedynka Łódź   5 : 5
13.04 (so) godz.16 UKS Fungis Maków ULKS Kusy Łobudzice   4 : 6
13.04 (so) godz.10 UMLKS Radomsko GUKS Gorzkowice   5 : 5

 

 

RUNDA I

 

kolejka 1
29.09 (so) godz.10 GUKS Gorzkowice UKS Fungis Maków 4 : 6
27.10 (so) godz.12 LKS Omega Kleszczów MKS Jedynka Łódź 1 : 9
22.09 (so) godz.10 UMLKS Radomsko ULKS Kusy Łobudzice 4 : 6
 
kolejka 2
23.09 (nd) godz.15 UKS Fungis Maków ULKS Moszczenica 2 : 8
06.10 (so) godz.10 GUKS Gorzkowice ULKS Kusy Łobudzice 4 : 6
24.11 (so) godz.10 LKS Omega Kleszczów UMLKS Radomsko 1 : 9 
 
kolejka 3
19.10 (pt) godz.19 ULKS Moszczenica ULKS Kusy Łobudzice 8 : 2
20.10 (so) godz.16 LKS Omega Kleszczów GUKS Gorzkowice 1 : 9
20.10 (so) godz.16 UKS Fungis Maków MKS Jedynka Łódź 1 : 9
 
kolejka 4
21.10 (nd) godz.10 ULKS Moszczenica LKS Omega Kleszczów 9 : 1
21.10 (nd) godz.12:30 MKS Jedynka Łódź ULKS Kusy Łobudzice 10 : 0
21.10 (nd) godz.12:30 UMLKS Radomsko UKS Fungis Maków  3  :  7
 
kolejka 5
17.11 (so) godz.16:30 MKS Jedynka Łódź ULKS Moszczenica    5 : 5
17.11 (so) godz.10 GUKS Gorzkowice UMLKS Radomsko    5 : 5
17.11 (so) godz.16 UKS Fungis Maków LKS Omega Kleszczów    8 : 2
 
kolejka 6
14.12 (pt) godz.18:30 ULKS Moszczenica UMLKS Radomsko    9 : 1 
02.12 (nd) godz.12 MKS Jedynka Łódź GUKS Gorzkowice   10 : 0 
02.12 (nd) godz.12:30 ULKS Kusy Łobudzice UKS Fungis Maków    5 : 5
 
kolejka 7
15.12 (so) godz.10 GUKS Gorzkowice ULKS Moszczenica    3 : 7
15.12 (so) godz.10 UMLKS Radomsko MKS Jedynka Łódź    3 : 7
15.12 (so) godz.16 ULKS Kusy Łobudzice LKS Omega Kleszczów    8 : 2

 

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2019. All Rights Reserved.