ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

 

Tabela 

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 MKS Jedynka Łódź 12 10 2 0 99-21 22
2 ULKS Moszczenica 12 10 2 0 91-29 22
3 UKS Fungis Maków 12 6 1 5 61-59 13
4 ULKS Kusy Łobudzice 12 5 1 6 52-68 11
5 UMLKS Radomsko 12 3 2 7 53-67 8
6 GUKS Gorzkowice 12 3 2 7 47-73 8
7 LKS Omega Kleszczów 12 0 0 12 17-103 0

 

 

WYNIKI II RUNDA

 

Kolejka XIV  -  14.04.2019

ULKS Moszczenica  -  MKS Jedynka Łódź   5  :  5

Stół 1
[A]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Ledzion Katarzyna 0 - 3 9-11  10-12  9-11
[B]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Chmielewska Magda 3 - 0 11-9  11-4  11-8
Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
- Chmielewska Magda
Ledzion Katarzyna
1 - 3 11-6  6-11  9-11  9-11
[A]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Chmielewska Magda 3 - 1 11-7  9-11  11-8  11-7
[B]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Ledzion Katarzyna 1 - 3 14-16  11-6  8-11  6-11
Stół 2
[C]   Kuwerska Karina - [W]   Lewandowska Iwona 3 - 2 9-11  11-5  11-8  9-11  11-9
[D]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Holak Marta 1 - 3 9-11  2-11  11-9  6-11
Jagodzińska Klaudia
Kuwerska Katarzyna
- Lewandowska Iwona
Holak Marta
1 - 3 7-11  11-8  8-11  7-11
[C]   Kuwerska Karina - [Z]   Holak Marta 3 - 1 11-8  8-11  12-10  11-7
[D]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Lewandowska Iwona 3 - 1 8-11  11-8  11-2  13-11

 

Kolejka XIII  -  23.03.2019

ULKS Kusy Łobudzice  -  ULKS Moszczenica     2  : 8

Stół 1
[A]   Zawiasa Oliwia - [X]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 11-6  9-11  8-11  8-11
[B]   Gapik Paulina - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 8-11  5-11  5-11
Zawiasa Oliwia
Gapik Paulina
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
1 - 3 10-12  11-9  9-11  4-11
[A]   Zawiasa Oliwia - [Y]   Włodarczyk Magdalena 1 - 3 6-11  11-5  2-11  11-13
[B]   Gapik Paulina - [X]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 6-11  8-11  5-11
Stół 2
[C]   Frątczak Aneta - [W]   Kuwerska Karina 0 - 3 4-11  6-11  5-11
[D]   Martyniak Zuzanna - [Z]   Budzisz Weronika 3 - 1 4-11  15-13  11-1  11-4
Frątczak Aneta
Martyniak Zuzanna
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
1 - 3 5-11  11-6  8-11  5-11
[C]   Frątczak Aneta - [Z]   Budzisz Weronika 3 - 0 11-9  11-5  11-2
[D]   Martyniak Zuzanna - [W]   Kuwerska Karina 0 - 3 5-11  7-11  5-11

 

Kolejka XII  -  16.03.2019

ULKS Moszczenica  -  UKS Fungis Maków   6  :  4

Stół 1
[A]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Caban Anna 3 - 2 11-5  11-7  4-11  8-11  11-8
[B]   Jagodzińska Klaudia - [Y]   Maj Ewa 3 - 0 11-5  11-9  11-5
Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
- Caban Anna
Maj Ewa
3 - 2 11-9  11-5  10-12  9-11  11-3
[A]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Maj Ewa 3 - 1 8-11  11-5  11-2  11-6
[B]   Jagodzińska Klaudia - [X]   Caban Anna 2 - 3 6-11  11-6  6-11  11-6  12-14
Stół 2
[C]   Kuwerska Karina - [W]   Madejska Martyna 3 - 0 11-9  11-5  11-8
[D]   Budzisz Weronika - [Z]   Jacczyk Monika 0 - 3 9-11  8-11  9-11
Jagodzińska Klaudia
Budzisz Weronika
- Madejska Martyna
Jacczyk Monika
2 - 3 11-8  6-11  9-11  11-4  9-11
[C]   Kuwerska Karina - [Z]   Jacczyk Monika 3 - 0 11-7  11-6  11-7
[D]   Budzisz Weronika - [W]   Madejska Martyna 0 - 3 6-11  4-11  6-11

