ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

Terminarz II LM 2017/18

 

RUNDA 2

kolejka 12
19.01 (pt) godz.17 LKS Biała Rawska MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 7 : 3
03.03 (so) godz.16 LKS Stomil Bełchatów LUKS Start Przygłów 2 : 8
03.03 (so) godz.16 UKS Fungis Maków MLUKS Brzeziny 7 : 3
27.01 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice KS Energetyk Łódź 0 : 10
20.01 (so) godz.12 ULKS Moszczenica MUKS Włókniarz Pabianice 10 : 0
27.01 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice UMKS Księżak Łowicz 2 : 8
 
kolejka 13
10.02 (so) godz.12 LKS Stomil Bełchatów MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 0 : 10
18.02 (nd) godz.16 UKS Fungis Maków LKS Biała Rawska 8 : 2
25.03 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny LUKS Start Przygłów 8 : 2
18.02 (nd) godz.11 MUKS Włókniarz Pabianice KS Energetyk Łódź 1 : 9
18.02 (nd) godz.12 GLKS Burza Pawlikowice KS Legion Skierniewice 9 : 1
25.02 (nd) godz.12 ULKS Moszczenica UMKS Księżak Łowicz 5 : 5
 
kolejka 14
04.03 (nd) godz.14 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka UKS Fungis Maków 7 : 3
04.03 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny LKS Stomil Bełchatów 8 : 2
04.03 (nd) godz.12 LUKS Start Przygłów LKS Biała Rawska 6 : 4
04.03 (nd) godz.12 KS Energetyk Łódź GLKS Burza Pawlikowice 6 : 4
04.03 (nd) godz.11 MUKS Włókniarz Pabianice UMKS Księżak Łowicz 0 : 10
04.03 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice ULKS Moszczenica 0 : 10
 
kolejka 15
21.04 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 2 : 8
23.03 (pt) godz.19 LUKS Start Przygłów UKS Fungis Maków 4 : 6
14.04 (so) godz.15 LKS Biała Rawska LKS Stomil Bełchatów 6 : 4
14.04 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz KS Energetyk Łódź 6 : 4
14.04 (so) godz.12 ULKS Moszczenica GLKS Burza Pawlikowice 9 : 1
10.03 (so) godz.15:30 MUKS Włókniarz Pabianice KS Legion Skierniewice 8 : 2
 
kolejka 16
28.04 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LUKS Start Przygłów 9 : 1
20.04 (pt) godz.18 LKS Biała Rawska MLUKS Brzeziny 5 : 5
06.04 (pt) godz.18:30 LKS Stomil Bełchatów UKS Fungis Maków 4 : 6
15.04 (nd) godz.12 ULKS Moszczenica KS Energetyk Łódź 7 : 3
22.04 (nd) godz.10 UMKS Księżak Łowicz KS Legion Skierniewice 10 : 0
21.01 (nd) godz.11 GLKS Burza Pawlikowice MUKS Włókniarz Pabianice 8 : 2

 

 

RUNDA 1

 

kolejka 1
16.09 (so) godz.16 KS Energetyk Łódź KS Legion Skierniewice 8 : 2
16.09 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice ULKS Moszczenica 4 : 6
29.10 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska UMKS Księżak Łowicz 8 : 2
16.09 (so) godz.16 LUKS Start Przygłów MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 7 : 3
16.09 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny MUKS Włókniarz Pabianice 10 : 0
29.10 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków LKS Stomil Bełchatów 6 : 4
 
kolejka 2
17.09 (nd) godz.12 KS Legion Skierniewice GLKS Burza Pawlikowice 2 : 8
19.11 (nd) godz.12 ULKS Moszczenica LKS Biała Rawska 6 : 4
17.09 (nd) godz.12 UMKS Księżak Łowicz LUKS Start Przygłów 4 : 6
17.09 (nd) godz.12 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka MLUKS Brzeziny 6 : 4
17.09 (nd) godz.12 MUKS Włókniarz Pabianice UKS Fungis Maków 0 : 10
21.10 (so) godz.10 LKS Stomil Bełchatów KS Energetyk Łódź 4 : 6
 
kolejka 3
25.11 (so) godz.16 LKS Biała Rawska KS Legion Skierniewice  
24.09 (nd) godz.12 LUKS Start Przygłów ULKS Moszczenica 7 : 3
14.10 (so) godz.16 MLUKS Brzeziny UMKS Księżak Łowicz 9 : 1
07.10 (so) godz.15 UKS Fungis Maków MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 4 : 6
24.09 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów MUKS Włókniarz Pabianice 8 : 2
24.09 (nd) godz.12 GLKS Burza Pawlikowice KS Energetyk Łódź 4 : 6
 
