ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Tabela IV LM 2017/18

 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 MKS Rzgów 15 13 1 1 117-33 27
2 PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 15 10 2 3 92-58 22
3 ULKS II Moszczenica 15 10 1 4 94-56 21
4 GLKS Szczerców 15 7 1 7 83-67 15
5 LZS Wydrzyn 15 7 1 7 73-77 15
6 KS Elta Łódź 15 7 1 7 71-79 15
7 LKS Stomil II Bełchatów 14 8 1 5 79-61 17
8 UKS GOK Zduny 14 6 1 7 64-76 13
9 LKS Polonia Niesułków 14 3 1 10 37-103 7
10 ULKS Kusy Łobudzice 14 2 0 12 51-89 4
11 PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 14 2 0 12 39-101 4

 

 

WYNIKI II RUNDA

Kolejka XVI  -  15.04.2018

ULKS II Moszczenica  -  KS Elta Łódź   7 : 3

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Jędrzejka Dariusz 3 - 0 11-8  11-8  11-6
[B]   Dybała Kacper - [Y]   Zieliński Michał 1 - 3 17-19  11-5  3-11  4-11
Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
- Zieliński Michał
Gruszka Patryk
3 - 0 11-5  11-4  11-6
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Zieliński Michał 0 - 3 4-11  9-11  7-11
[B]   Dąbrowski Jarosław - [X]   Jędrzejka Dariusz 2 - 3 11-2  8-11  11-9  5-11  8-11
Stół 2
[C]   Nowak Michał - [W]   Gruszka Patryk 3 - 0 11-3  11-4  11-8
[D]   Polak Miłosz - [Z]   Sowiński Arkadiusz 3 - 1 9-11  11-7  11-8  11-7
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Sowiński Arkadiusz
Jędrzejka Dariusz
3 - 0 11-7  11-7  12-10
[C]   Nowak Michał - [Z]   Sowiński Arkadiusz 3 - 0 11-2  11-5  11-3
[D]   Polak Miłosz - [W]   Gruszka Patryk 3 - 0 11-6  11-4  11-4

 

Kolejka XV  -  14.04.2018

ULKS II Moszczenica  -  PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.   6  :  4

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Bernacki Patryk 0 - 3 7-11  8-11  9-11
[B]   Dybała Kacper - [Y]   Dyniak Ryszard 3 - 2 11-2  12-10  8-11  5-11  11-6
Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
- Bernacki Patryk
Kuśmierski Jakub
2 - 3 7-11  11-9  11-9  9-11  8-11
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Dyniak Ryszard 2 - 3 10-12  11-7  12-14  11-6  8-11
[B]   Dybała Kacper - [X]   Bernacki Patryk 1 - 3 8-11  11-8  9-11  10-12
Stół 2
[C]   Nowak Michał - [W]   Kuśmierski Jakub 3 - 1 11-5  13-11  6-11  11-7
[D]   Polak Miłosz - [Z]   Szczepanik Sebastian 3 - 0 11-6  11-6  11-2
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Dyniak Ryszard
Szczepanik Sebastian
3 - 1 5-11  11-4  11-7  12-10
[C]   Nowak Michał - [Z]   Szczepanik Sebastian 3 - 0 11-8  11-7  11-9
[D]   Polak Miłosz - [W]   Kuśmierski Jakub 3 - 2 5-11  11-4  4-11  11-9  11-3

 

Kolejka XIV  -  04.03.2018

ULKS II Moszczenica  -  MKS Rzgów   4  :  6

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Cieśliński Dariusz 1 - 3 9-11  8-11  11-9  4-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Szczepaniak Przemysław2 3 - 0 11-7  11-8  11-2
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Cieśliński Dariusz
Szczepaniak Przemysław2
0 - 3 6-11  6-11  8-11
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Szczepaniak Przemysław2 3 - 0 11-6  11-5  13-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Cieśliński Dariusz 2 - 3 8-11  11-8  4-11  11-9  6-11
Stół 2
[C]   Nowak Michał - [W]   Zimoń Mariusz 3 - 1 11-7  11-5  7-11  11-6
[D]   Lipa Oskar - [Z]   Krawczyk Piotr 3 - 0 12-10  11-8  15-13
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Zimoń Mariusz
Krawczyk Piotr
2 - 3 7-11  12-10  6-11  11-8  10-12
[C]   Nowak Michał - [Z]   Krawczyk Piotr 2 - 3 11-7  11-6  8-11  9-11  8-11
[D]   Lipa Oskar - [W]   Zimoń Mariusz 0 - 3 7-11  6-11  7-11

