ULKS MOSZCZENICA

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica

Get Adobe Flash player

 

SEZON  2018/2019

 

W dn. 04.11.2018 r. w Łodzi odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii junior/ka. Oto wyniki:
Kat.junior:
1. Zochniak Jakub - GUKS Gorzkowice1.
2. Przybył Michał - KS Energetyk Łódź
3. Guzek Mateusz - UMKS Ksieżak Łowicz
8. Polak Miłosz - ULKS Moszczenica
9-12 Dybała Kacper - ULKS Moszczenica
        Dąbrowski Mateusz - ULKS Moszczenica
        Lipa Oskar - ULKS Moszczenica
13-16 Latocha Kacper - ULKS Moszczenica
20 Nowak Bartosz - ULKS Moszczenica
Kat.juniorka:
1. Włodarczyk Magdalena - ULKS Moszczenica
2. Kuwerska Karina - ULKS Moszczenica
3. Skwarek Julia - GUKS Prosna Wieruszów

 

 

W dn. 03.11.2018 r. w Łodzi odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii młodzik/czka. Oto wyniki:
Kat.młodzik:
1. Latocha Kacper - ULKS Moszczenica
2. Lipa Oskar - ULKS Moszczenica
3. Pakuła Aleks - KTS Sieradz
Kat.młodziczka:
1. Zawada Oliwia - GUKS Gorzkowice
2. Czabańska Anna - GUKS Gorzkowice
3. Kurmanowska Julita - GUKS Gorzkowice
6. Wolska Marta - ULKS Moszczenica
7. Kołek Oliwia - ULKS Moszczenica
8. Wieczorek Zuzanna - ULKS Moszczenica
13-16 Budzisz Weronika - ULKS Moszczenica

 

 

W dn. 19-21.10.2018 r. odbył się w Zielonej Górze I GPP Żaczek i Żaków. Wysokie 6 miejsce zajął Oskar Lipa zaś Kacper Latocha zajął miejsce 13.

 

W dn. 21-24.09.2018 r. odbył się w Krośnie I GPP Młodziczek i Młodzików. Kacper Latocha zajął miejsce 49-56 zaś Oskar Lipa 57-64.

 

W dn. 16.09.2018 r. w Moszczenicy odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii senior/ka. Oto wyniki:
Kat.senior:
1. Janczewski Grzegorz - IKS Start Zduńska Wola
2. Wiśniewski Tomasz - IKS Start Zduńska Wola
3. Rybak Damian - MLUKS Dwójka Rawa Maz.
25-32 Dąbrowski Mateusz - ULKS Moszczenica
          Ryś Paweł - ULKS Moszczenica
33-44 Dybała Kacper - ULKS Moszczenica
          Polak Miłosz - ULKS Moszczenica
Kat.seniorka:
1. Brzęczek Eliza - MLUKS Dwójka Rawa Maz.
2. Stachecka Paulina - MLUKS Dwójka Rawa Maz.
3. Włodarczyk Magdalena - ULKS Moszczenica
5. Kuwerska Katarzyna - ULKS Moszczenica
6. Jagodzińska Klaudia - ULKS Moszczenica
11. Dukowska Karolina - ULKS Moszczenica

 

 

W dn. 15.09.2018 r. w Moszczenicy odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii kadet/ka. Oto wyniki:
Kat.kadet:
1. Zawiślak Maksymilian - LKS Omega Kleszczów
2. Dybała Kacper - ULKS Moszczenica
3. Kamiński Krzysztof - MKS Jedynka Łódź
5. Dąbrowski Mateusz - ULKS Moszczenica
6. Latocha Kacper - ULKS Moszczenica
8. Lipa Oskar - ULKS Moszczenica
Kat.kadetka:
1. Skwarek Julia - GUKS Prosna Wieruszów
2. Gapik Paulina - ULKS Kusy Łobudzice
3. Jacczyk Monika - UKS Maków
13-16 Budzisz Weronika - ULKS Moszczenica
          Kołek Oliwia - ULKS Moszczenica
          Wieczorek Zuzanna - ULKS Moszczenica
17-20 Wolska Marta - ULKS Moszczenica

 

 

W dn. 09.09.2018 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii junior/ka. Oto wyniki:
Kat.junior:
1. Błaszczyk Marcel - MLUKS Dwójka Rawa Maz.
2. Guzek Mateusz - UMKS Ksieżak Łowicz
3. Zochniak Jakub - GUKS Gorzkowice
8. Polak Miłosz - ULKS Moszczenica
9-12 Dybała Kacper - ULKS Moszczenica
13-16 Dąbrowski Mateusz - ULKS Moszczenica
          Latocha Kacper - ULKS Moszczenica
17-20 Lipa Oskar - ULKS Moszczenica
29-32 Nowak Bartosz - ULKS Moszczenica
Kat.juniorka:
1. Wrzosek Wiktoria - MLUKS Dwójka Rawa Maz.
2. Zawiasa Oliwia - ULKS Kusy Łobudzice
3. Skwarek Julia - GUKS Prosna Wieruszów
5. Włodarczyk Magdalena - ULKS Moszczenica
9-12 Kuwerska Karina - ULKS Moszczenica
19-22 Budzisz Weronika - ULKS Moszczenica
          Kołek Oliwia - ULKS Moszczenica
          Wolska Marta - ULKS Moszczenica
23-26 Wieczorek Zuzanna - ULKS Moszczenica

 

 

W dn. 08.09.2018 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii młodzik/czka. Oto wyniki:
Kat.młodzik:
1. Lipa Oskar - ULKS Moszczenica
2. Wille Juliusz - KTS Sieradz
3. Pakuła Aleks - KTS Sieradz
9-12 Latocha Kacper - ULKS Moszczenica
25-28 Wnukiewicz Igor - ULKS Moszczenica
Kat.młodziczka:
1. Czabańska Anna - GUKS Gorzkowice
2. Rabiega Natalia - GUKS Prosna Wieruszów
3. Wille Laura - KTS Sieradz
4. Wieczorek Zuzanna - ULKS Moszczenica
5. Wolska Marta - ULKS Moszczenica
7. Kołek Oliwia - ULKS Moszczenica
9-12 Budzisz Weronika - ULKS Moszczenica

Strona Główna | Aktualności | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2018. All Rights Reserved.