kolejka 4
30.09 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice LUKS Start Przygłów 1 : 9
21.10 (so) godz.18 ULKS Moszczenica MLUKS Brzeziny 3 : 7
21.10 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz UKS Fungis Maków 2 : 8
06.10 (pt) godz.17 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Stomil Bełchatów 10 : 0
30.09 (so) godz.16 KS Energetyk Łódź MUKS Włókniarz Pabianice 8 : 2
28.10 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice LKS Biała Rawska 1 : 9
 
kolejka 5
12.11 (nd) godz.09 MLUKS Brzeziny KS Legion Skierniewice 9 : 1 
15.10 (nd) godz.11 UKS Fungis Maków ULKS Moszczenica 7 : 3
22.10 (nd) godz.11 LKS Stomil Bełchatów UMKS Księżak Łowicz 6 : 4
15.10 (nd) godz.12 MUKS Włókniarz Pabianice MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 1 : 9
23.09 (so) godz.16 LUKS Start Przygłów GLKS Burza Pawlikowice 9 : 1
22.10 (nd) godz.12 LKS Biała Rawska KS Energetyk Łódź 4 : 6
 
kolejka 6
03.11 (pt) godz.18:30 KS Legion Skierniewice UKS Fungis Maków 0 : 10
17.11 (pt) godz.19 ULKS Moszczenica LKS Stomil Bełchatów 4 : 6
04.11 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz MUKS Włókniarz Pabianice 9 : 1
04.11 (so) godz.16 KS Energetyk Łódź MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 2 : 8
04.11 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice MLUKS Brzeziny 2 : 8
07.10 (so) godz.14 LKS Biała Rawska LUKS Start Przygłów 5 : 5
 
kolejka 7
05.11 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów KS Legion Skierniewice 9 : 1
05.11 (nd) godz.12 MUKS Włókniarz Pabianice ULKS Moszczenica 5 : 5
05.11 (nd) godz.10 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka UMKS Księżak Łowicz 9 : 1
05.11 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków GLKS Burza Pawlikowice 8 : 2
05.11 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny LKS Biała Rawska 9 : 1
08.10 (nd) godz.12 LUKS Start Przygłów KS Energetyk Łódź 6 : 4
 
kolejka 8
11.11 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice MUKS Włókniarz Pabianice  5 : 5
11.11 (so) godz.12 ULKS Moszczenica MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  1 : 9
11.11 (so) godz.16 KS Energetyk Łódź UMKS Księżak Łowicz  2 : 8
11.11 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice LKS Stomil Bełchatów  1 : 9
11.11 (so) godz.16 LKS Biała Rawska UKS Fungis Maków  7 : 3
11.11 (so) godz.16 LUKS Start Przygłów MLUKS Brzeziny  3 : 7
 
kolejka 9
12.11 (nd) godz.12 UMKS Księżak Łowicz ULKS Moszczenica  5 : 5
12.11 (nd) godz.12 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka KS Legion Skierniewice  10 : 0
12.11 (nd) godz.12 MUKS Włókniarz Pabianice GLKS Burza Pawlikowice  0 : 10
12.11 (nd) godz.12 LKS Stomil Bełchatów LKS Biała Rawska  5 : 5
12.11 (nd) godz.12 UKS Fungis Maków LUKS Start Przygłów  2 :  8
12.11 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny KS Energetyk Łódź  6 : 4
 
kolejka 10
18.11 (so) godz.16 KS Legion Skierniewice UMKS Księżak Łowicz  
18.11 (so) godz.16 KS Energetyk Łódź ULKS Moszczenica  5 : 5
18.11 (so) godz.16 GLKS Burza Pawlikowice MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka  2 : 8
18.11 (so) godz.16 LKS Biała Rawska MUKS Włókniarz Pabianice  10 : 0
18.11 (so) godz.16 LUKS Start Przygłów LKS Stomil Bełchatów  5 : 5
22.10 (nd) godz.12 MLUKS Brzeziny UKS Fungis Maków 4 : 6
 
kolejka 11
08.10 (nd) godz.14 ULKS Moszczenica KS Legion Skierniewice   8 : 2
02.12 (so) godz.16 UMKS Księżak Łowicz GLKS Burza Pawlikowice   8 : 2
02.12 (so) godz.16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Biała Rawska  10 : 0
02.12 (so) godz.15:30 MUKS Włókniarz Pabianice LUKS Start Przygłów   2 : 8
02.12 (so) godz.10 LKS Stomil Bełchatów MLUKS Brzeziny   5 : 5 
14.10 (so) godz.15 UKS Fungis Maków KS Energetyk Łódź   7 : 3

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.