 

Kolejka XIII  -  18.02.2018

ULKS II Moszczenica  -  GLKS Szczerców   8  :  2

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Wojewoda Wiktor 3 - 1 11-9  5-11  11-2  11-7
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Wojewoda Włodzimierz 3 - 2 11-7  8-11  11-9  7-11  11-4
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Wojewoda Wiktor
Wojewoda Włodzimierz
3 - 1 11-8  11-6  7-11  12-10
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Wojewoda Włodzimierz 0 - 3 5-11  9-11  7-11
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Wojewoda Wiktor 3 - 1 9-11  11-7  11-9  11-9
Stół 2
[C]   Nowak Michał - [W]   Wawszczak Kamil 3 - 0 11-5  11-9  13-11
[D]   Lipa Oskar - [Z]   Bogusławski Paweł 3 - 0 11-1  11-7  12-10
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Bogusławski Paweł
Wawszczak Kamil
3 - 1 11-13  11-7  11-5  15-13
[C]   Nowak Michał - [Z]   Bogusławski Paweł 3 - 1 11-7  12-10  11-13  11-6
[D]   Lipa Oskar - [W]   Wawszczak Kamil 0 - 3 9-11  8-11  11-13

 

Kolejka XII  -  17.02.2018

LKS Wydrzyn  -  ULKS II Moszczenica     3  :  7  

Stół 1
[A]   Polak Hubert - [X]   Nowak Michał 1 - 3 5-11  11-3  9-11  10-12
[B]   Kowalczyk Paweł - [Y]   Dybała Kacper 3 - 0 11-8  12-10  11-5
Polak Hubert
Kowalczyk Paweł
- Nowak Michał
Dybała Kacper
0 - 3 13-15  6-11  4-11
[A]   Polak Hubert - [Y]   Dybała Kacper 3 - 2 7-11  11-8  6-11  11-6  11-5
[B]   Kowalczyk Paweł - [X]   Nowak Michał 2 - 3 3-11  11-5  9-11  9-11  4-11
Stół 2
[C]   Drosiński Damian - [W]   Polak Miłosz 1 - 3 11-13  12-14  11-6  8-11
[D]   Stępień Damian - [Z]   Lipa Oskar 1 - 3 8-11  11-7  2-11  5-11
Drosiński Damian
Stępień Damian
- Polak Miłosz
Lipa Oskar
3 - 2 11-9  11-13  11-9  12-14  11-5
[C]   Drosiński Damian - [Z]   Lipa Oskar 2 - 3 14-16  11-5  11-4  9-11  5-11
[D]   Siwik Jarosław - [W]   Polak Miłosz 0 - 3 5-11  5-11  5-11

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka XI  -  02.12.2017

LKS Stomil II Bełchatów  -  ULKS II Moszczenica     3  :  7  

Stół 1
[A]   Kłos Tomasz - [X]   Dąbrowski Mateusz 1 - 3 11-8  5-11  5-11  7-11
[B]   Cywiński Dariusz - [Y]   Dybała Kacper 0 - 3 8-11  7-11  6-11
Krygier Przemysław
Cywiński Dariusz
- Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
2 - 3 5-11  11-8  10-12  11-6  12-14
[A]   Kłos Tomasz - [Y]   Dąbrowski Mateusz 1 - 3 11-9  9-11  5-11  6-11
[B]   Cywiński Dariusz - [X]   Dybała Kacper 0 - 3 12-14  9-11  5-11
Stół 2
[C]   Krygier Przemysław - [W]   Nowak Michał 3 - 0 11-8  11-8  11-8
[D]   Milak Adam - [Z]   Polak Miłosz 3 - 2 7-11  5-11  11-6  11-8  11-9
Kłos Tomasz
Marek Rafał
- Nowak Michał
Polak Miłosz
0 - 3 11-13  13-15  10-12
[C]   Krygier Przemysław - [Z]   Polak Miłosz 3 - 2 11-6  11-8  4-11  10-12  11-8
[D]   Milak Adam - [W]   Nowak Michał 1 - 3 8-11  9-11  11-9  8-11