 

Kolejka XI  -  01.03.2019

UMLKS Radomsko -  ULKS Moszczenica     3  : 7

Stół 1
[A]   Niemiec Aleksandra - [X]   Kuwerska Katarzyna 1 - 3 7-11  11-13  11-9  8-11
[B]   Więcławska Kinga - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 6-11  3-11  4-11
Niemiec Aleksandra
Pluta Dominika
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
0 - 3 6-11  7-11  10-12
[A]   Niemiec Aleksandra - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 5-11  5-11  6-11
[B]   Więcławska Kinga - [X]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 5-11  4-11  4-11
Stół 2
[C]   Pluta Dominika - [W]   Kuwerska Karina 0 - 3 8-11  4-11  7-11
[D]   Siemińska Kinga - [Z]   Wolska Marta 3 - 0 11-4  12-10  11-8
Więcławska Kinga
Siemińska Kinga
- Kuwerska Katarzyna
Wolska Marta
3 - 2 14-12  10-12  7-11  11-4  11-9
[C]   Pluta Dominika - [Z]   Wolska Marta 3 - 0 11-6  11-6  11-7
[D]   Siemińska Kinga - [W]   Kuwerska Karina 0 - 3 8-11  6-11  4-11

 

Kolejka X  -  02.03.2019

ULKS Moszczenica  -  GUKS Gorzkowice   9  :  1

Stół 1
[A]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Zawada Oliwia 3 - 0 11-5  11-7  11-6
[B]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Czabańska Anna 3 - 0 11-6  11-6  11-7
Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
- Zawada Oliwia
Kurmanowska Julia
3 - 0 11-8  11-3  11-5
[A]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Czabańska Anna 3 - 0 11-5  11-5  11-2
[B]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Zawada Oliwia 3 - 0 11-6  11-5  11-4
Stół 2
[C]   Kuwerska Karina - [W]   Kurmanowska Julia 3 - 0 11-6  11-8  11-4
[D]   Wolska Marta - [Z]   Dolot Maria 1 - 3 10-12  12-10  12-14  9-11
Kuwerska Katarzyna
Wolska Marta
- Czabańska Anna
Dolot Maria
3 - 1 11-7  11-9  7-11  11-7
[C]   Kuwerska Karina - [Z]   Dolot Maria 3 - 0 11-6  11-4  11-7
[D]   Wolska Marta - [W]   Kurmanowska Julia 3 - 2 11-7  7-11  8-11  11-5  16-14

 

Kolejka IX  -  10.03.2019

LKS Omega Kleszczów  -  ULKS Moszczenica     0  : 10

Stół 1
[A]   Sima Aleksandra - [X]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 4-11  5-11  10-12
[B]   Tkacz Łucja - [Y]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 5-11  4-11  3-11
Sima Aleksandra
Tkacz Łucja
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
1 - 3 3-11  2-11  11-7  2-11
[A]   Sima Aleksandra - [Y]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 11-13  8-11  11-9  8-11
[B]   Tkacz Łucja - [X]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 3-11  4-11  1-11
Stół 2
[C]   Kuśmierska Wiktoria - [W]   Kuwerska Karina 0 - 3 6-11  4-11  2-11
[D]   Zawiślak Lena - [Z]   Wolska Marta 0 - 3 2-11  3-11  4-11
Kuśmierska Wiktoria
Zawiślak Lena
- Kuwerska Karina
Wolska Marta
0 - 3 4-11  7-11  4-11
[C]   Kuśmierska Wiktoria - [Z]   Wolska Marta 1 - 3 6-11  5-11  11-6  5-11
[D]   Zawiślak Lena - [W]   Kuwerska Karina 0 - 3 2-11  3-11  8-11

