ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Tabela 

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 LKS Omega Kleszczów 13 12 1 0 89-41 25
2 TKS Kamieńsk 13 10 2 1 86-44 22
3 LKS Brzustowiec 13 8 1 4 90-40 17
4 KTS Sieradz 13 6 1 6 67-63 13
5 STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 13 6 1 6 61-69 13
6 UMLKS II Radomsko 13 2 0 11 41-89 4
7 GLKS II Szczerców 7 1 0 6 26-44 2
8 ULKS III Moszczenica 13 1 0 12 30-100 2

 

 

 

WYNIKI II RUNDA

Kolejka XIII -  28.03.2018

KTS Sieradz -  ULKS III Moszczenica   6  :  4

pojedynki:   
  Pakuła Aleks - Świech Piotr 2 - 3
  Bartosik Robert - Lipa Oskar 2 - 3
  Zawiasa Oliwia - Świech Paweł 3 - 1
  Pakuła Aleks - Lipa Oskar 1 - 3
  Bartosik Robert - Świech Paweł 3 - 0
  Zawiasa Oliwia - Świech Piotr 3 - 0
  Pakuła Aleks - Świech Paweł 3 - 0
  Bartosik Robert - Świech Piotr 3 - 0
  Zawiasa Oliwia - Lipa Oskar 2 - 3
deble:   
  Pakuła Aleks
  Bartosik Robert
- Lipa Oskar
Świech Piotr
3 - 1

 

Kolejka XII  -  10.03.2018

ULKS III Moszczenica   -  UMLKS II Radomsko   6  :  4

pojedynki:   
  Lipa Oskar - Winkler Mateusz 3 - 0
  Świech Paweł - Witaszczyk Bartłomiej 3 - 0
  Nowak Bartosz - Całus Tomasz 3 - 0
  Lipa Oskar - Witaszczyk Bartłomiej 3 - 0
  Świech Paweł - Całus Tomasz 3 - 1
  Nowak Bartosz - Winkler Mateusz 0 - 3
  Lipa Oskar - Wolski Kacper 3 - 0
  Świech Paweł - Winkler Mateusz 0 - 3
  Nowak Bartosz - Witaszczyk Bartłomiej 0 - 3
deble:   
  Świech Paweł
  Nowak Bartosz
- Winkler Mateusz
Witaszczyk Bartłomiej
0 - 3

 

Kolejka XI -  03.02.2018

TKS Kamieńsk -  ULKS III Moszczenica   10  :  0

pojedynki:   
  Krupa Jacek - Świech Paweł 3 - 0
  Zawisza2 Andrzej - Świech Piotr 3 - 0
  Stefanek Paweł - Nowak Bartosz 3 - 0
  Krupa Jacek - Świech Piotr 3 - 0
  Zawisza2 Andrzej - Nowak Bartosz 3 - 0
  Stefanek Paweł - Świech Paweł 3 - 0
  Krupa Jacek - Nowak Bartosz 3 - 0
  Zawisza2 Andrzej - Świech Paweł 3 - 0
  Blada Jerzy - Świech Piotr 3 - 0
deble:   
  Zawisza2 Andrzej
  Blada Jerzy
- Świech Paweł
Świech Piotr
3 - 1

 

Kolejka X -  21.02.2018

STS ZS Nr 1 Pong Wieluń -  ULKS III Moszczenica   7  :  3

pojedynki:   
  Dziadak Oliwier - Świech Paweł 3 - 0
  Pęcherczyk Norbert - Latocha Kacper 1 - 3
  Michniewicz Michał - Nowak Bartosz 3 - 0
  Dziadak Oliwier - Latocha Kacper 3 - 0
  Pęcherczyk Norbert - Nowak Bartosz 0 - 3
  Michniewicz Michał - Świech Paweł 3 - 0
  Dziadak Oliwier - Nowak Bartosz 3 - 1
  Makos Nikola - Świech Paweł 0 - 3
  Michniewicz Michał - Latocha Kacper 3 - 0
deble:   
  Dziadak Oliwier
  Pęcherczyk Norbert
- Świech Paweł
Nowak Bartosz
3 - 1