 

Kolejka X  -  18.11.2017

ULKS II Moszczenica  -  ULKS Kusy Łobudzice   6  :  4

Stół 1
[A]   Dybała Kacper - [X]   Martyniak Wiktor 3 - 0 11-8  11-5  11-6
[B]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Kluka Michał 3 - 0 11-8  11-6  11-7
Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
- Martyniak Wiktor
Kluka Michał
3 - 0 11-5  11-5  11-6
[A]   Dybała Kacper - [Y]   Kluka Michał 3 - 1 9-11  11-5  11-8  11-3
[B]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Martyniak Wiktor 3 - 0 14-12  14-12  11-8
Stół 2
[C]   Nowak Michał - [W]   Gapik Witold 1 - 3 11-8  8-11  8-11  8-11
[D]   Polak Miłosz - [Z]   Zajda Tomasz 1 - 3 7-11  9-11  11-8  9-11
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Gapik Witold
Zajda Tomasz
1 - 3 9-11  11-9  8-11  5-11
[C]   Nowak Michał - [Z]   Zajda Tomasz 2 - 3 10-12  11-9  9-11  11-9  10-12
[D]   Polak Miłosz - [W]   Gapik Witold 3 - 1 12-10  11-9  4-11  12-10

 

 

Kolejka IX  -  12.11.2017

MKS Rzgów  -  ULKS II Moszczenica   9  :  1

Stół 1
[A]   Cieśliński Dariusz - [X]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 9-11  11-2  11-6  11-5
[B]   Szczepaniak Przemysław2 - [Y]   Dybała Kacper 3 - 2 11-6  6-11  11-7  4-11  11-4
Cieśliński Dariusz
Szczepaniak Przemysław2
- Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
3 - 0 11-7  11-8  13-11
[A]   Cieśliński Dariusz - [Y]   Dybała Kacper 3 - 1 11-1  11-9  7-11  11-5
[B]   Szczepaniak Przemysław2 - [X]   Nowak Michał 3 - 1 11-4  8-11  11-3  11-8
Stół 2
[C]   Rechciński Michał - [W]   Polak Miłosz 2 - 3 11-8  7-11  11-13  12-10  11-13
[D]   Zimoń Mariusz - [Z]   Dąbrowski Jarosław 3 - 0 11-9  11-8  11-6
Rechciński Michał
Zimoń Mariusz
- Nowak Michał
Polak Miłosz
3 - 1 11-5  11-7  9-11  11-6
[C]   Rechciński Michał - [Z]   Dąbrowski Jarosław 3 - 0 11-7  11-5  11-3
[D]   Zimoń Mariusz - [W]   Polak Miłosz 3 - 0 11-5  11-8  11-5

 

 

Kolejka VIII  -  11.11.2017

ULKS II Moszczenica  -  PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb.   9  :  1

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Kaliszewski Mariusz 3 - 0 11-9  11-6  11-7
[B]   Dybała Kacper - [Y]   Juszyński Karol 3 - 1 6-11  12-10  11-3  11-7
Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
- Kaliszewski Mariusz
Juszyński Karol
3 - 0 16-14  11-2  11-4
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Juszyński Karol 3 - 0 11-6  11-4  11-6
[B]   Dybała Kacper - [X]   Kaliszewski Mariusz 3 - 1 11-7  8-11  11-2  11-2
Stół 2
[C]   Nowak Michał - [W]   Gąsior Kacper 3 - 1 11-8  11-3  10-12  11-8
[D]   Polak Miłosz - [Z]   Niewiadomski Wiesław 3 - 0 11-8  14-12  11-7
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Gąsior Kacper
Niewiadomski Wiesław
2 - 3 11-2  11-8  9-11  11-13  9-11
[C]   Nowak Michał - [Z]   Niewiadomski Wiesław 3 - 0 11-7  11-5  12-10
[D]   Polak Miłosz - [W]   Gąsior Kacper 3 - 1 11-9  9-11  11-9  11-8

 

 