 

Kolejka VIII  -  Pauza

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka VII  -  15.12.2018

GUKS Gorzkowice  -  ULKS Moszczenica     3  : 7

Stół 1
[A]   Zawada Oliwia - [X]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 6-11  6-11  6-11
[B]   Kurmanowska Julia - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 4-11  4-11  7-11
Zawada Oliwia
Kurmanowska Julia
- Kuwerska Katarzyna
Wolska Marta
0 - 3 10-12  8-11  10-12
[A]   Zawada Oliwia - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 2 11-9  7-11  11-9  7-11  11-9
[B]   Kurmanowska Julia - [X]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 5-11  1-11  2-11
Stół 2
[C]   Czabańska Anna - [W]   Kuwerska Karina 0 - 3 6-11  5-11  6-11
[D]   Dolot Maria - [Z]   Wolska Marta 3 - 0 12-10  11-6  11-3
Dolot Maria
Czabańska Anna
- Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
0 - 3 7-11  5-11  7-11
[C]   Czabańska Anna - [Z]   Wolska Marta 3 - 2 11-7  7-11  11-4  14-16  12-10
[D]   Dolot Maria - [W]   Kuwerska Karina 0 - 3 6-11  6-11  2-11

 

Kolejka VI  -  14.12.2018

ULKS Moszczenica  -  UMLKS Radomsko   9  :  1

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Niemiec Aleksandra 3 - 0 11-7  11-7  11-4
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Pluta Dominika 3 - 0 11-7  11-7  11-9
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Niemiec Aleksandra
Pluta Dominika
3 - 1 11-6  11-4  10-12  11-5
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Pluta Dominika 3 - 0 11-3  11-9  11-9
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Niemiec Aleksandra 3 - 1 12-10  7-11  11-9  11-1
Stół 2
[C]   Kuwerska Karina - [W]   Więcławska Kinga 3 - 0 11-3  11-7  11-5
[D]   Wolska Marta - [Z]   Siemińska Kinga 3 - 0 11-4  11-7  11-5
Kuwerska Karina
Włodarczyk Magdalena
- Więcławska Kinga
Siemińska Kinga
3 - 0 11-9  11-7  11-9
[C]   Kuwerska Karina - [Z]   Siemińska Kinga 3 - 0 11-9  11-6  11-6
[D]   Wolska Marta - [W]   Więcławska Kinga 2 - 3 8-11  11-9  5-11  11-8  6-11

 

Kolejka V  -  17.11.2018

MKS Jedynka Łódź  -  ULKS Moszczenica     5  : 5

Stół 1
[A]   Ledzion Katarzyna - [X]   Kuwerska Katarzyna 3 - 0 12-10  13-11  11-4
[B]   Holak Marta - [Y]   Włodarczyk Magdalena 0 - 3 7-11  5-11  3-11
Ledzion Katarzyna
Chmielewska Magda
- Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
2 - 3 12-10  6-11  11-9  8-11  9-11
[A]   Ledzion Katarzyna - [Y]   Włodarczyk Magdalena 3 - 0 13-11  11-9  11-8
[B]   Andruszkiewicz Dagmara - [X]   Kuwerska Katarzyna 0 - 3 5-11  5-11  2-11
Stół 2
[C]   Lewandowska Iwona - [W]   Jagodzińska Klaudia 1 - 3 7-11  11-7  12-14  6-11
[D]   Chmielewska Magda - [Z]   Kuwerska Karina 3 - 1 11-8  2-11  11-7  12-10
Lewandowska Iwona
Andruszkiewicz Dagmara
- Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
3 - 1 3-11  11-9  15-13  13-11
[C]   Lewandowska Iwona - [Z]   Kuwerska Karina 3 - 1 12-10  10-12  11-8  11-8
[D]   Chmielewska Magda - [W]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 6-11  9-11  5-11

 

 

