ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Tabela 

 

lp drużyna mecze zw re po bilans punkty
1 GUKS Prosna Wieruszów 8 6 1 1 51-29 13
2 GUKS II Gorzkowice 8 6 1 1 51-29 13
3 UKS Fungis II Maków 8 4 2 2 41-39 10
4 LKS Omega Kleszczów 8 2 0 6 32-48 4
5 ULKS II Moszczenica 8 0 0 8 25-55 0

 

 

 

WYNIKI II RUNDA

Kolejka VI  -  22.04.2018

ULKS II Moszczenica   -  GUKS II Gorzkowice   3 :  7

pojedynki:   
  Dukowska Karolina - Dolot Maria 3 - 0
  Wolska Marta - Czabańska Anna 1 - 3
  Kołek Oliwia - Kurmanowska Julia 0 - 3
  Dukowska Karolina - Czabańska Anna 3 - 0
  Wolska Marta - Kurmanowska Julia 1 - 3
  Kołek Oliwia - Dolot Maria 0 - 3
  Dukowska Karolina - Zawada Oliwia 3 - 0
  Wolska Marta - Dolot Maria 0 - 3
  Wieczorek Zuzanna - Czabańska Anna 0 - 3
deble:   
  Dukowska Karolina
Wolska Marta
- Kurmanowska Julia
Zawada Oliwia
2 - 3

 

10.03.2018

ULKS II Moszczenica   -  LKS Omega Kleszczów   2  :  8

pojedynki:   
  Kołek Oliwia - Sima Aleksandra 0 - 3
  Budzisz Weronika - Kurczewska Natalia 0 - 3
  Wolska Marta - Tkacz Łucja 3 - 0
  Kołek Oliwia - Kurczewska Natalia 1 - 3
  Budzisz Weronika - Tkacz Łucja 3 - 0
  Wolska Marta - Sima Aleksandra 0 - 3
  Kołek Oliwia - Tkacz Łucja 1 - 3
  Budzisz Weronika - Sima Aleksandra 1 - 3
  Wieczorek Zuzanna - Kurczewska Natalia 1 - 3
deble:   
  Budzisz Weronika
Wolska Marta
- Sima Aleksandra
Kurczewska Natalia
2 - 3

 

Kolejka V  - 22.04.2018

UKS Fungis Maków -  ULKS II Moszczenica   6  :  4

pojedynki:   
  Niedźwiadek Oliwia - Dukowska Karolina 0 - 3
  Machaj Kinga - Wolska Marta 3 - 2
  Jacczyk Monika - Kołek Oliwia 3 - 0
  Niedźwiadek Oliwia - Wolska Marta 1 - 3
  Machaj Kinga - Wieczorek Zuzanna 3 - 0
  Jacczyk Monika - Dukowska Karolina 0 - 3
  Niedźwiadek Oliwia - Wieczorek Zuzanna 3 - 1
  Machaj Kinga - Dukowska Karolina 0 - 3
  Jacczyk Monika - Wolska Marta 3 - 0
deble:   
  Jacczyk Monika
Niedźwiadek Oliwia
- Dukowska Karolina
Wolska Marta
3 - 2

 

10.03.2018

ULKS II Moszczenica   - GUKS Prosna Wieruszów    3  :  7

pojedynki:   
  Kołek Oliwia - Skwarek Julia 0 - 3
  Budzisz Weronika - Rabiega Natalia 1 - 3
  Wolska Marta - Karkoszka Jagoda 3 - 1
  Kołek Oliwia - Rabiega Natalia 0 - 3
  Budzisz Weronika - Karkoszka Jagoda 3 - 0
  Wolska Marta - Skwarek Julia 0 - 3
  Kołek Oliwia - Karkoszka Jagoda 3 - 1
  Budzisz Weronika - Skwarek Julia 0 - 3
  Wieczorek Zuzanna - Rabiega Natalia 0 - 3
deble:   
  Wieczorek Zuzanna
Wolska Marta
- Rabiega Natalia
Skwarek Julia
0 - 3

 

 

 

 

WYNIKI I RUNDA

 

Kolejka III  -  18.11.2017

LKS Omega Kleszczów  -  ULKS II Moszczenica   7  :  3

pojedynki:   
  Sima Aleksandra - Dukowska Karolina 1 - 3
  Kurczewska Natalia - Kołek Oliwia 3 - 0
  Olczak Katarzyna - Wolska Marta 3 - 0
  Sima Aleksandra - Kołek Oliwia 3 - 0
  Kurczewska Natalia - Wolska Marta 3 - 0
  Olczak Katarzyna - Dukowska Karolina 0 - 3
  Sima Aleksandra - Wieczorek Zuzanna 3 - 0
  Tkacz Łucja - Dukowska Karolina 0 - 3
  Olczak Katarzyna - Kołek Oliwia 3 - 0
deble:   
  Sima Aleksandra
Kurczewska Natalia
- Dukowska Karolina
Wolska Marta
3 - 1

 

GUKS II Gorzkowice  -  ULKS II Moszczenica   6  :  4

pojedynki:   
  Zawada Oliwia - Dukowska Karolina 0 - 3
  Kurmanowska Julia - Wolska Marta 3 - 0
  Czabańska Anna - Wieczorek Zuzanna 3 - 0
  Zawada Oliwia - Wolska Marta 3 - 0
  Kurmanowska Julia - Wieczorek Zuzanna 3 - 0
  Czabańska Anna - Dukowska Karolina 0 - 3
  Zawada Oliwia - Wieczorek Zuzanna 3 - 0
  Kurmanowska Julia - Dukowska Karolina 0 - 3
  Dolot Maria - Kołek Oliwia 3 - 0
deble:   
Czabańska Anna
Dolot Maria
- Dukowska Karolina
Wieczorek Zuzanna
2 - 3

 

Kolejka II  -  15.10.2017

GUKS Prosna Wieruszów  -  ULKS II Moszczenica   7  :  3

pojedynki:   
  Moska Patrycja - Dukowska Karolina 1 - 3
  Skwarek Julia - Budzisz Wiktoria 3 - 0
  Rabiega Natalia - Wolska Marta 3 - 0
  Moska Patrycja - Budzisz Wiktoria 3 - 0
  Skwarek Julia - Wolska Marta 3 - 0
  Rabiega Natalia - Dukowska Karolina 0 - 3
  Moska Patrycja - Wieczorek Zuzanna 3 - 0
  Skwarek Julia - Dukowska Karolina 0 - 3
  Rabiega Natalia - Kołek Oliwia 3 - 0
deble:   
  Moska Patrycja
Skwarek Julia
- Wolska Marta
Budzisz Wiktoria
3 - 0

 

 

ULKS II Moszczenica   - UKS Fungis Maków   3  :  7

pojedynki:   
  Dukowska Karolina - Niedźwiadek Oliwia 3 - 0
  Budzisz Wiktoria - Jacczyk Monika 0 - 3
  Wolska Marta - Machaj Kinga 0 - 3
  Dukowska Karolina - Jacczyk Monika 3 - 0
  Budzisz Wiktoria - Machaj Kinga 0 - 3
  Wolska Marta - Niedźwiadek Oliwia 0 - 3
  Dukowska Karolina - Machaj Kinga 3 - 0
  Budzisz Wiktoria - Niedźwiadek Oliwia 0 - 3
  Wieczorek Zuzanna - Jacczyk Monika 0 - 3
deble:   
  Budzisz Wiktoria
Wolska Marta
- Jacczyk Monika
Machaj Kinga
0 - 3

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.