 

Kolejka IX  -  25.02.2018

ULKS III Moszczenica   -  LKS Brzustowiec   3  :  7

pojedynki:   
  Latocha Kacper - Nowak Wojciech 2 - 3
  Nowak Bartosz - Mazur Mariusz 0 - 3
  Świech Paweł - Nieć Andrzej 2 - 3
  Latocha Kacper - Mazur Mariusz 1 - 3
  Nowak Bartosz - Soduła Mariusz 3 - 0
  Świech Paweł - Nowak Wojciech 0 - 3
  Latocha Kacper - Soduła Mariusz 3 - 1
  Nowak Bartosz - Nowak Wojciech 0 - 3
  Świech Paweł - Mazur Mariusz 0 - 3
deble:   
  Nowak Bartosz
  Świech Paweł
- Mazur Mariusz
Nieć Andrzej
3 - 2

 

Kolejka VIII  -  20.01.2018

ULKS III Moszczenica   -  LKS Omega Kleszczów   3  :  7

pojedynki:   
  Lipa Oskar - Łyszkowicz Łukasz 3 - 2
  Latocha Kacper - Zawiślak Maksymilian 0 - 3
  Świech Paweł - Zawiślak Hubert 0 - 3
  Lipa Oskar - Zawiślak Maksymilian 1 - 3
  Latocha Kacper - Zawiślak Hubert 0 - 3
  Świech Paweł - Łyszkowicz Łukasz 1 - 3
  Lipa Oskar - Zawiślak Hubert 0 - 3
  Latocha Kacper - Łyszkowicz Łukasz 3 - 1
  Świech Piotr - Dzwonek Krystian 3 - 2
deble:   
Latocha Kacper
Lipa Oskar
- Zawiślak Hubert
Zawiślak Maksymilian
0 - 3

 

WYNIKI I RUNDA

Kolejka VII  -  08.10.2017

ULKS III Moszczenica   -  KTS Sieradz   2  :  8

pojedynki:   
  Świech Piotr - Bartosik Robert 0 - 3
  Nowak Bartosz - Gołdyn Andrzej 0 - 3
  Świech Paweł - Pakuła Aleks 1 - 3
  Świech Piotr - Wójcki Michał 2 - 3
  Nowak Bartosz - Pakuła Aleks 3 - 0
  Świech Paweł - Bartosik Robert 0 - 3
  Świech Piotr - Pakuła Aleks 3 - 2
  Nowak Bartosz - Bartosik Robert 0 - 3
  Latocha Kacper - Wójcki Michał 0 - 3
deble:   
Świech Piotr
Nowak Bartosz
- Bartosik Robert
Wójcki Michał
1 - 3

 

Kolejka VI  -  18.11.2017

ULKS III Moszczenica   -  GLKS II Szczerców    2  :  8

pojedynki:   
  Latocha Kacper - Kucharski Marcin 1 - 3
  Świech Paweł - Raszewski Przemysław 0 - 3
  Świech Piotr - Olejniczak Artur 3 - 2
  Latocha Kacper - Raszewski Przemysław 0 - 3
  Świech Paweł - Olejniczak Artur 3 - 0
  Świech Piotr - Kucharski Marcin 0 - 3
  Latocha Kacper - Olejniczak Artur 1 - 3
  Nowak Bartosz - Kucharski Marcin 0 - 3
  Świech Piotr - Raszewski Przemysław 1 - 3
deble:   
Latocha Kacper
Nowak Bartosz
- Raszewski Przemysław
Kucharski Marcin
0 - 3

 