Kolejka IV  -  21.10.2018

ULKS Moszczenica  -  LKS Omega Kleszczów   9  :  1

Stół 1
[A]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Sima Aleksandra 3 - 2 11-3  11-7  4-11  6-11  11-4
[B]   Kuwerska Karina - [Y]   Kurczewska Natalia 3 - 0 11-4  11-1  11-2
Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
- Sima Aleksandra
Kurczewska Natalia
3 - 0 11-7  11-4  11-4
[A]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Kurczewska Natalia 3 - 0 11-1  11-5  11-3
[B]   Kuwerska Karina - [X]   Sima Aleksandra 2 - 3 12-10  11-5  16-18  9-11  5-11
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Tkacz Łucja 3 - 0 11-1  11-3  11-4
[D]   Wolska Marta - [Z]   Zawiślak Lena 3 - 0 11-2  11-2  11-3
Jagodzińska Klaudia
Wolska Marta
- Tkacz Łucja
Zawiślak Lena
3 - 0 11-2  11-3  11-3
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Zawiślak Lena 3 - 0 11-2  11-1  11-4
[D]   Wolska Marta - [W]   Tkacz Łucja 3 - 1 11-8  8-11  11-4  11-8

 

 

Kolejka III  -  19.10.2018

ULKS Moszczenica  -  ULKS Kusy Łobudzice   8  :  2

Stół 1
[A]   Kuwerska Katarzyna - [X]   Zawiasa Oliwia 3 - 0 11-4  11-5  11-5
[B]   Włodarczyk Magdalena - [Y]   Martyniak Zuzanna 3 - 0 11-4  11-3  11-3
Kuwerska Katarzyna
Jagodzińska Klaudia
- Zawiasa Oliwia
Gapik Paulina
3 - 0 11-5  11-5  14-12
[A]   Kuwerska Katarzyna - [Y]   Martyniak Zuzanna 3 - 0 13-11  11-7  11-8
[B]   Włodarczyk Magdalena - [X]   Zawiasa Oliwia 3 - 2 10-12  11-7  11-6  9-11  14-12
Stół 2
[C]   Jagodzińska Klaudia - [W]   Gapik Paulina 3 - 0 11-6  11-3  11-6
[D]   Wolska Marta - [Z]   Mituta Klaudia 1 - 3 11-7  6-11  4-11  3-11
Włodarczyk Magdalena
Nitek Patrycja
- Martyniak Zuzanna
Mituta Klaudia
3 - 1 11-5  9-11  11-6  11-4
[C]   Jagodzińska Klaudia - [Z]   Mituta Klaudia 3 - 0 11-9  11-2  11-4
[D]   Wolska Marta - [W]   Gapik Paulina 0 - 3 8-11  3-11  7-11

 

 

Kolejka II  -  23.09.2018

UKS Fungis Maków  -  ULKS Moszczenica     2  :  8

Stół 1
[A]   Caban Anna - [X]   Włodarczyk Magdalena 1 - 3 11-8  9-11  5-11  6-11
[B]   Madejska Martyna - [Y]   Kuwerska Karina 1 - 3 11-6  8-11  5-11  6-11
Caban Anna
Madejska Martyna
- Włodarczyk Magdalena
Kuwerska Karina
3 - 1 9-11  11-6  11-5  11-8
[A]   Caban Anna - [Y]   Kuwerska Karina 3 - 1 12-10  9-11  12-10  11-9
[B]   Madejska Martyna - [X]   Włodarczyk Magdalena 1 - 3 10-12  6-11  11-5  9-11
Stół 2
[C]   Jacczyk Monika - [W]   Nitek Patrycja 0 - 3 5-11  2-11  5-11
[D]   Niedźwiadek Oliwia - [Z]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 4-11  3-11  7-11
Jacczyk Monika
Niedźwiadek Oliwia
- Nitek Patrycja
Jagodzińska Klaudia
0 - 3 6-11  4-11  8-11
[C]   Jacczyk Monika - [Z]   Jagodzińska Klaudia 0 - 3 4-11  7-11  4-11
[D]   Niedźwiadek Oliwia - [W]   Nitek Patrycja 0 - 3 6-11  6-11  4-11

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2019. All Rights Reserved.