Kolejka VII  -  05.11.2017

LKS Polonia Niesułków  -  ULKS II Moszczenica   1  :  9

Stół 1
[A]   Pietrasiak Dominik - [X]   Dąbrowski Mateusz 2 - 3 12-10  11-4  7-11  5-11  8-11
[B]   Prusinowski Krzysztof - [Y]   Dybała Kacper 0 - 3 3-11  4-11  8-11
Pietrasiak Dominik
Prusinowski Szymon
- Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
0 - 3 7-11  9-11  7-11
[A]   Pietrasiak Dominik - [Y]   Dybała Kacper 1 - 3 7-11  9-11  11-8  3-11
[B]   Prusinowski Krzysztof - [X]   Dąbrowski Mateusz 3 - 2 2-11  11-4  5-11  11-7  14-12
Stół 2
[C]   Mirys Krzysztof - [W]   Dąbrowski Jarosław 0 - 3 7-11  10-12  3-11
[D]   Prusinowski Szymon - [Z]   Nowak Michał 0 - 3 6-11  1-11  4-11
Mirys Krzysztof
Prusinowski Krzysztof
- Polak Miłosz
Nowak Michał
0 - 3 5-11  2-11  8-11
[C]   Mirys Krzysztof - [Z]   Polak Miłosz 2 - 3 11-9  11-7  6-11  2-11  7-11
[D]   Prusinowski Szymon - [W]   Dąbrowski Jarosław 1 - 3 8-11  13-11  6-11  11-13

 

 

Kolejka VI  -  04.11.2017

ULKS II Moszczenica  -  LZS Wydrzyn   3  :  7

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Polak Hubert 1 - 3 11-13  7-11  11-7  4-11
[B]   Dybała Kacper - [Y]   Kowalczyk Paweł 2 - 3 9-11  11-9  12-14  15-13  14-16
Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
- Polak Hubert
Drosiński Damian
3 - 0 11-2  11-9  11-8
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Kowalczyk Paweł 2 - 3 10-12  11-8  11-5  5-11  8-11
[B]   Dybała Kacper - [X]   Polak Hubert 2 - 3 11-2  5-11  4-11  12-10  11-13
Stół 2
[C]   Polak Miłosz - [W]   Drosiński Damian 1 - 3 11-8  5-11  9-11  6-11
[D]   Nowak Michał - [Z]   Stępień Damian 3 - 0 11-6  11-7  11-4
Polak Miłosz
Nowak Michał
- Kowalczyk Paweł
Stępień Damian
2 - 3 10-12  7-11  12-10  12-10  4-11
[C]   Polak Miłosz - [Z]   Stępień Damian 2 - 3 11-8  11-4  6-11  8-11  7-11
[D]   Nowak Michał - [W]   Drosiński Damian 3 - 0 13-11  11-7  12-10

 

 

Kolejka V  -  15.10.2017

PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.  -  ULKS II Moszczenica   6  :  4

Stół 1
[A]   Kuśmierski Jakub - [X]   Dąbrowski Mateusz 3 - 1 12-10  11-8  8-11  11-8
[B]   Dyniak Ryszard - [Y]   Dybała Kacper 0 - 3 6-11  8-11  5-11
Kuśmierski Jakub
Bernacki Patryk
- Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
3 - 2 14-12  7-11  12-14  11-8  11-6
[A]   Kuśmierski Jakub - [Y]   Dybała Kacper 0 - 3 5-11  7-11  6-11
[B]   Dyniak Ryszard - [X]   Dąbrowski Mateusz 1 - 3 8-11  11-8  3-11  4-11
Stół 2
[C]   Kowalczyk Piotr - [W]   Nowak Michał 3 - 2 11-6  11-6  6-11  8-11  11-4
[D]   Bernacki Patryk - [Z]   Polak Miłosz 3 - 1 10-12  11-8  11-5  11-8
Kowalczyk Piotr
Dyniak Ryszard
- Nowak Michał
Polak Miłosz
1 - 3 11-9  7-11  11-13  3-11
[C]   Kowalczyk Piotr - [Z]   Polak Miłosz 3 - 0 11-9  11-4  11-8
[D]   Bernacki Patryk - [W]   Nowak Michał 3 - 0 11-9  11-7  11-6

 