Kolejka V -  04.11.2017

UMLKS II Radomsko -  ULKS III Moszczenica   7  :  3

pojedynki:   
  Czapla Mateusz - Lipa Oskar 3 - 1
  Winkler Mateusz - Nowak Bartosz 3 - 0
  Witaszczyk Bartłomiej - Latocha Kacper 3 - 1
  Czapla Mateusz - Nowak Bartosz 3 - 0
  Winkler Mateusz - Latocha Kacper 3 - 1
  Witaszczyk Bartłomiej - Lipa Oskar 2 - 3
  Czapla Mateusz - Latocha Kacper 3 - 0
  Winkler Mateusz - Lipa Oskar 2 - 3
  Wolski Kacper - Nowak Bartosz 2 - 3
deble:   
Czapla Mateusz
Winkler Mateusz
- Latocha Kacper
Lipa Oskar
3 - 0

 

Kolejka IV  -  05.11.2017

ULKS III Moszczenica   -  STS ZS Nr 1 Pong Wieluń    0  :  10

pojedynki:   
  Świech Piotr - Radlińska Agnieszka 0 - 3
  Nowak Bartosz - Perdaszek Maciej 1 - 3
  Świech Paweł - Dziadak Oliwier 0 - 3
  Świech Piotr - Perdaszek Maciej 1 - 3
  Nowak Bartosz - Dziadak Oliwier 1 - 3
  Świech Paweł - Radlińska Agnieszka 0 - 3
  Świech Piotr - Dziadak Oliwier 1 - 3
  Nowak Bartosz - Radlińska Agnieszka 0 - 3
  Świech Paweł - Perdaszek Maciej 0 - 3
deble:   
Świech Piotr
Nowak Bartosz
- Radlińska Agnieszka
Dziadak Oliwier
2 - 3

 

Kolejka III -  04.11.2017

LKS  Omega Kleszczów  -  ULKS III Moszczenica   8  :  2

pojedynki:   
  Zawiślak Hubert - Świech Piotr 3 - 0
  Zawiślak Maksymilian - Nowak Bartosz 3 - 2
  Łyszkowicz Łukasz - Świech Paweł 3 - 1
  Zawiślak Hubert - Nowak Bartosz 3 - 0
  Zawiślak Maksymilian - Świech Paweł 3 - 0
  Łyszkowicz Łukasz - Świech Piotr 0 - 3
  Dzwonek Krystian - Świech Paweł 2 - 3
  Zawiślak Maksymilian - Świech Piotr 3 - 0
  Łyszkowicz Łukasz - Nowak Bartosz 3 - 0
deble:   
Zawiślak Hubert
Zawiślak Maksymilian
- Świech Piotr
Nowak Bartosz
3 - 0

 

Kolejka II  -  15.10.2017

ULKS III Moszczenica   -  TKS Kamieńsk  2  :  8

pojedynki:   
  Lipa Oskar - Krupa Jacek 0 - 3
  Świech Piotr - Zawisza2 Andrzej 0 - 3
  Latocha Kacper - Stefanek Paweł 0 - 3
  Lipa Oskar - Zawisza2 Andrzej 3 - 2
  Świech Piotr - Stefanek Paweł 0 - 3
  Latocha Kacper - Krupa Jacek 0 - 3
  Lipa Oskar - Blada Jerzy 3 - 1
  Świech Piotr - Krupa Jacek 0 - 3
  Świech Paweł - Marczak Gabriel 2 - 3
deble:   
  Latocha Kacper
Lipa Oskar
- Zawisza2 Andrzej
Blada Jerzy
2 - 3

 

Kolejka I  -  24.09.2017

LKS  Brzustowiec  -  ULKS III Moszczenica   10  :  0

pojedynki:   
  Nowak Wojciech - Lipa Oskar 3 - 0
  Mazur Mariusz - Świech Piotr 3 - 1
  Duda Ernest - Latocha Kacper 3 - 0
  Nowak Wojciech - Świech Piotr 3 - 0
  Mazur Mariusz - Nowak Bartosz 3 - 0
  Duda Ernest - Lipa Oskar 3 - 0
  Nowak Wojciech - Nowak Bartosz 3 - 0
  Mazur Mariusz - Lipa Oskar 3 - 0
  Soduła Mariusz - Świech Piotr 3 - 0
deble:   
  Nieć Andrzej
Soduła Mariusz
- Latocha Kacper
Lipa Oskar
3 - 0

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.