Kolejka III  -  12.09.2017

KS ELTA Łódź  - ULKS II Moszczenica   2  :  8

Stół 1
[A]   Jędrzejka Dariusz - [X]   Dybała Kacper 3 - 2 6-11  11-2  11-5  4-11  11-8
[B]   Sowiński Arkadiusz - [Y]   Dąbrowski Mateusz 0 - 3 8-11  10-12  7-11
Sowiński Arkadiusz
Jędrzejka Dariusz
- Dybała Kacper
Dąbrowski Mateusz
0 - 3 4-11  6-11  1-11
[A]   Jędrzejka Dariusz - [Y]   Dąbrowski Mateusz 1 - 3 12-10  7-11  6-11  9-11
[B]   Sowiński Arkadiusz - [X]   Dybała Kacper 1 - 3 10-12  13-11  5-11  8-11
Stół 2
[C]   Gruszka Patryk - [W]   Polak Miłosz 0 - 3 5-11  1-11  8-11
[D]   Figwer Krzysztof - [Z]   Nowak Michał 0 - 3 9-11  7-11  5-11
Gruszka Patryk
Figwer Krzysztof
- Polak Miłosz
Nowak Michał
0 - 3 7-11  8-11  8-11
[C]   Gruszka Patryk - [Z]   Nowak Michał 0 - 3 6-11  5-11  6-11
[D]   Figwer Krzysztof - [W]   Polak Miłosz 3 - 1 12-10  6-11  11-9  11-5

 

Kolejka II  -  14.10.2017

ULKS II Moszczenica  -  UKS GOK Zduny   10  :  0

Stół 1
[A]   Dąbrowski Mateusz - [X]   Politowicz Filip 3 - 0 12-10  11-5  11-9
[B]   Dybała Kacper - [Y]   Wiechno Grzegorz 3 - 1 12-10  8-11  11-7  11-6
Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
- Politowicz Filip
Stępień Dariusz
3 - 0 11-1  11-7  11-6
[A]   Dąbrowski Mateusz - [Y]   Wiechno Grzegorz 3 - 0 12-10  11-4  11-5
[B]   Dybała Kacper - [X]   Politowicz Filip 3 - 0 11-1  11-5  11-2
Stół 2
[C]   Nowak Michał - [W]   Kret Zenon 3 - 0 11-9  11-4  11-6
[D]   Polak Miłosz - [Z]   Stępień Dariusz 3 - 0 11-6  11-8  13-11
Nowak Michał
Polak Miłosz
- Wiechno Grzegorz
Kret Zenon
3 - 1 11-13  11-7  13-11  11-5
[C]   Nowak Michał - [Z]   Stępień Dariusz 3 - 0 11-9  11-6  11-8
[D]   Polak Miłosz - [W]   Kret Zenon 3 - 1 11-7  8-11  15-13  11-7

 

Kolejka I  -  16.09.2017

GLKS Szczerców  - ULKS II Moszczenica   5  :  5

Stół 1
[A]   Wojewoda Wiktor - [X]   Dąbrowski Mateusz 1 - 3 12-10  5-11  8-11  5-11
[B]   Wawszczak Kamil - [Y]   Dybała Kacper 3 - 0 11-7  11-9  11-9
Wojewoda Wiktor
Wojewoda Włodzimierz
- Dąbrowski Mateusz
Dybała Kacper
3 - 0 11-6  11-4  11-8
[A]   Wojewoda Wiktor - [Y]   Dybała Kacper 2 - 3 8-11  11-5  7-11  11-5  9-11
[B]   Wawszczak Kamil - [X]   Dąbrowski Mateusz 3 - 0 11-7  13-11  11-7
Stół 2
[C]   Wojewoda Włodzimierz - [W]   Nowak Michał 3 - 0 11-4  11-6  11-3
[D]   Bogusławski Paweł - [Z]   Lipa Oskar 1 - 3 11-9  8-11  8-11  10-12
Wawszczak Kamil
Bogusławski Paweł
- Nowak Michał
Lipa Oskar
3 - 1 9-11  11-7  11-7  11-5
[C]   Wojewoda Włodzimierz - [Z]   Lipa Oskar 1 - 3 11-2  9-11  11-13  8-11
[D]   Bogusławski Paweł - [W]   Nowak Michał 0 - 3 14-16  9-11  10-12

 

 

 

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.